rad - lubi

 • rad lubi Komentarz

  tejot_tejot. Jakiego ty chcesz sprostowania. Zalegaliscie mu z kasą i takie są fakty. A zwalanie winy na jakiegoś sponsora to wykręcanie się sianem. Przecież wiadomo że to kluby załatwiają tych sponsorów i gwarantują za nich zawodnikom. A robią tak dlatego ponieważ ogranicza je tzw ustawa kominowa. I nie wybielaj tutaj swojego klubu bo jesteście największym szkodnikiem polskiego zuzla.

 • rad lubi Komentarz

  A dlaczego nikt na poważnie nie traktuje tego co się stało w Toruniu? Jeżeli Węglarz tak zrobił mając umowę na 2 lata, to sprawa śmierdzi totalnie. Czyżby Rusko zamarzył sobie na urodziny mieć mistrza świata w klubie i stąd ten przekręt?

 • rad lubi Komentarz

  A czy to nie jest po myśli stacji mającej prawa do transmisji? Bo przecież chodzi tylko o "widowisko" - sprzedaż dekoderów. czy nie lepiej tą kasę dla "zagranicznego" juniora przekazać/przeznaczyć dla polskiego?

 • rad lubi Komentarz

  Kuźbicki to śmieszny mądrala. Nie dziwią mnie jego pomysły. Uważa, że zawsze ma rację. Megaloman i narcyz. Jeden plus, że to tekst czytany. Na wizji i fonii nie mogę zdzierżyć tego zmanierowanego gogusia. Bezczelny typek. Musi mieć wyjątkowy tupet oraz ciężki plecak, skoro jest traktowany jako wyrocznia. Pzdr!

 • rad lubi Komentarz

  -"Niektórzy są oburzeni, że pytanie o zagranicznego juniora padło w kontekście sezonu 2022. Mówią, że to zmiana reguł w trakcie gry. Podzielasz to zdanie?

  Oficjalnie okres transferowy rusza 1 listopada, więc trudno mówić o zmianie reguł w trakcie gry.

  Chyba powinniśmy rozmawiać jednak o tym, jaka jest rzeczywistość.

  Jasne, to było z przymrużeniem oka"
  Ten facet jest wybitnie bezczelny bez zmrużenia oka. Chyba, że jest to artykuł sponsorowany przez dostawców dekoderów. Który to już raz słyszę o obniżeniu poziomu ligi. Tylko żaden pajac nie potrafi powiedzieć z kim (czym) ten poziom naszej ligi porównuje. Z Anglikami, Szwedami, Duńczykami, Czechami, Niemcami? No z kim? Takich ekspertów to w tv wielu się lansuje. Wyłóż gościu swoje pieniądze, wyszkol juniorów, wtedy możesz zabrać głos o żużlu.

 • rad lubi Komentarz

  Kuźnicki pieprzy jak potłuczony. Wszechwiedzący mądrala

 • rad lubi Komentarz

  zagraniczni juniorzy to śmierć dla polskiego żużla. Obecnie w wielu drużynach o sile drużyn stanowią emeryci po czterdziestce. Brakuje polskich seniorów. Wpuśćmy juniorów zagranicznych, to za 10 lat żużel będziemy oglądali na you..be

 • rad lubi Komentarz

  Ja pierniczę, jak można wygadywać takie głupoty? Te pampersy, wychowane na dzisiejszych porąbanych czasach i bajkach i najsilniejszej (spośród najsilniejszych, w ilości już niedługo jednej) lidze, nie rozumieją, o czym mówią. Przykłady jakiegoś jednego juniora, który sobie nie poradził to chyba kiepski dowcip. Równie dobrze pokażę kilku takich seniorów - i to zagranicznych. To w takim razie po co w ogóle juniorzy? Albo po co w ogóle Polacy - przecież też obniżają poziom.
  Ja mogę podać kontrprzykłady wielu wielkich talentów, którym złamano karierę, bo byli juniorami w czasach, gdy jeden junior mógł być zagraniczny i od drugiego biegu zastępować Polaka. Kluby stawiały na zagranicznych za samo nazwisko, nawet gdy byli ewidentnie słabsi - ot takie polskie kompleksy - jak się nazywa Hansen, Smith czy inny Dupensen to na pewno lepiej pojedzie.
  No i te brednie, jak to się poprawi poziom, bo poziom i emocje są tylko wtedy, jak jadą same asy - przecież tego się nie da słuchać; tak może gadać tylko kompletny ignorant.
  Pamiętam jak w Pile zatrudnili Hansa Nielsena i on im powiedział, że speedrower to przyszłość. No to zainwestowali w speedrower. Byłem na meczu w Pile (i przedmeczu speedrowera) i przyszedł Hans, więc miejscowi pojechali bieg dla niego. Tasowali się co łuk, że niby takie emocje. Tylko wyglądało to strasznie sztucznie - ot, marionetki bez sznurków. Tak samo wygląda chrzanienie o emocjach i podnoszeniu poziomu.
  Prawdziwe emocje, poziom i adrenalina dla kibiców jest wtedy, jak jadą MIEJSCOWI juniorzy i dzięki startom tak silnie się rozwijają, że z dnia na dzień objeżdżają mistrzów świata. Wielu kibiców nigdy nie przepuści biegu juniorów. Ale nie każdy to rozumie.

 • rad lubi Komentarz

  Czy Pan Kuźbicki jest na pasku Rusko? Ten pomysł wyszedł z Wrocławia, jestem tego pewny! Gdzie tu sprawiedliwść GKM klub o najniższym budżecie w Ekstraklasie wydaje kilkuset tysięcy złotych a klub z Wrocławia ma najwyższy budżet i wydajena na szkolenie 0 zł. Za to ma pieniądze na podkupywanie zawodników z innych klubów. Jeśli tak ma wyglądać polski żużel że prezes jednego klubu rządzi całą dyscyplina a pan Stępniewski jest na jego usługach to ja się z takiego żużla wypisuje

 • rad lubi Komentarz

  Nic nie wiąże tak kibica z drużyną jak własni wychowankowie. Jeśli ktoś chce mówić o przyszłości żużla, to mu podpowiem - niech idzie w tym kierunku...

 • rad lubi Komentarz

  O tak,Swidnicki na bank by wrocil jako drugi junior gdyby stranieri mogli jezdzic na tej pozycji....

 • rad lubi Komentarz

  Tak zapraszajmy i za nasze pieniądze wyszkolmy zawodników zagranicznych, którzy przypadkiem po 2 dniach lania w SON wygrają jeden wyścig upokarzając prawdziwych mistrzów. Klękajmy przed całym światem, płaszczmy się i jako sługi unizone płaćmy za wszystko więcej. Gdy u nas w GP wymogi były pod sufitem to połowa turniejów odbywała się w polu kukurydzy 100km od miasta, gdzie trybuna główna wyglądała jak u nas pred remontem stadionu w II-lidze. Za chwilę dojdzie do tego, że znowu bedą nas wszyscy objeżdżać bo zostanie 2 klasowych zawodników. Cały żużlowy świat zarabia u nas i potem robi nas w balona wymyślając regulaminy które nie pozwalają wyłonienie prawdziwych mistrzów. Kubera nie dostał dzikiej karty, bo pewnie wtedy podium byłoby białoczerwone przez cały sezon, no może z domieszką rosyjskiego niebieskiego, a reszta świata byłaby pośmiewiskiem, ale zielone stoliczki garniturki załatwiły to tak by polska potęga dostała kopa. To my płacimy za ich sukcesy więc zacznijmy też wymagać za tą kasę a nie tylko wspomagac wszystkich. Zawsze mamy przyjaciół którym pomagamy, a jak przychodzi kryzys to o nas nie pamiętają...

 • rad lubi Komentarz

  Cegła tak jak ja Cie nie lubię, tak w tym temacie masz 100 procent racji. Nasi na kolanach przed Castagna, który nie ma pół swojego zawodnika. Pisałem i tym od lat, ale znudziło mi się. Teraz mówi o tym cegła i wielka podnieta.

 • rad lubi Komentarz

  To Polska ciągnie ten wózek. Dosyć plucia nam w twarz, chrzanić ten FIM. Bo co oni nam mogą zrobić jak maja świadomość, że bez Polski ta dyscyplina sportu to tylko wydmuszka i padnie w dwa lata razem z ich posadami. To my mamy argumenty to u nas są pieniądze. Uj strzela jak czytam, że transportujemy miliony do Fimu na jakiś śmieszny Son.

 • rad lubi Komentarz

  Zgoda 100%. Zresztą ja też od lat mam to samo zdanie. Gdy stało się jasne, że BSI nie lubi Polaków, już wtedy należało się postawić. Za GP rozgrywane gdzieś na łąkach chorwackich, duńskich czy niemieckich brali grosze, a od nas szarpali w milionach. Przeszkadzała im polska hegemonia w drużynówce, więc ją zlikwidowali. I po tej właśnie likwidacji Polska powinna odstąpić od targowania się o GP oraz zrezygnować z udziału w speedway nations. Miesiąc czy dwa i wszystko wróciłoby elegancko do normalności. Ale jest tak jak powiedział Cegielski - my na wszystko się zgadzamy, więc kopią nas jak i ile chcą.

 • rad lubi Komentarz

  SoN był krytykowany w Polsce, Danii od pomysłu. Jednak to przeszło bo ... to Wrocław się nakręcił na GP, a by do tego doszło to trzeba było zrobić SoN, Sami (jako Polacy) pozwoliliśmy na tą bzdurę i dalej w niej tkwimy. Brawo Panie Rusko, Wrocław ważniejszy od żużla, od uwielbianego DPŚ.

 • rad lubi Komentarz

  Cegielski ma rację. Ten turniej okazał się klapą, Nie ma ciekawej formuły, dlatego powinniśmy tam wystawiać juniorów.

 • rad lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • rad lubi Komentarz

  Jeżeli taki "yyyyyyyy" pan może być szefem żużla w Canal+ to ja zadam pytanie panie Majewski. Za to ciągłe "yyyyyyyy" pana zatrudnili czy musiał pan zrobić coś innego? Chyba zdaje sobie pan sprawę z tego, że cienki jak dupa węża pan jest w transmisjach na żywo.

 • rad lubi Komentarz

  Panie Maslanka wiadomo, ze Mrozek i Swiacik to Pana uczniowie i dalej ma Pan wielki wplyw na ich decyzje. Odnosnie pracy Swiderskiego plecie Pan nieprawde, widac instruktaz takich wielkich znawcow jak Najman i jeszcze kilku jemu podobnych. Takie proste rozwiazania cisna sie do wykonania w Wlokniarzu wiec po kiego zatrudniacie trenerow zewnatrz. Szkoda, ze manipuluje sie nazwiskiem Drabik, ktory jak wszyscy wiemy mial swoj udzial w ulozeniu do zuzla Mateusza Swidnickiego ale teraz juz jego rola pszerzucila sie na pana Lape i trenera tak jak i z reszta mlodych z ktorymi wylacznie pracowal trener. Slawek pracuje z mlodymi na mini torze i takie sa fakty. Postep w szkoleniu widoczny co widac po sukceach w osiaganych wynikach. Pierwsza druzyna to temat oddzielny bo tam nie dalo sie zrobic nic wiecej majac do dyspozycji liderow rekonwalescentow i trojke nowych zawodnikow bez doswiadczenia lub z malym[Smyktala} i torem, ktorego trzeba bylo nieustannie poprawiac bo mowiac prosto zostal spieprzony przez Prezesa osobiscie do tego wszystkie pierwsze mecze mialy status zagrozonych i tutaj nic nie moze zrobic trener. Szukacie dziwnych okolicznosci i przeklamujecie prawde bo trener nie byl lizusem i wykonawca polecen a smial miec swoj sposob patrzenia. Ktos oglosil sie krolem tzw polowania i oglosil sukces bezpodstawnie wiec trzeba bylo znalezc kozla ofiarnego. Moze by tak panie Prezesie przyznac sie do swoich bledow i powiedziec mea culpa, poniewaz w przeciwnym razie dalej bedzie Pan brnal w zlym kierunku ze szkoda dla zuzla w Czestochowie. Dorzuce jeszcze mala dygresje odnosnie wypowiedzi pana Najmana, ktora jako Prezes znegowal bym publicznie a Pan ja chyba popiera? Brzydko w tej Czestochowie!