Lolek - lubi

 • Lolek lubi Komentarz

  Trochę mijasz się z prawdą kolego jak już piszesz to rzetelnie. pkt 5, 6 i 7 to jest ten sam właściciel klubu - Vive. To co wymieniasz potem to sponsor tytularny, nie właściciel. Poza tym mylisz się też co do waszego sponsora - Orlen powstał w 1999 roku decyzją rady ministrów z połączenia Centrali Produktów Naftowych CPN S.A. i Petrochemii Płock S.A - nie było to przekształcenie ze zmianą nazwy. Więc kolego to nie jest ten sam sponsor cały czas tylko nowa spółka akcyjna ktora nazwę Orlen przyjęła w 2000 roku. I jeszcze jedno obecnie nazwa twojego klubu to zdaje się Orlen Wisła Płock - czyli jednak można dodać sponsora do nazwy, a nawet przed nią i jest cacy? A wasze nazwy to:
  1 Wisła Płock
  2 Petrochemia Płock
  3 Petro Płock
  4 Orlen Płock
  5 Wisła Płock
  6 SPR Wisła Płock
  7 Orlen Wisła Płock
  Czyli też się nieźle zmieniały. Dla mnie to wszystko to bzdura - zmiany nazw klubów mnie mało obchodzą, ja nie kibicuję nazwie tylko klubowi i zawodnikom. Zresztą wystarczy spojrzeć na siatkówkę co się tam dzieje - co roku jakiś klub zmienia nazwę i to nie jeden. Takie są obecnie zwyczaje, ten kto daje kasę chce coś za nią otrzymać i dyktuje warunki. A kasę dają za to aby być w nazwie klubu i tyle.

 • Lolek lubi Komentarz

  Czy zawodnicy Tauruni będą znów musieli prosić o doping, czy Tałant będzie palcem pokazywał na Wiślaków i błagalnym spojrzeniem domagał się tego od swoich


  To coś podobnego jak Żytnikow, który machał łapkami w czasie ostatniego meczu w Płocku i nadstawiał ucha w kierunku sektora G, jakby chciał dać do zrozumienia, że nie słyszy dopingu :)

 • Lolek lubi Komentarz

  I obniżył mu pensję o połowę, bo za chwilę będzie liga zawodowa i trzeba płacić podatki :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Z tym, że zarobił dużo lepiej to nie przesadzaj, przecież Bertus go oszukał na pieniądze :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Znowu będą jakieś żniwa? :)

 • Lolek lubi Komentarz

  "Była strategia, w której istniał zapis, że Orlen Wisła w 2016 r. ma grać w Final Four Ligi Mistrzów. Dlaczego teraz nic się o tym nie mówi?"

 • Lolek lubi Komentarz

  Pewnie sposób wyłaniania Mistrza Polski też mu nie pasuje :)
  Drużyna, która od 25 lat nie schodzi z podium powinna mieć jakieś fory w finale, np. każde spotkanie powinna zaczynać od stanu 5:0 :)

 • Lolek lubi Komentarz

  "Teraz zdecydowali się postawić na niego działacze jednego z hegemonów polskiej piłki ręcznej."


  Używanie słowa "hegemon" w stosunku do drużyny, która notorycznie przegrywa walkę o trofea jest co najmniej śmieszne :)

  "Mam nadzieję, że dalej będziemy walczyć o to samo, co do tej pory - kwituje na koniec trener."


  Do tej pory celem był finał play-off oraz finał PP, czyli widać, że nic się nie zmieni. Wspaniały jubileusz 30 lat na podium tuż tuż, a wartość marketingowa produktu ciągle rośnie :)

 • Lolek lubi Komentarz

  "Oglądając kolejny raz mecze polskich drużyn w EHF Champions League zwróciliśmy uwagę na jedną rzecz - składy wyjściowe obu zespołów.
  Wisła zaczęła mecz w składzie z SAMYMI obcokrajowcami: Nikcević, Zhitnikov, Racotea, Oneto, Pusica, Ghionea, Corrales.
  Vive zaczęło mecz w składzie z SAMYM Polakami: Bielecki, Jachlewski, Chrapkowski, Kus, Lijewski, Paczkowski, Szmal.
  Jak oceniacie, czy to dobra sytuacja (również dla Reprezentacji), gdy w polskiej drużynie brakuje na parkiecie polskich zawodników (tym bardziej w meczach na takim poziomie)?"


  To tak jeszcze w kontekście reprezentacji :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Bert przekupił EHF. :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Kielce dumą EHF-u, EHF dumą Kielc :)

  ps. ale, że w rankingu nie uwzględnili "wschodzącej potęgi europejskiego handballa" trenowanej przez "najlepszego trenera na świecie" to rzeczywiście skandal :)

 • Lolek lubi Komentarz

  "Eksperci" z północnego Mazowsza mają nieco inne zdanie, szanujemy to :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Lolek lubi Komentarz

  cóż, w obecnej sytuacji Orlenu Płock, nie dziwię się, że każdy nowy nabytek traktowany jest jak gwiazda światowego formatu o ponadprzeciętnych umiejętnościach ;) Takiego Żytnikowa okrzyknięto tam megagwiazdą lepszą od Karabatica niemalże ;)
  Następny Oneto.... Lepszy przecież od samego Aguinagalde...
  I tak to już tam trwa 4 lata, i zawsze z końcem sezonu okazuje się że te "gwiazdy handballu" nie mogą sprostać tym słabym, przepłacanym i bez formy zawodnikom Iskry Kielce :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Gardzę wszystkimi 'kibicami' OWP którzy życzą źle Iskrze, w LM trzeba odłozyć zawiść na bok i wspierać KAŻDY polski klub.

 • Lolek lubi Komentarz

  Uważam, że powinna być zmiana harmonogramu meczy o finał z bieżących (gdy, po zasadniczej rundzie 1-miejsce=K(Kielce) 2-miejsce=P(Płock)):
  2K + 2P + 1K
  na:
  1P + 2K + 1P + 1K
  Co sądzicie?

 • Lolek lubi Komentarz

  Miejmy też nadzieję, że nikt nikogo nie opluje :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Jeszcze się widowisko nie skończyło, jeszcze nie rozdali medali, a "najlepsi...." pouciekali jak szczury z tonącego okrętu.....,ale jak Miszczyński się zawinął przed końcem sezonu to pierwsi rzucali kamieniami :)

 • Lolek lubi Komentarz

  To nie wystarczy, Viva musi zacząć płacić podatki i część z tej daniny w ramach Janosikowego musi trafiać do Orlen Wisełki :)

 • Lolek lubi Komentarz

  Smutne i zarazem zalosne jest to, ze kibice z Plocka tzw.NAFCIARKI zamiast cieszyc sie z zajecia 2 miejsca po przegranym boju z jednym z DREAM TEAMOW europejskiego handballa jakim bez watpienia jest VIVE skupiaja sie na obrazaniu kieleckich kibicow.Tak naprawde to NAFCIARKI pokazaly klase i kulture kibicowania jedynie w Skopje kiedy nikogo nie obrazaly.Co prawda nikt ich tam nie widzial i nie slyszal ale moze to i lepiej :):):)