delek - lubi - strona 2

 • delek lubi Komentarz

  pan Grzesiu Lato ma dobra reke do selekcjonerow
  wszyscy pamietamy, jak sie cieszyl jak dziecko ze zwolnienia Leo Beenhakera
  poznioej mielismy wspaniala mysl polska: Franza Smude (to nic, ze to troche niemiecki) oraz Waldemara Fornalika
  to byl zloty okres rozkwitu polskiej pilki noznej
  z okresu Franza Smudy najbardziej mnie utkwilo w pamieci zwycieskie 0:6 z Hiszpania
  tak wiec, badzmy spokojni

 • delek lubi Komentarz

  Cytowanie Laty to kompromitacja, ten człowiek to utożsamienie wszystkiego co najgorsze w naszej kopanej ( mówię o tym co po karierze piłkarskiej). Wałek jeden za drugim.

 • delek lubi Komentarz

  Tak jak nie było błędem kiedy zostałeś prezesem PZPN

 • delek lubi Komentarz

  Gra z Mamą wydawała się łatwa i przyjemna, a tu proszę kolejny maraton-najważniejsze wygrany BRAWO!

 • delek lubi Komentarz

  Zwycięscy się nie ocenia, ale po grze finałowej. Ta gra jednak nie napawa optymizmem. To wszystko na co jest stać IGĘ. Jedyna zaleta to wytrzymałość fizyczna. Nadal szwankuje psychika a rozładowanie napięcia rzucaniem rakiety to przykry obraz. Polski trener nie zmieni gry IGI a szkoda bo to wyjątkowo utalentowana tenisistka.

 • delek lubi Komentarz

  Krótko bo już wielu napisało o obecnej sytuacji. Nie jest źle… JEST BARDZO ŹLE, Mości Panowie. Jeżeli na treningu Polscy skoczkowie nie umieją nawiązać równorzędnej walki z kanadyjczykami, uzbekami, estończykami, kazachami czy turkami… to czy nie lepiej oszczędzić wstydu i potrenować zamiast ………………. Dlaczego Kamil „rozmienia się na drobne” i sam nie zrezygnuje? Co chce udowodnić i komu? Dlaczego nie postąpi jak kiedyś Małysz – prywatny trener? Pod warunkiem, że ma jeszcze ochotę na uzyskanie wyników na poziomie.

 • delek lubi Komentarz

  Panie Adamie - przykro to pisać, ale całkowicie stracił Pan szacunek który tyle lat zdobywał Pan na skoczniach świata. W czasie swojej kariery dostawał Pan od związku wszystko, a dziś w podzięce niszczy Pan razem z nim Polskie skoki. Z Kamila robicie sobie maszynkę do zarabiania pieniędzy mydląc przy tym oczy kibiców. Sami skoczkowie przyznają że brak im spokojnych treningów, a wy wysyłacie ich nie jako na rzeź kibicom zamiast odesłać ich do domu i załatwić im prawdziwego fachowca. Wszystko to kosztem reklamodawców od których bierzecie pieniądze. Pan jako zawodnik miał wszystko, a dziś robicie z zawodników klaunów. Hańba! Że wam nie wstyd!

 • delek lubi Komentarz

  łedy techniczne a co robi trener i gdzie jest ? co robili w okresie przygotowywaczym ? czemu rywale skaczą a nasi nie ? są tylko dwie opcje. Pierwsza pogonic czecha bo jest cienki i skakać dalej i druga opcja ATOMOWA pożegnać wszystkich 30+ lat łącznie ze Stochem i wrzucić młodych do PŚ a trenerem Maciusiak

 • delek lubi Komentarz

  I co, dalej męczenie Kamila kolejnymi występami to dobry pomysł? On już dawno powinien być wycofany, by spokojnie przygotować się do IO. Jego problem leży w głowie, a ci go jeszcze dobijają.

 • delek lubi Komentarz

  Dlaczego trener nie odstawi go na boczny tor i nie daje szansy młodszym? Czy my musimy oglądać tę żenadę? Już się "wypstrykał". Czas na zmiany, NAJWYŻSZY.

 • delek lubi Komentarz

  Co tam jakieś głupie zawody. Jeszcze godzinę temu czytałem w kilku mediach ryki tryumfu i dość spore artykuły o wspaniałych skokach i deklasacji rywali w seriach treningowych przez Piotra Żyłę. To były w danym momencie najważniejsze wiadomości dnia.

 • delek lubi Komentarz

  Kamil,leć na Mojito,popijaj Seszele i wróć za dwa tygodnie.

 • delek lubi Komentarz

  Wycofać cała kadrę i niech trenują do Igrzysk w domu.

 • delek lubi Komentarz

  Stoch przegapil moment odejscia czyli zakonczenia kariery skoczka , teraz tylko wszystko rozmienia na drobne.

 • delek lubi Komentarz

  Jak widać paczka kolesi typu Tajner i Małysz a pewnie jeszcze kilku innych działaczy jest na darmowej wycieczce w pięknych okolicach. Za darmo. Hotele, obiadki, bankiety. I jak tu wracać do domu na treningi. Szkoda zabawy !! Złe wyniki ? a co to, gorszy pokój w hotelu dostaną ? Jak Małysz źle na dwóch zawodach skakał - natychmiast był wycofywany do domku i trening, trening !! Wracał i było ok. Tak było. Teraz za duże pieniądze tu się kręcą. al mi patrzeć na Małysza. Był wspaniałym zawodnikiem. Ale jak widać ciepła posadka bardzo mu się spodobała. Panie Małysz ! stanowisko dyrektora to również odpowiedzialność !! Jest Pan dyrektorem od skoków. Może sobie Pan to przypomni i albo podejmie stanowcze kroki, decyzje albo proszę się podać do dymisji !!

 • delek lubi Komentarz

  Spoko. Wszystko z wiekiem ma swój kres. Byli Schmitt, Schlierenzauer, Morgenstern, Ammann i wiele innych znakomitości w tej dziedzinie. Dalej mam nadzieję cieszą się dobrym zdrowiem i mają wiele cudownych lat przed sobą. Małysz, Stoch i spółka też odrobili już lekcję i nie muszą niczego udowadniać. A że następców brak, no cóż, kadry Górskiego czy Piechniczka też nie udało się do tej pory odtworzyć.


 • delek lubi Komentarz

  A czy Sztab Szkoleniowy pochylił się również nad zasadniczym problemem t.j. nad kwestią skrócenia kadencji (,,na CITO,,) prezesa, dyrektora i trenera odpowiedzialnych za katastrofalne przygotowanie CAŁEJ kadry skoczków do sezonu?! Oczywiście błędy mogą przytrafić się każdemu. Można nie trafić z przygotowaniem tego czy innego sportowca. Ale złe przygotowanie całej kadry i do tego brak wiedzy o tym jakie błędy się popełniło - jest niedopuszczalne!

 • delek lubi Komentarz

  Wszyscy powinni wrócić do domu !! PZN do rozwiązania . Zadnych Małyszów ,Tajnerów Doleżalów i Łożyńskiego - propagandy polskich skoczków .

 • delek lubi Komentarz

  A mnie się wydaje że jest błąd w przygotowaniach z tym trenerem nie będzie wyników tu leży cała grupa a nie tylko jeden zawodnik

 • delek lubi Komentarz

  @HDO: Hmmm... z tym zwalnianiem to różnie można interpretować.
  Przecież ten sam zarząd, dyrektor Małysz był gdy trenerem był Horngacher i... "wyniki były". Inaczej - co ci da najlepszy dyrektor szkoły skoro nauczyciele są "do banii"??? Nie bronię nikogo z PZN ponieważ TO ONI są odpowiedzialni za obecną "mizerę". Poszli po jak naprostrze rozwiązanie. Teraz szukają na wszystko jakieś wytłumaczenie. Już w innym miejscu na ten temat pisałem. Czy naprawdę to umiejętności sztabu trenerskiego są przyczyną mizernych wyników??? TAK!!! DOWÒD!? „Gdzie byli” niemieccy skoczkowie przed objęciem ich kadry przez Horngachera? Jakie wyniki osiągają obecnie!?!?!? Po odejściu austriackiego szkoleniowca Stoch i s-ka osiągali wyniki „siłą rozpędu" po tym co pozostało po poprzednim trenerze”. W tej chwili PZN „zbiera owoce” po swoich decyzjach. „Za czasów” Horngachera: Wolny zaczynał konkurować z najlepszym naszej kadry - Żyłą. Hula pokazał, że umie skakać. Stękała – objawienie. Zapomnieli naraz jak się skacze? W tej chwili nawet ci „co trzymali sztandar” skaczą jak nowicjusze. Obecnie „nasi” nawiązują równorzędną walkę z... Turkami - pierwszy konkus turnieju. Jeżeli nic się RADYKALNIE nie zmieni, kto wie… w letnim GP 2022 Polscy skoczkowie rywalizować będą z ukraińcami, kazachami itd. No chyba że "rozszerzą" kadrę o zespół narodowy C i będzie "jeszcze większa" konkurencja - ci z A kadry będą rywalizowali z C kadrą. Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa. Jak to możliwe, że Horngacher mieszkający w austrii potrafił wszystko "trzymać w ryzach"? Doleżał trener "zza miedzy nie wie co dzieje się w grajdole".