Kojiro - komentarze

 • Kojiro napisał/a komentarz do Siódemka Miedź Legnica stawia na wychowanków

  Ciekawie może wyglądać nowy sezon,choć oczywiście przy tak młodym składzie o powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu będzie ciężko.Mam tylko nadzieje,że najważniejsze postacie z tej "srebrnej" drużyny zostają w Siódemce,bo liczba 8 coś mi się nie zgadza w rachunkach.No nic trzeba będzie chyba poczekać do ogłoszenia oficjalnego składu.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Tegoroczny sezon sukcesem Siódemki Miedzi Legnica. "Wydaje się, że jest postęp".

  Obecny sezon okazał się bardzo obiecujący i wyciśnięto z niego chyba maksa.Fajnie,że sytuacja w klubie jest jak się wydaje unormowana,a młodzież daje sporo nadzieje na przyszłość.W kolejnym sezonie może być spora szansa na awans,według mnie potrzebne są zmiany personalne na 2,max 3 pozycjach i powrót do Superligi stanie się jak najbardziej realny.Póki co cisza nt.zmian w kadrze,zobaczymy co przyniesie najbliższa przyszłość.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Tragedia podczas turnieju w Kielcach. Zmarł 15-letni zawodnik ŚKPR-u Świdnica

  Niech spoczywa w pokoju.Wyrazy współczucia dla rodziny oraz kolegów i trenerów ze Świdnicy.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dramat gdańszczan - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Wrocław

  A jakie ma to teraz znaczenie,że Śląsk był kiedyś mistrzem.Wcześniej zarzucałeś,że nikt nie ma prawa wiedzieć,jaka będzie przyszłość Śląska,bo tylko Ty jesteś na tyle blisko klubu,że posiadasz taką wiedzę.Teraz widzimy,że dysponujesz także informacjami o Płocku gdzie ma być zdecydowanie gorzej.Rozumiem,że na temat Orlenu też masz wiedzę tajemną.
  Prawda jest taka,że na tą chwile w Śląsku jest jak jest i nie ma co zakłamywać rzeczywistości.Nie wiem czy zmieni się coś w przyszłości,ale na chwile obecną wygląda to słabo.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dramat gdańszczan - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Wrocław

  Bo jako kibic Miedzi wiem jakie są mniej więcej realia finansowo-organizacyjne mojego klubu.No chyba że nagle objawi się jakiś sponsor,bądź też KGHM postanowi jednak wspomóc nieco bardziej klub z mojego miasta,w co nie chce mi się wierzyć.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Dramat gdańszczan - relacja z meczu Wybrzeże Gdańsk - Śląsk Wrocław

  Tak samo jak Miedzianka chciała już przegrać żeby nie awansować do baraży,a potem chciała przegrać w barażach z Pomezanią i tylko przez przypadek dołożyła im 13 bramkami w rewanżu.Zejdź na ziemie chłopie.Jak się uda to wygrają,a czy zgłoszą drużynę do superligi to już inna sprawa.

 • Kojiro napisał/a komentarz do I liga mężczyzn: KSSPR przegrał w Piekarach Śląskich. Baraże dla Siódemki Miedzi

  A ja bym wysunął nieco inną teorie spiskową.Może Miedź i Końskie umówiły się,że bezpośredni awans o drugie miejsce rozstrzygnie się między nimi w poprzedniej kolejce.Jak wiadomo wygrała Miedź,dzięki czemu oba zespoły mogły w ostatniej kolejce przegrać swoje spotkania i obstawić takie wyniki u buka.Wydaje mi się,że zarówno w Miedzi jak i w Końskich nie ma w tym momencie aż takiej bidy,żeby nie przystąpić do baraży.Ale tak jak mówię to tylko takie luźne gdybanie nie opierające się na żadnej wiedzy.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Carmelo Anthony zostaje w New York Knicks!

  krótka odpowiedź co by nie przedłużać:
  1.Melo mógł przyjść nie na zasadzie S&T ale jako wolny agent na umowę 2/36,a po 2 latach max(takie rozmowy też się toczyły)
  2.Porównanie Gasola do Stata całkowicie nie na miejscu i nawet nie komentuje tego
  3.Gasol miał przyjść bez względu na obecność Melo(zresztą jego kontrakt z tego co mówią może wynosić nawet 6,5 mln co jest śmieszną ceną za takiego zawodnika)na mocy S&T za Taja,ale skoro Melo nie ma Gibson póki co zostaje.
  4.Faktycznie takie kontrakty jak Butlera,McDermotta czy Snella,które są na poziomie 1-2 mln bardzo obciążają budżet Chicago i trzeba ich się pozbyć aby wymiana doszła do skutku:P
  5.Uważasz,że w czasach gdzie za Haywarda trzeba zabulić 16 mln Rondo pójdzie grać do NY za 10 mln,a Durant za 15 mln tak?Obaj pewnie pójdą do La za o wiele większe pieniądze.
  Reasumując kibice NY zobaczą misia jak świnia niebo,no chyba,że Spike Lee nie wytrzyma i zrobi film s-f jak jego ukochana drużyna zdobywa tytuł,innego wyjścia nie widzę.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Carmelo Anthony zostaje w New York Knicks!

  Juz Ci odpowiadam,oczywiście że większe szansę miałby na tytuł w Chicago.Po pierwsze Rose jest zdrowy i będzie pewnie grał na poziomie allstar.Po drugie jeżeli mówisz,że Jo jest kontuzjogenny to sprawdź ilość meczy rozegranych przez niego i Melo w ostatnich 3 sezonach.Po trzecie porównaj trenerów w obu organizacjach w Bulls jeden z dwóch najlepszych w lidze,w NY debiutant.Po czwarte max kontraktu ogranicza przyszłe ruchy transferowe.Po piąte w Chicago zawitała właśnie nowa gwiazda w postaci Gasola i skład Rose-Butler-Melo-Gasol-Noah +Hinrich,Snell,McDermott,Mirotic,a może jeszcze jeden weteran za minimum, dawałby spore nadzieje na sukces.Po szóste kto taki niby miałby przyjść do Zena,kogo on ma ściągnąć takiego kto zapewni mu misia?Rozumiem,że będzie polował po kolei na Rondo i Duranta,ale pierwszy to wydatek przynajmniej 15-18 mln za sezon,drugi lekko ponad 20,a gdzie miejsce na pozostałe wzmocnienia(center,dobra ławka).Mistrz szybko nie zawita do NY,a Zen zostawiając u siebie Melo z takim kontraktem bardziej sobie zaszkodził według mnie niż pomógł.
  Chicago życzę sprowadzenia Bledsoe'a.Zresztą mają paru ciekawych zawodników do możliwego oddania,parę picków,powinno być jeszcze ciekawe w Windy city.

 • Kojiro napisał/a komentarz do Szok! LeBron James wraca do Cleveland Cavaliers!

  Wojnarowski na twiterze parę dni temu informował,że Melo zostaje w NY i póki co te informacje raczej się nie potwierdzają.Zresztą Woj już sam jako pierwszy sprzedał plotę o możliwości gry Flesha w Chi-Town.