AXE - lubi - strona 2

 • AXE lubi Komentarz

  Czy Darcy był agresywny? Czy jest wzmianka o alkoholu?
  Nie jesteś na bakier z prawem? Pochwal się swoimi przewinieniami. Dostałeś mandat za wyrzucenia papierka od lizaka na ulice?

 • AXE lubi Komentarz

  Darcy bez jaj, nie tlumacz sie, dla mnie liczy sie to co pokazujesz na torze. A reszta zazdrosnikow ze nie jestes z nimi tylko przeciw niech sobie pisze. bedziesz napie...l po 3 pkt. w biegu to falubazy i leszno sie obsra. Mistrz Mistrz APATor

 • AXE lubi Komentarz

  Ty jesteś taki świętoszek, że nigdy sobie piwka nie wypiłeś i nie wziąłeś macha jointa? Policja cie nie spisała nigdy?

 • AXE lubi Komentarz

  moze wypalac kilka blantow dziennie, co weekend lezec pijany w ogrodku przed domem rodzicow, jezdzic bez prawka i co drugi dzien uciekac przed policja jak lubi.. przyjezdza na mecz, jest trzezwy, swiadomy, ubiera kevlar zdobywa puntkow ile umie i tyle mnie to interesuje!.. wychodzi ze stadionu niech robi co chce..

 • AXE lubi Komentarz

  Jak będzie jeździł po terenie rodziców motorkiem (skuterkiem) po skręcie to nikomu nic złego sie nie stanie. O alkoholu nie ma tutaj słowa... Wczoraj był artykuł (sfora.pl) o kierowcach po wypaleniu jointa i eksperymencie, w którym najarani popełniali mniej błędów od trzeźwych (nie upalonych) a tendencja odwrotna była dopiero po wypaleniu 3 skrętów w pojedynkę (ponad 1,5 grama). Popatrzmy dookoła - pali co drugi młody człowiek i nikt z tego problemu nie robi. W światku żużlowym od dawna wiadomo, że sqra np miał na tylnym kole listek ganji i z Rafim Dobruckim jak prowadzili program w tv się z tego podśmiewali i nikt halo z tego nie robił. To jest po prostu sensacja dziennikarska bo nie ma o czym pisać zimą. Młodzi (i nie tylko) palą i będą palić bo to bezpieczniejsze od alkoholu i nawet wsadzanie mlodych za lufke tego nie zmieni.

 • AXE lubi Komentarz

  Tak naprawdę punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Sytuacja opisana przez media a ta opisana przez Warda różnią się od siebie. Ward święty nie jest ale i media mają tendencję do wyolbrzymiania i szukania sensacji. Prawda pewnie leży po środku i nigdy jej nie poznamy. Pozostaną tylko spekulacje i domysły. Antagoniści Warda będą widzieli w nim ćpuna, gwałciciela i alkoholika a fani jego talentu stwierdzą, że nic się nie stało. Ot głupi wybryk młodego człowieka, który musi się wyszaleć.

 • AXE lubi Komentarz

  Ucieczka przed policją okazała się zjazdem alejką do domu rodziców a branie narkotyków zapaleniem jointa w towarzystwie kolegów. W Polsce ponad 50% młodzieży w wieku 16-19 lat przyznaje się do palenia trawy. Jak zwykle rozdmuchana sprawa i idealny temat w martwym sezonie żeby było o czym pisać.

 • AXE lubi Komentarz

  Makabryczne tłumaczenie - zarówno zupełnie nie da się czytać po polsku, jak i nie oddaje treści słów Warda. Już miałem zacząć wypisywać ale aż szkoda zacząć - tym bardziej, że zaraz ktoś napisze, że jak mi nie pasuje to mam nie czytać. Wiodący - jak się chwilicie poratal - poraz kolejny poniżej wstandardu przyzwoitości.

 • AXE lubi Komentarz

  Zostawcie juz Darcy w spokoju.
  Trzeba rzeczywiscie byc naiwnym, aby wierzy, ze w zuzlu jezdza same przyzwoitki!
  Ps: Sa oczywiscie punkty krytyczne w zachowaniu kazdego czlowieka, ale po oczyszczeniu go z zarzutow wspoludzialu w rzekomym gwalcie, chlopak niech spedza czas jak sam uwaza, byle na torze byl profesjonalista.
  Takie informacje jak ta powyzej to tylko szukanie sensacji za wszelka cene.
  Ps: Dobrze, ze w speedway´u mamy rozne typy i rozne charaktery zawodnikow - inacze byloby po prostu nudno.

 • AXE lubi Komentarz

  Wierzę tej menadżerce, że nie brał narkotyków, bo za narkotyki (Co to za narkotyk? Alkohol i nikotyna bardziej szkodzi!) nie dostałby 5,5 tysiąca grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów.

 • AXE lubi Komentarz

  pocałujcie w d...wszyscy Warda bo on was tam wszystkich ma i wasze komen. hehehehe

 • AXE lubi Komentarz

  Zielona Góra - 117.000 mieszkańców , Brisbane 2.146.577 mieszkańców , które miasto to prowincja ? Prowincjuszu proponuje abyś zainteresował się reprezentantami Falubazu Z.Góra! Marek Molka , Zbigniew Błażejczak to przestępcy przez duże S skazani za morderstwo.

 • AXE lubi Komentarz

  1. Są raporty policji zapewne a w nich ilość alko we krwi więc możesz już zamilczeć w tym temacie. Gdyby miał powyżej normy Zapewne nie wyszedłby do domu. Dodam, że to nie PL gdzie tylko 0.00 może Ci wykazać.

  2. Sprawa z Morrisem została rozstrzygnięta przez niezawisły Sąd, więc na ten temat nie masz żadnego prawa się wypowiadać, w innym wypadku go pomawiasz co jest przestępstwem

  3. Sprawa szalika? A kto rzucił go jak zwykłą szmatę w błoto? Skoro sami tak szanujecie swoje barwy to jak mają traktować je zawodnicy przeciwnej drużyny do tego pochodzący z krainy oddalonej o tysiące km??
  Jesteś po prostu żałosny synuś

 • AXE lubi Komentarz

  i co? przykro ale co to ma wspólnego z tematem? Gdyby Ward miał 3 promile to by go zamknęli. zapewne nawet 1 nie miał i zmieścił się w dozwolonej tam dawce. Pieprzysz jak potłuczony, jak zawsze zresztą

 • AXE lubi Komentarz

  Czasem odnosze wrażenie,że SF dorównują poziomem informacji do brukowca Fakt :(

 • AXE lubi Komentarz

  Widziałeś, że był pijany? Przestań psioczyć. Wypił sobie słabe angielskie piwko i tyle. Nic złego nie zrobił tak naprawdę. SyFy jak zawsze muszą coś napisać tylko szkoda, że najpierw się nie upewnią czy posiadają prawdziwe informacje.

 • AXE lubi Komentarz

  Na moje to on w Australii moze nawet impreze robic ze strusiami i misiami Koala.Jest dorosly i ON za swoje zycie i czyny odpowiada! Wiec to juz jego problem.....

 • AXE lubi Komentarz

  teraz to ktoś uparcie dąży do tego żeby mu z życia zrobić gówno bez względu na to jaka jest prawda.

 • AXE lubi Komentarz

  co mnie obchodzi co on robi po sezonie.młody jest niech sobie poszaleje

 • AXE lubi Komentarz

  Ja nie bo to napewno blachara na kase..