m2w2 - lubi

 • m2w2 lubi Komentarz

  ...na rowerze nie wolno, na hulajnodze nie wolno, na motocyklu też powinni zabronić, niech biegają na piechotę...:), coraz większe bzdury, ten sport schodzi na dziady i chyli się ku upadkowi...

 • m2w2 lubi Komentarz

  No patrząc na to co pisało w Przeglądzie Sportowym , rozsyłal oferty do klubòw , chcąc 800 000 za podpis i 7 000 za zdobyty punkt meczowy , to napewno poszedł do Torunia tylko za czapkę piernikòw i nie patrzył na kasę , ale na piękno Motoareny . :-)

 • m2w2 lubi Komentarz

  Radykalne zmiany już się zaczęły. Mikkel Bech - świetny zawodnik, doskonały kapitan drużyny i wspaniały młody człowiek, niezwykle zaangażowany i lojalny wobec Klubu, kupuje bilet i ogląda zawody z trybuny. Czy o takie zmiany chodzi panie prezesie.

 • m2w2 lubi Komentarz

  Na treningu 2 ligi jest więcej emocji. Wytrzymałem do 3 serii.

 • m2w2 lubi Komentarz

  Swoją drogą ciekawe czy jeśli wynik byłby w drugą stronę to Pan Grzyb też chcial uznania wyniku meczu:)))

 • m2w2 lubi Komentarz

  @Adrian gorzow: Kasprzaka wypierdolić i za rok mistrz

 • m2w2 lubi Komentarz

  Jestem kibicem żużla od 1993 roku i nigdy nie było czegoś takiego żeby małą tabelę stosować na początku rozgrywek.Małą tabelę stosuje się po rozegraniu wszystkich spotkań rundy zasadniczej w przypadku równej ilości punktów trzech lub więcej drużyn.Poza tym mała tabela to narzędzie do rozstrzygania awansów i spadków a nie do ustalania kolejności drużyn w trakcie sezonu.Może sobie Pan wejść na tabele Eliteserien (ekstraklasy Norwegii w piłce nożnej) bo dopiero co zaczęli rozgrywki i zobaczyć jak wygląda tabela na początku rozgrywek.

 • m2w2 lubi Komentarz

  Tak szczerze mówiąc to patrząc na ten bieg i ich poprzedni to zarówno Lambert jak i Lebiediew tak jeździli ze sobą "parą" że to musiało się skończyć tak, że któryś posadzi drugiego na glebe, kwestią loteryjną było tylko to który, którego. Żal wielki Andrzeja szczególnie ze wyglądał dzisiaj na torze nieźle, ale zarówno on jak i Lambert nawet nie próbowali się dogadać na torze.

 • m2w2 lubi Komentarz

  tak się zastanawiałem dlaczego chłopaki nie spojrzeli na siebie ani razu przez cały wyścig...

 • m2w2 lubi Komentarz

  Karczmarz 4 bieg jechał, a potem 10 - brawo Stasiu!!!

 • m2w2 lubi Komentarz

  Skoro jest się redaktorem żużlowym i przeprowadza się wywiady z zawodnikami to wypadałoby przejść jakiś profesjonalny kurs doszkalający. W wywiadzie który oglądam mam wrażenie że pan Ostafiński ma problem z koncentracją. Zadaje pytanie robi jakiś grymas twarzy-tik nerwowy (mniejsza o to) ale co gorsze sam do siebie się śmieje, i co chwilę patrzy krótko bystrym wzrokiem w kamerę ( jakby to był monitoring sklepu) jak złodziej który chciał schować skradziony fant. Nie tędy droga! Poważna i znana strona wp.pl a wywiady gorzej niż amatorskie! Redakcjo SF weście sobie to do serca, i żeby nie było nie ma z mojej strony żadnej złośliwości. Napisałem tylko jak to widzę, a nie wygląda to najlepiej. Plusem tego wywiadu jest Bartek Smektała i Zmarzlik, bez ich naturalnych odpowiedzi i szczerych intencji byłaby totalna klapa, o ile nie tragikomedia....

 • m2w2 lubi Komentarz

  Zmarnował pan czas chłopakom :))) Teraz rozumiem dlaczego nie ma wywiadów z rajderami .

 • m2w2 lubi Komentarz

  u nas też jest taki zawodnik, peszko się nazywa i jest na poziomie 11 latka

 • m2w2 lubi Komentarz

  Panie Cegielski, jakoś tak to zabrzmiało jak poszukiwanie taniej sensacji rodem z pudelka.
  Oczywiście tak samo jak Pana interesuje mnie stan zdrowia Doyle'ya, wypadek wyglądał koszmarnie, ale on nie musi się nikomu tłumaczyć ze swojego stanu zdrowia i samopoczucia a tylko przed ewentualną komisja lekarską, inna sprawa - należy też poczekać parę dni na porządną diagnozę medyczną.

 • m2w2 lubi Komentarz

  Panie Nawrocki naprawdę, niech Pan przemyśli co Pan robi, bo to będzie ostatni sezon Pana zaangażowania w żużel. Ten turniej będzie totalną klapą po której ucieknie Pan od żużla.

 • m2w2 lubi Komentarz

  Gomólski jak nie odejdzie z Falubazu to raczej straci ten sezon, zupełnie jak Dróżdż. Gdyby trafił do Gniezna, w składzie zamiast Pavlica... to Start mógłby stać się realną trzecią siłą w Nice PLŻ.

 • m2w2 lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie bądz PAN FACET Z JAJAMI a nie płaczliwa baba.
  Ja rozumiem jechałał pan z wiatrem policja miała 10 km więcej niż pan , ciśnienie u nich za niskie a u pana 2 x wieksze ITD .
  ale Krzysiu kochany tam można było jechac 50 a pan jechał ponad 110 !
  Gdybyś pan miał 70 rozumiem no może 80 , jeżdzę nie jestem święty czasem miasto to szczere pole a droga jak autostrada i się jedzie te 20 więcej , ale to był 2 razy więcej I JUŻ.

 • m2w2 lubi Komentarz

  Panie Krzysztofie. 100 czy 113 w terenie zabudowanym to wstyd dla Pana . Szkoda dyskusji.

 • m2w2 lubi Komentarz

  to po cholere
  a) wchodzisz na artykuł
  b) czytasz go,
  c) ...a nawet się wypowiadasz
  ...jak cię nie obchodzi

 • m2w2 lubi Komentarz

  Niestety ale zgadzam się z osobami "troszke" krytykującymi te zbiórke. Tomasz od lat miał kontrakty na miliony, przez wiele lat był najlepiej zarabiającym żuzlowcem nawet nie Polski a swiata. Dodatkowo na pewno jest dobrze ubezpieczony czy miał milionowe kontrakty reklamowe. Troche ta zbiorka za szybko wyszła bo wypadek miał miejsce wczoraj i tak na prawde nie wiadomo na co i po co. Co innego Ward on dopiero był na dorobku i nie dysponował takim zapleczem finansowym. Ale tak jak ktos też tu napisał zbiórka jest dobrowolna choć nie ma co ukrywać sa na tym swiecie ludzie mocniej potrzebujący