atos74 - lubi

 • atos74 lubi Komentarz

  Czyli rozumiem, że w 1 kolejce jechał mimo, że nie był do tego uprawniony?

 • atos74 lubi Komentarz

  Deschwanden skoczył 230m i nie zakwalifikował się???? Miejsce przed nim był Tande, który skoczył...199m. To jakieś jaja są...Parodia lotów!

 • atos74 lubi Komentarz

  Skoki stały sie parodia od kiedy wprowadzono przeliczniki za belke i wiatr.

 • atos74 lubi Komentarz

  to wymyslone i nie sprawiedliwe dodawanie punktów za wiatr za belke dlatego widac ze to jest slabo rozmyslone przez tych co to wymyslili

 • atos74 lubi Komentarz

  A jeśli Kraft odpada w systemie KO ze znacznie niżej notowanym konkurentem to nie jest ciekawe??? Skoki to typowy przykład sportu, gdzie nie da się wielu rzeczy przewidzieć do końca. Wydaje mi się, że jest to problem (dodatkowa liczba skoków) np. dla Dziadka Noriakiego.

 • atos74 lubi Komentarz

  to się nazywa być zawodowcem

 • atos74 lubi Komentarz

  Na mnie największe wrażenie robi Vacek Milik,naprawdę bardzo fajna jazda.Drugim takim zawodnikiem jest Maksym Drabik szkoda że kontuzja wykluczyła jego z jazdy.Taiski można powiedzieć jedzie swoje,Maciej Janowski jak na lidera słabo,a Wozniak?Cieszę się że nie chciał przyjść do Gorzowa bo to totalna słabizna.Przed sezonem napisałem że Wrocław będzie jechał o utrzymanie,doszła kontuzja super juniora Maksyma i jest lipa.Myślę że zwycięstwo Sparty w Tarnowie jest kluczowe dla układu dolnej części tabeli pod warunkiem że wygrają z Tarnowem ''u siebie''.

 • atos74 lubi Komentarz

  Szanowny Panie Iwan, dyrektoruje Pan reprezentacji która regularnie na każdych dużych imprezach jest chłopcem do bicia a zachowujecie się jak gwiazdy światowego futbolu. Za każdym razem tuż przed mistrzostwami traktuje się was jak święte krowy, chodzi wokół was jak wokół zgniłego jaja, a co w zamian dajecie. Jedyne co potraficie to robić szoł z helikopterami.Dla kogo śmigłowiec to normalny środek transportu? Czy wożenie tyłków kadrowiczów ze śmigłowca 200 m, do hotelu to też normalka? Jesteście w tym żałośni a jednocześnie dostarczacie wiele śmiechu kibicom. Sprawdzian na Euro pokaże ile jesteście warci, z grupy ledwo wyjdziecie i Euro sie dla was skończy, czego serdecznie życzę.