Bajek - komentarze

 • Bajek napisał/a komentarz do Żużel. Emil Sajfutdinow chce pokonać Bartosza Zmarzlika i zostać mistrzem świata. "To jest mój cel"

  @sproket55: Oczywiście wystarczy być z polskiego (?) miasta Leszno.

 • Bajek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Rafał, Tobie brakuje opiekuna z twardą męską ręką i dobrego psychologa. Twoja chimeryczna forma rozwala nawet najcierpliwszych kibiców... Jak można tak jeździć ??? Jeżeli żużel ma być Twoim sposobem na życie to Ty powinieneś srać żużlem i pracować, pracować, pracować....

 • Bajek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Najpierw to należałoby z klubu wypier.... wszystkich „ działaczy”, którzy zamiast zajmować się budową uprawiają politykę. Tym ludziom brakuje krzty pokory. We łbach im się poprzewracało bo „ wielki Widzew”. Wy go ciągnięcie w dół. Jesteście gangreną tego klubu.

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga: mecz we Wrocławiu odwołany. Znamy nowy termin

  A w którym Wrocławiu ? Bo w tym na D. Śląsku pięknie świeci

 • Bajek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Prezes Zmora ma zły czas. Ale on jest chyba ciągle na smyczy Komara. Przecież tylko idiota mógłby przenieść sklepik klubowy do galerii na skraju miasta będącej w stanie agonalnym zamiast na stadion. Traf chce, że „budowniczym” i ojcem chrzestnym tego przybytku ( galerii Manhattan) jest właśnie Komar.
  Z innej strony.... tyle się mówi o niedotrzymywaniu zobowiązań wobec żużlowców ( a także byłych pracowników). Chciałbym wiedzieć czy Prezes Zmora kiedykolwiek spóźnił się z wypłatą samemu sobie ? Tyle pieniędzy idzie w STAL. Aż mnie dziwi, że nikt jeszcze nie wpadł na pomysł stworzenia RADY SPONSORÓW, która będzie rozliczała Pana Zmorę nie tylko z wyników sportowych ale także jak reguluje zobowiązania wobec zawodników i pracowników klubu. Bo wśród tych ostatnich słyszałem są też tacy co nie dostają wynagrodzenia na czas. Nie rozumiem dlaczego nikogo w klubie nie stać aby tym „ plotkom” zaprzeczyć.....

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Groźny upadek w Grudziądzu. Dariusz Śledź: Nie winiłbym za to Maćka Janowskiego

  Bardzo interesujący komentarz. Zgadzam się z poglądami Kolegi.
  Uważam jednak, że Maciej nie miał intencji faulowania. Stało się. Ferwor walki. Nie zmienia to faktu, że gdyby inicjatorem takiego upadku był Nicky, Bartek lub ktoś inny - Maciej chyba nie przebierałby w słowach. Tym bardziej zachowanie jego ojca względem Nickiego z zeszłego roku można inaczej oceniać.
  To daje dużo do myślenia na przyszłość.

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

  Ależ ja to doskonale wiem. Też zachowuję się przykładnie (dla mnie przeciwnik na torze to konkurent, a nie wróg) a mimo tego wielokrotnie na wyjazdach nie pozwalali nam wnosić fany na sektor gości. Tak jest w Grudziądzu, Wrocławiu i kilku innych. Jest to niestety wynik zachowania grupki kibolstwa. My, którzy się nawzajem szanujemy, dopingujemy pozytywnie padamy ofiarami odpowiedzialności zbiorowej i niestety czasem głupich działaczy.

 • Bajek napisał/a komentarz do PGE Ekstraliga. Kibice Speed Car Motoru za bramą. Niewiele w tym winy truly.work Stali Gorzów

  Mimo otrzymania z całej Polski pokaźnego "kubła pomyj" na Stal Gorzów, jej pracowników i kibiców mało jest wpisów ze słowem PRZEPRASZAM.
  Mimo tego, jako jeden z obrażanych - wybaczam wszystkim hate'rom.
  Wiedzcie proszę, że kibice z Gorzowa nie mają nic przeciwko kibicom drużyny przeciwnej i robionym przez nich oprawom. Niech tylko będą one skierowane na dopingowanie swoich, a nie obrażanie konkurentów.
  Jedynym wyjątkiem są dla mnie kibice TO Tylko Falubazu.
  Oni przyjeżdżają do Gorzowa obrażać. Tylko obrażać i niszczyć.
  Mają w tym świetną wprawę i trudno się dziwić, że odpowiedzialni za porządek na stadionach wolą zapobiegać nie wpuszczając niż naprawiać trudną sytuację na trybunie kiedy do niej dochodzi. Osobiście, kibiców To Tylko Falubazu w ogólne nie wpuszczałbym na derby w Gorzowie, w zamian rezygnując z wyjazdu do Z. Góry.
  Bo jaka jest przyjemność z faktu, że prze 2h meczu są na trybunach aby jeb.... nas, wypić toast z Katarzyną Jancarz czy też rzucić parę połamanych przez siebie siedzisk na tor ? No ale są w końcu magiczni....
  Obiektywnie należy jednak stwierdzić, że także u nas (a pewnie i w każdej drużynie) jest grupka 20-50 kiboli, których żużel interesuje na samym końcu. Smutne jest to, że zabranie im obraźliwych szmat i tak nie eliminuje bandyckich wybryków. Porządkowi chowają się po zakamarkach albo od razu puszczają gaz nie bacząc na obecność dzieci i całe rodziny.
  Kibice Motoru ! Jesteście na ustach całej Polski.
  Także my w Gorzowie Wam mocno kibicujemy i bardzo liczę, że za rok przyjedziecie w jeszcze większym gronie i wszyscy będziemy się świetnie na naszym stadionie bawić.
  Pozdrawiam Was

 • Bajek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Masakra co sędziowie wyprawiają z dzisiejszym żużlem. Wykluczenie Walska w 14-ym to jakieś nieporozumienie. Zrobmy linie dla każdego z zawodników wokół całego toru i niech się trzymają linii... Dobry żużel to taki kiedy jest jazda w kontakcie i wygrywa lepszy. Tobiasz powinien zostać wykluczony.

 • Bajek napisał/a komentarz do Gabriel Waliszko. Z drugiej strony ekranu. Jak Bartek trafił szczęśliwą szóstkę

  Już dawno nie czytałem artykułu z którego wynikałoby mniej niż z powyższej "twórczości" Pana Waliszki...
  Klasyka "bicia piany". Zero szacunku dla czasu czytelnika. :-(