met011 - lubi

 • met011 lubi Komentarz

  Pytanko : za co dostał kartkę faulowany Skoras ? Zawodnik Piasta w jednej akcji powinien dostać 2 żółte ale za co Skoras dostał ???? Gdyby nie 2 punkty skradzione w meczu z Legią Lech byłby już Mistrzem

 • met011 lubi Komentarz

  Do boju Raków Częstochowa. Cracovia ma przegrać

 • met011 lubi Komentarz

  Opera mydlana u mecenasa Borka trwa.

 • met011 lubi Komentarz

  Takich jasnowidzów jak syn Borka to przynajmniej połowa Polski.

 • met011 lubi Komentarz

  To dzięki takim jak Borek i jego jutobowi partnerzy, oraz dzięki ich fantłukom Boniek zwolnił Jerzego Brzęczka i zatrudnił Sołsę. Teraz, zamiast komentować wydarzenia, Borek jawi się już jako rasowy decydent. Wybrał Nawałkę na selekcjonera i będzie ryczał jeśli Kulesza zatrudni kogoś innego. Zresztą już ryczy, bo jakże inaczej odbierać te szlochy z powodu milczenia pezetpeenu w tej tak ważnej sprawie. Przypomina mi się grudniowa (po zakończeniu LN) debata w tivipisport z udziałem Bońka, w czasie której Borek i pozostała zgraja zawodowych plotkarzy skarżyła się na Jerzego Brzęczka, że nie ustanowił numerem jeden w bramce Szczęsnego, że nie mówił dziennikarskim hienom jaką taktykę przyjmie na ten, czy inny mecz, w jakim ustawieniu zagra drużyna... Już same te pytania dla logicznie myślącego człowieka są niedorzeczne, nie do zaakceptowania przez żadnego trenera, a tym bardziej przez selekcjonera reprezentacji. Jak można zdradzać przeciwnikowi plany dotyczące rywalizacji na piłkarskim boisku? Tylko idiota by je zdradził. A takim idiotą okazał się zbawca Sołsa, który już na pierwszej konferencji wstawił do bramki Szczęsnego, na którego kilka miesięcy później psioczyli wszyscy kibole. Tak samo zrobił Sołsa z ustawieniem drużyny. Gra trzema obrońcami wywoływała aplauz Borka i jego kompanów. Jakiż on (ten Sołsa) odważny, jak potrafi nastawić ofensywnie pilkarzy... No cud miód. Jak to wszystko się skończyło? Wiadomo. Za klęskę na ME, za arcyważny, przegrany mecz z Węgrami odpowiedzialność większą od Sołsy ponosi nie kto inny, ale Borek i jemu podobni, bo to oni wymuszali zarówno ustawienie drużyny, jak i obsadę poszczególnych pozycji. Sołsa tylko realizował ich oczekiwania, o których godzinami pieprzyli w telewizorni i na jutubowych kanałach.

 • met011 lubi Komentarz

  Zęby bolały od oglądania meczy za prowadzenia reprezentacji przez gamoni Nawałki , Brzęczka i im podobnych z Polskiej Myśli Szkoleniowej.To była prawdziwa męczarnia i ciekaw byłem co było główną przyczyną odejścia Sousy , bo akurat za niego kadra zaczynała grać.Też jestem ciekawy dlaczego Szwajcar zrezygnował gdy była gotowa umowa?

 • met011 lubi Komentarz

  Jak dlamnie reprezentacja grala najlepiej za trenera Sousy , byl pomysl na gre odswierzenie zespolu i nowe taktyli. Nowy trener z Polski to stara nic nie przynoszaca taktyka i klotnia w szatni. Jestem ciekaw jak beda tlumaczyc kleski nowego Polskiego trenera Borek jak i Tomaszewski

 • met011 lubi Komentarz

  Śmieszny to jest Borek. Nie on wybiera i nie decyduje. Borek wymusza i się obraża. Kim on jest? Dla mnie zupełnie nikim.

 • met011 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • met011 lubi Komentarz

  Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka. Pieniążki okazały się ważniejsze od wyjazdu na Euro.

 • met011 lubi Komentarz

  BRAWO SOUSA! Gdyby za zasługi można było grać w Reprezentacji Polski, to może powinien powołać Bońka i Lato? Sorki ale Grosicki na własne życzenie nie gra w żadnym klubie... Już bardziej mi żal Szymańskiego który po porostu psychicznie padł, miał nogi z waty no ale cóż... reprezentacje to nie kluby, jak się nie sprawdza 2 miesiące temu to trudno oczekiwać że nagle zmieniła mu się psychika. Kiedyś dostanie swoją kolejną szansę.

 • met011 lubi Komentarz

  Selekcjoner nikogo "nie dobijał"-jest odpowiedzialny za wyniki zespołu, a Grosicki zaniżałby poziom-choćby brakiem kondycji no i ogrania-bo "grzeje ławę". Z całym szacunkiem do jego osiągnięć-to Piszczek 'dałby więcej" kadrze-lecz sam podjął decyzję o rezygnacji-czym zresztą zasługuje na najwyższy nasz szacunek bo prawdziwy profesjonalista -WIE CO MOŻE WYKONAC (aktualnie) w ZAWODZIE.

 • met011 lubi Komentarz

  Słusznie, przecież widać w telewizji, że ju po 8 minutach gry wychodzi mu żyła na głowie, już nie ta kondycja, albo za dużo imprez. Tyle w temacie

 • met011 lubi Komentarz

  Czy ten facet nie ma wyobraźni i wyłączył całkiem myślenie, że czuje się rozczarowany? Facet nie gra w klubie,a ma grać w reprezentacji? W marcowych meczach grał i co pokazał? ,że jest cieniasem" Chłopie zejdź na ziemie, do reprezentacji nie dostaje się powołania za zasługi, chociaż te są wyolbrzymiane, tylko za obecną formę, a kto wie jaka ona jest?

 • met011 lubi Komentarz

  Nie zaskoczony tylko zszokowany... niezły żart.
  Od lat się mówi że nie grający w klubach nie powinni i nie będą powoływani że nie ma powołań za zasługi..w okienku zimowym pisano o tym że jeśli Grosik nie zmieni klubu to może zapomnieć o powołaniu na mistrzostwa...
  Grosik zostaje w klubie dalej nie grając doskonale wiedział co go czeka
  a nagle ZSZOKOWANY ..pewnie dlatego że kolega Lewego to się nie odważy nikt go olac nie powołać...
  ....tak to i owszem... ale normalnie gdzie tu szok?nie grasz nie jedziesz..od lat znane

 • met011 lubi Komentarz

  od dziś bedę go nazywał nie turbno Grosik tylko zszokowany Grosik

 • met011 lubi Komentarz

  Selekcjoner postąpił bardzo uczciwie, nie grasz w klubie , nie otrzymujesz powołania, brawo Sousa

 • met011 lubi Komentarz

  błaszczykowski to mały człowieczek, słoma z butów wystaje przez całą jego karierę

 • met011 lubi Komentarz

  Sorry Kuba ale na czy miałaby pomoc PZPN polegać? Przecież warunki współpracy między PZPN a spółka akcyjna Ekstraklasy są ustalone. Poza tym kstraklasa ma swojego prezesa swoją radę nadzorczą.. Boniek miałby wchodzić w ich kompetencje? Na twoim miejscu zapytałbym gdzie byli i co robili prezes i vc prezes oraz rada nadzorcza spółki akcyjnej jaką jest ekstraklasa.

 • met011 lubi Komentarz

  Kuba z całym szacunkiem za to co grał przed laty to teraz zwykły cienias. Przez lata nie łapał się nawet na ławkę w Niemczech. Tu też nic specjalnego nie robi. Jedziecie po Bońku i ok, ale Pan Jakub to już starszy schorowany pan i żadna wasza wiara w niego tego nie zmieni. Jest słaby, kontuzjogenny, o co wam chodzi? Trzeba mieć klasę i wiedzieć kiedy odejść w chwale. Równie dobrze Małysz mógłby dalej skakać. Żenujące.