Krakus23 - lubi

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Jakobsen 7
  Karlsson 9
  Baran 10
  Pytel 4
  Trojanowski 9
  Parys 1
  Kaczmarek 6

  wychodzi 46:44 dla Wandzi

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Wycofac Falubaz z ligi panie Szymanski i Witkowski do dziela pokazcie kretaczom gdzie ich macie niech jezdza tylko w lidze niemieckiej ten falubas wolsflaejk

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Wole zeby mistrzem zostal Kasprzak niz Hampel. Bo ten poza startem nic soba nie prezentuje i co najwyzej go na trasie łykaja bo on praktycznie malo kogo lyka. Co innego kasprzak ktory i po trasie wyprzedza

 • Krakus23 lubi Komentarz

  nigdy nie bedzie.. czasy sie zmienily na takie ze sie placi i sie ma najlepszych tunerow, silniki, przygotowanie.. jestes zdrowy, mechanicy spasuja motory i jedziesz.. a Gollob jezdzil sam, nikt mu reki nie podawal, nikt mu pomoc nie chcial.. sam to chlopak zrobil.. walczyl ze wszystkimi na torze bo nikt go tam nie chcial.. drugiego takiego nie bedzie.. Hampel to jest inna epoka.. jego medale nie maja tego smaku.. dla niego to praca..

 • Krakus23 lubi Komentarz

  1. Tomasz Gollob (Polska)-(32333)-14
  2. Greg Hancock (USA)-(12333)-12
  3. Chris Holder (Australia)-(23322)-12
  4. Jarosław Hampel (Polska)-(30233)-11
  5. Jason Crump (Australia)-(33121)-10
  6. Fredrik Lindgren (Szwecja)-(13320)-9
  7. Nicki Pedersen (Dania)-(21132)-9
  8. Emil Sajfutdinow (Rosja)(32003)-8
  9. Andreas Jonsson (Szwecja)-(23201)-8
  10. Antonio Lindbaeck (Szwecja)-(22210)-7
  11. Peter Ljung (Szwecja)-(01202)-5
  12. Maciej Janowski (Polska)-(02120)-5
  13. Martin Vaculik (Słowacja)-(00012)-3
  14. Chris Harris (Wielka Brytania)-(00111)-3
  15. Bjarne Pedersen (Dania)-(10011)-3
  16. Hans Andersen (Dania)-(11000)-2


  Półfinal 1:
  Gollob, Hampel, N.Pedersen, Lindgren
  Półfinał 2:
  Hancock, Holder, Crump, Sajfudinov

  FINAŁ:
  GOLLOB, HAMPEL, HANCOCK, HOLDER....

 • Krakus23 lubi Zagar: Najtrudniejszy mecz już za nami

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Mylisz się mam kumpli w Zielonej i już zapowiedzieli że będą kibicować Stali dlatego bo jestesmy z jednego województwa i chą by złoto tu pozostało.

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Szanowne Koleżeństwo, a zwłaszcza ci - najbardziej krytycznie wypowiadający się o gorzowskim torze; Panowie Dobrucki i Panie Senatorze "cała Polska napier...." oraz trenerze kadry narodowej, a przede wszystkim Unii Tarnów - dedykuję Wam cytat z części wywiadu Zenona Plecha jaki jutro ukaże się na łamach PS. Myślę, że jakikolwiek dodatkowy komentarz jest absolutnie zbędny:
  PS:
  Tor w Gorzowie jest trudny technicznie. Przy specyficznym przygotowaniu nawierzchni robi się na nim niebezpieczne, kleisto-żwirowe podłoże, po którym trudno jechać.
  Zenon Plech:
  Złej baletnicy wszystko przeszkadza! Dobry zawodnik wszędzie da sobie radę i nie będzie szukał tanich wykrętów. Proszę zobaczyć, jak szarżuje w Gorzowie Niels Kristian Iversen. Gollob, gdyby miał sprzęt dopasowany do tej nawierzchni, też by tam pojechał. Zapominamy, że żużel jest sztuką. Nie wystarczy odkręcić gaz na starcie i zamknąć na mecie. W międzyczasie, pokonując cztery kółka, trzeba myśleć.

  Życzę dobrej Nocy...:-) :-)

 • Krakus23 lubi Komentarz

  za rok kolejny tytuł wpadnie. Jeden z najlepszych polskich żużlowców, któremu należy się szacunek, nie ważne komu kibicujemy. Gdyby nie on, większość Polaków nawet nie była by świadoma tego, że posiadamy tak mocnych zawodników. Jeszcze raz wszystkiego dobrego i liczymy na powtórkę z rozrywki :)

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Czasami nie chodzi tylko o ilość tytułów. Jak przeliczysz nieocenioną pomoc Golloba w zawodach drużynowych? Znasz lepszego kapitana drużyny? W Polonii podstawiał swoje maszyny z GP, a potem te same maszyny go zawodziły, bo były porozbijane przez młodych. W Tarnowie pamiętam ciekawą scenę jak skakał po ramie motocykla Kołodzieja, żeby ją wyprostować. Nie mechanik, nie właściciel motoru, ale kapitan drużyny to robił! Potem wypadki.. znajdź zawodnika, który po tylu urazach zdobył mistrzostwo! '99 Wrocław, 2001 Białe Błota i wypadek samochodowy, 2008 wypadek lotniczy... Nie wspomnę, że i Rickardsson, i Crump, i Pedersen mieli wsparcie w rodakach, a u nas było największe ciśnienie na zwycięstwa, a był tylko jeden zawodnik i na nim się wszystko skupiało... to jest MISTRZ, tak po prostu.

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Nicki, Nicki biedny Nicki, sam sobie latami wypracował markę więc nie dziwota, że teraz zawsze jest podejrzanym nr jeden. Oby Tomek go dzisiaj 'przeskoczył'

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Boguś! dałem i dam kolejny raz,bo doskonale pamiętam Twoje zasługi dla gorzowskiego żużla,zaangażowanie w szkolenie młodzieży i postawę,gdy byłeś zawodnikiem Stali i tą drogą zachęcam wszystkich do szerokiego gestu w stronę Bogusława Nowaka!!!

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Drodzy forumowicze! nie nazywałbym kwesty "żebraniną",bo inicjatywa wyszła od samego zawodnika i zapewne były próby innego rozwiązania problemu,ale stało się,jak się stało.Zawodnik potrzebuje pomocy od nas,od kibiców i trzeba pomóc...wszystko w temacie!!!

 • Krakus23 lubi Komentarz

  skoro nie jestes za Polakiem, to idz sobie na jakies angielskie portale.

 • Krakus23 lubi Komentarz

  (Chyba nikt z Polaków nie ma nic przeciwko, by Gollob również z najwyższego stopnia podium powiedział "do widzenia Vojens Speedway Center".) Pięknie to ujął pan dziennikarz SF :)

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Przed derbowym meczem tor w Gorzowie został uznany za regulaminowy przez obserwatora z ramienia Ekstraligi, jury zawodów powołane na wniosek Falubazu i sędziego zawodów. W czasie meczu żadne z tych licznych ciał kontrolnych nie interweniowało w sprawie toru - nie interweniowali też działacze Falubazu, co jest dziwne w kontekście ich późniejszych (i wcześniejszych) wypowiedzi, sugerujących zły stan toru w Gorzowie.
  Dwaj żużlowcy Falubazu, Łoktajew i Holta, otwarcie wyrazili pozytywną opinię o gorzowskim torze. Andrzej Huszcza, pytany po meczu o tor powiedział, że nie ma wobec niego żadnych zastrzeżeń.
  Jeśli miałbym się zgodzić z Twoją opinią n/t gorzowskiego toru, to musiałbym uznać tych wszystkich ludzi za ignorantów lub oszustów. Dlaczego miałbym to zrobić?

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Ja z Tobą podyskutuję. Otóż 2, 3 4 lata temu przygotowywaliście selektywny tor. Tak nazwał go p.Żyto. Pamiętasz? A pamiętasz co pisaliście falubazy w komentarzach? Cyt. " trzeba umieć jeździć na każdym torze w każdych warunkach". Teraz płaczesz ZAKŁAMASIE? Teraz ja ci powiem - TRZEBA UMIEĆ JEŹDZIĆ NA KAŻDYM TORZE W KAŻDYCH WARUNKACH". I BUJAJ SIĘ.

 • Krakus23 lubi Komentarz

  może i masz rację on im nie dorasta tak jak ty jemu.

 • Krakus23 lubi Komentarz

  ja juz płacze! ha ha ha .Stal poniosła nieobliczalna w skutkach strate ;(

 • Krakus23 lubi Komentarz

  Panie Dowhan daruj sobie już tych wypowiedzi, oszczędź wstydu - Wpisy w książkę toru i kary nie przyniosły żadnego efektu - bo ....jak wszyscy wiemy nie miały uzasadnienia wasze lamenty...nic....tym razem wałki anie lamenty się nie udały.