Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Wygraj grę FIM SGP3 – szósty etap zabawy!

SportoweFakty.pl oraz firma Techland – wydawca gry FIM Speedway Grand Prix 3 – zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aż 17 oryginalnych gier FIM SGP3. Dziś (wtorek, 03.06.2008 r.) szósty etap konkursu, po którym właściciela "pozna" już szóste pudełko z grą!

 Redakcja
Redakcja

Jak zostać właścicielem symulatora FIM SGP 3?
(więcej o grze: SGP.techland.pl)

Wystarczy wziąć udział w konkursie organizowanym przez SportoweFakty.pl i firmę Techland! (odpowiedzi na pytania konkursowe można znaleźć na stronie SportoweFakty.pl oraz na oficjalnej stronie symulatora: SGP.techland.pl)

Dziś (wtorek, 03.06.2008 r.) – VI Etap konkursu (od godz. 00.01 do 23.59), w którym do wygrania jest jedna gra FIM SGP 3! (więcej na temat zasad konkursu znajdziesz: http://www.sportowefak...y-techland >TUTAJ!)

Pytanie konkursowe:
Z ilu rund składa się cykl Grand Prix w sezonie 2008?

SMS-a z poprawną odpowiedzią o treści SFAKTY SGP Twoja_Odpowiedź Twoje_Imie_Nazwisko (np. SFAKTY SGP 17 Jan Kowalski) należy wysłać na numer 7303.

Koszt SMS-a to 3 zł + VAT.

Konkurs trwa do godziny 23.59 dnia dzisiejszego (wtorek, 03.06.2008 r.).

Wyniki losowania zwycięzcy dzisiejszego etapu opublikujemy w środę (04.06.2008 r.)

Do gry można wejść w każdym momencie (nawet na ostatnim etapie) i wziąć udział w rywalizacji o nagrodę etapu oraz nagrodę w ramach klasyfikacji "szczęśliwi przegrani".

Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMSów. Liczba wysłanych SMSów z poprawną odpowiedzią zwiększa szanse uczestnika konkursu na zwycięstwo w danym etapie konkursu oraz jest podstawą nagradzania "szczęśliwych przegranych" - zobacz więcej w regulaminie nagradzania: http://www.sportowefak...y-techland >TUTAJ!

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
inf. własna
Komentarze (1)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×