Waris - komentarze

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Robert ja mam dużo lat ale jeśli mogę Ci doradzić RÓB SWOJE tzn rób tak jak Ci podpowiada intuicja.A jeśli chodzi o stosunki rodzinne to staraj się je pielęgnować bo zawsze na końcu zostaje rodzina.Porozmawiaj z Zobim Bońkiem .

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Może nie wszystkim wiadomo ale Boniek nie pobiera wypłaty z PZPNu.
  Proszę znaleźć kogoś takiego drugiego po prostu kocha polską piłkę.
  Człowiek z zasadami bardzo rodzinny i pozytywnie zakręcony.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Obojętnie jaki duży zakład przebadacie to wyniki będą podobne jak w kopalni .W Kępnie jeden pracownik zemdlał w pracy przekazali cały zakład 150 chorych ale sąsiednich firm już nie badali a pracownicy jeżdżą razem busikami i samochodami z okolic .Wygląda to na wielką ściemę .Wszyscy niby chorzy czują się dobrze .Jak by przekazali sąsiednie zakłady chorych byłoby powyżej tysiąca .

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W dobie kryzysu to trzeba finansować tych co przysparzają dochód a nie tych co to konsumują to jest proste jak drut.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Tyle radości co przyniosła nam reprezentacja siatkówki to nie dziwi że trener chce podwyżkę.Ale skąd brać jak wszędzie odcinają budżety.
  Trzeba spytać zawodników jak oni to widzą .Z takim składem to i Goździkowa że stragany może prowadzić reprezentację.Pamiętam jak Górski legenda piłki nożnej prowadził reprezentację miał po prostu Kazimierz szczęście że trafił na takich zawodników bo skład pisał na serwerze w hotelu Viktoria.Mówił o tym Paweł wychowanek Górskiego.
  Jak nie będzie tego trenera to będzie inny choć szkoda by było jak by odszedł.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Nie krytykujcie Roberta bo jak narazie to lepszego piłkarza nie mieliśmy .Robert jest Polski debest .
  Jak macie lepszego Polaka to proszę o wskazanie .Ja się bardzo cieszę że mamy Lewego Grosika i Wojtka w bramce no i oczywiście jeszcze kilku.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wojtek wyjechał do Londynu jako bardzo młody chłopak to się lekko buntował a nie zdawał sobie sprawy że wokoło są kapusie .Mama to wspierała a tatuś miał całą rodzinkę gdzieś .
  On na ten czas nienawidził ojca za to co im zrobił .Jeszcze na domiar stracił malutką siostrę .
  Ale generalnie i tak to podziwiam.

 • Waris napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A co źle zrobił Brzęczek źe Pol go już zwolnił .Może Pola na trenera bo wie wszystko najlepiej .Najlepiej Pola z Mateuszem Borkiem i tym Smutkiewiczem oni spowodują że już zawsze będziemy na podium (Ale głupoty)

 • Waris napisał/a komentarz do Skoki narciarskie. Raw Air 2020 może zostać odwołane przez koronawirus

  Nic nie odwoływać tam jest mniej widzów niż w kościele w niedziele w Polsce .Większość widzów to skoki ogląda w TV a jak ma się ktoś zarazić to i tak się zarazi.
  Dlaczego nikt nie mówi jak zapobiegać zarażenie się wirusem i jak się leczyć DLACZEGO W TV NIE MA PROGRAMU CO ROBIĆ JAK SIĘ CZŁOWIEKA ZARAZI JAK SOBIE POMAGAC

 • Waris napisał/a komentarz do Dariusz Tuzimek: Legia w końcu uwolniła swój potencjał (felieton)

  Muszą w Polsce wyłonić się ze dwa trzy mocne kluby żeby zaistnieć w Europie inaczej będzie permanentny transfer naszych piłkarzy do innych klubów które lepiej płacą nie ma na to rady. Ale jak nasz klub zapłaci piłkarzowi podobne pieniądze co by dostał za granicą to po co jechać w nieznane.