Roman Szklarski - lubi

 • Roman Szklarski lubi Komentarz

  RL9 to dobro narodowe. Najlepsza promocja Polski. Szkoda, ze jakis zakompleksiony czlowieczek stara sie to zepsuc... Mam nadzieje, ze prawnicy Lewego nie zostawia mu zlamanego grosza.

 • Roman Szklarski lubi Komentarz

  Tak to jest jak ktoś się zadaje z chłopcami w krótkich majtkach. Niestety Kucharski z szortów nigdy nie wyrósł. RL sobie poradzi, ale Kucharskiego, to już nikt nie zatrudni.

 • Roman Szklarski lubi Komentarz

  niech dobrze zrozumiem: RL zarabiając miliony od lat, poto żeby w przyszłości ktoś miał powód do pozwu wyciąga pieniądze z własnej firmy zamiast zapłacić z konta prywatnego... Jakoś średnio mi się chce w to wierzyć.

 • Roman Szklarski lubi Komentarz

  Takie sprawy załatwia się polubownie i bez rozgłosu. C.Kucharski swoim postępowaniem strzelił sobie w kolano , bo który piłkarz zatrudni takiego menagera jesli za jakiś czas będzie miał świadomość że mu zrobi "kuku" Na razie pisze sie o Lewandowskim ze moze marketingowo stracic...ale co bedzie gdy to Kucharsmi przegra sprawe. Lewy puści Go nawet bez skarpetek. Tam już nie będzie zmiłuj a kwoty odszkodowania będą takie że Kucharski i jego rodzina będą to spłacać 1000 lat.

 • Roman Szklarski lubi Komentarz

  Kucharski zachowuje się jak SBek,lub jeszcze gorzej , jak zwykły kapuś.Kto go teraz zatrudni?Tylko idiota.