Grzesiek St. - komentarze

 • Grzesiek St. napisał/a komentarz do Gwardia Opole nie ma składu? "To kompletne bajdurzenie"

  co za pierdoły :)) jakie wycofanie się sponsora tytularnego i gdzie tu rola miasta? sprawa tragicznej sytuacji klubu to TYLKO I WYŁĄCZNIE działalność nieudolnych członków zarządu , którzy naobiecywali złote góry nie mając pokrycia.

  może "specjalisto" popatrz na dzisiejszy artykuł, że wszystkie umowy są podpisane i klub ma cały skład. Tak ten wyśmiewany przez Ciebie "Rol" źle pracował, że nie tylko się klub nie rozpadł, ale dzisiaj ma całkiem dobry skład. Ale faktycznie, wiecznych malkontenów się nie da przekonać - trzeba popluć, ponarzekać, bo lepiej żeby podpisać ogromne kontrakty a później nie mieć kasy żeby je spłacać. właśnie takie płytkie myślenie doprowadziło do tego, że miasto wzięło klub "za fraki" i bardzo dobrze się stało.

 • Grzesiek St. napisał/a komentarz do Znamy pełen skład Gwardii Opole na sezon 2016/2017

  Brawo dla nowego klubu za szansę dla młodych zawodników. Gratulacje należą się także miastu, które kilka miesięcy temu wzięło pod opiekę ogromny pożar organizacyjny i finansowy, a dziś pokazuje nieźle pracującą spółkę.

  Piękna robota i życzę powodzenia, będziemy obserwować!! :)

 • Grzesiek St. napisał/a komentarz do Gwardia Opole nie ma składu? "To kompletne bajdurzenie"

  brawo, pod względem Gwardii jestem pozytywnie zaskoczony, że miastu udało się nie tylko zażegnać kryzysową sytuację, ale teraz starać się o nowy podmiot. mogli nie robić nic, a zrobili dużo z dobrym efektem. oby teraz tylko dali licencję i widzimy się na meczu!!!!!