Marek68 - komentarze

 • Marek68 napisał/a komentarz do Koronawirus. Białoruś gra mecz ze śmiercią. Ludzie w strachu, prezydent na lodowisku z zarażonym

  Czytam te Wasze komentarze... i zastanawiam się, co się z Wami ludzie dzieje? Wszyscy przyjęliście postawę "ja na 100% nie zachoruję - mnie to nie dotyczy" Naprawdę? Cieszmy się, że mimo nieporadności władzy tak mało ludzi zachorowało. Spójrzcie na kraje "zachodnie". W niektórych dziennie umierało więcej ludzi niż u nas zmarło w sumie od początku pandemii. Szwecja? OK... A ilu mieszkańców ma Szwecja o ilu zachorowało? Jak funkcjonuje w Szwecji opieka zdrowotna? Nasz system opieki zdrowotnej od lat robi bokami. Każda - podkreślam: KAŻDA - ekipa rządząca obiecuje reformy i... nic! Spychologia trwa o lat. To, że nadciąga pandemia wiadomo było już w styczniu, chociaż mówi się też o listopadzie-grudniu ubiegłego roku. I co? I nic! Gdzie byli ludzie odpowiedzialni za zarządzanie kryzysowe? Dlaczego wtedy nie zabezpieczono środków ochrony dla pracowników służby zdrowia? Dlaczego wtedy nie zakupiono odpowiedniej liczby DOBRYCH maseczek? Bo u nas ciągle robi się wszystko "na wczoraj", byle jak, bez przygotowania. A odpowiedzialność osób funkcyjnych to żart.
  Inną sprawą jest postawa społeczeństwa. Łatwiej Wam uwierzyć w najbardziej niewyobrażalną pseudomedyczną czy pseudoekonomiczną bzdurę jakiegoś "fachoFca", niż rzeczową, merytoryczną wypowiedź eksperta. Wszędzie wietrzycie spisek i manipulację. A dlaczego nie bierzecie pod uwagę, że to właśnie ci "fachoFcy" Wami manipulują w imię mamony i poczucia władzy? Szkodliwość 5G, nanoczipy w szczepionkach, lewoskrętne witaminy, cynki i inne różne sztuki na kiju... Co tylko jakiemuś cwaniakowi do chorego łba wpadnie.
  Wrzućcie na luz. Włączcie logiczne myślenie. Może zacznijcie czytać książki?

 • Marek68 napisał/a komentarz do F1. Dobra zmiana Roberta Kubicy. "Widać same plusy"

  @A my swoje: A gdybyś tak odcedził obraźliwe sformułowania pod adresem Kuczery, to co by wyszło z Twojego wypracowania? Nie lubisz Kubicy - Twoje prawo. Nie lubisz Kuczery - to również Twoje prawo. Po co wię czytasz artykuły o tych, których nie lubisz autorstwa tych, których nie lubisz?! Wrzuć na luz, idź na piwo, zagraj w bierki... Po co marnować nerwy swoje i czyjeś?

 • Marek68 napisał/a komentarz do F1: GP Brazylii. Robert Kubica surowo oceniony. Brytyjczycy bez taryfy ulgowej dla Polaka

  Zapomnieli napisać, że takim goovnem, jakie zbudował Williams, to Hamilton również by przyjechał ostatni. Albo po 3 okrążeniach wjechał by do garażu i powiedział "Pier...olę, nie jadę". Nawet sędziowie woleli ukarać Kubicę za to, że to zespół źle go wypuścił z garażu. Ukarali Roberta, bo Williams mógł nie mieć pieniędzy na zapłacenia kary finansowej. Angole zawsze będą faworyzować angola., którego bolid tylko z zewnątrz przypomina takie samo auto, jak to zbudowane dla Kubicy. Wystarczy pooglądać zdjęcia i odszukać różnice...

 • Marek68 napisał/a komentarz do F1. Łukasz Kuczera: Brzydki rozwód Williamsa i Roberta Kubicy. Polak ciałem obcym dla zespołu (komentarz)

  @Romuald Kasprzyk: To po jaką cholerę to czytasz? Wrzuć na luz... poczytaj o Tańcu z Gwiazdami.

 • Marek68 napisał/a komentarz do F1: Grand Prix Japonii. Naoki Yamamoto zadebiutował w wieku 31 lat. Japończyk zachwycił kolegów z toru

  Akurat być szybszym od Williamsa to żadna większa sztuka. Te "mobilne szykany" Willaimsa cudem jeżdżą... Robert wykonał doskonały ruch kończąc współpracę z Williamsem po tym sezonie. Wsadzając Kubicę do każdego innego bolidu niż Williamsa można spodziewać się drastycznego poprawienia czasu na okrążeniu. Po prostu FW42 to bardzo kiepski bolid.

 • Marek68 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020: Polska - Austria. Michał Kołodziejczyk: Bez kredytu (komentarz)

  To byłby ciekawy eksperyment... Posadzić Lewego na ławce i patrzeć, co się dzieje na boisku.
  Nie oszukujmy się - marna liga to marna reprezentacja. Najgorsze jest to, że zawodnicy, którzy grają w niezłych europejskich zespołach gdy przyjadą na mecz reprezentacji, to zapominają piłkarskie abecadło...

 • Marek68 napisał/a komentarz do Dzielny prokurator pomógł bitemu kibicowi. Potem sam zatrzymał napastników

  Wielki Szacunek Panie Prokuratorze!

 • Marek68 napisał/a komentarz do El. Euro 2020. Afera w reprezentacji Izraela. Piłkarze widziani przy wejściu do kasyna

  Wtedy nikt sobie nimi głowy nie zawraca. W przypadku wyjazdów zorganizowanych tak się profilaktycznie separują od otoczenia.

 • Marek68 napisał/a komentarz do El. Euro 2020. Afera w reprezentacji Izraela. Piłkarze widziani przy wejściu do kasyna

  Może i mają jakiś kodeks etyki kadry. W moim przekonaniu wszystkie zorganizowane grupy - a kadrę piłkarzy Izraela można uznać również za zorganizowaną grupę - są pilnie strzeżone przez firmy ochroniarskie i izraelskich agentów. Tak już jest. Paranoicznie boją się ataków. Zwróćcie uwagę na autokary, które przewożą wycieczki z Izraela. Wszystkie klapy - bagażnik, wlew paliwa, klapa silnika - są oklejone plombą. Podobnie jest w hotelach. Nawet szafki na gaśnice są oplombowane ze względów bezpieczeństwa. A co gorsza, wmawia się tym biednym ludziom, że każdy z bliższego czy dalszego otoczenia chce zrobić im krzywdę. Stąd nieraz takie niezbyt przychylne zachowanie ze strony uczestników grup izraelskich.
  W tym przypadku po prostu chłopaki "się urwali" ochronie i poszli zobaczyć, jak żyje się w kraju, gdzie na każdym kroku nie stoi żołnierz z karabinem i nie ma groźby ostrzału rakietowego. Jak każdy normalny człowiek chcieli coś zobaczyć "na żywo", a nie przez szybę autokaru.

 • Marek68 napisał/a komentarz do Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. Nie było pistoletów Krzysztofa Piątka

  Dobrze się czujesz? Twoja wypowiedź na to nie wskazuje...