Klass - lubi

 • Klass lubi Komentarz

  Panu Stępniewskiemu e-liga wycieka przez palce ! Ten pan totalnie nie radzi sobie z zarządzaniem ligą , zajmuje się kolorem gaci jakie ma obsługa nosić a tymczasem prezesi robią co chcą , przepis o gościu nadużywany w 100% , procedura startowa to już nie sport tylko kabaret , który sędziowie reżyserują według własnego widzimisię . Tory , na których wyprzedzenia w trakcie całych zawodów da się policzyć na palcach jednej ręki , transfery które , prezesi praktycznie jawnie załatwiają z dwuletnim wyprzedzeniem ....Parafrazując klasyka , Stępniewski musi odejść , on ciągnie tą dyscyplinę na dno !

 • Klass lubi Komentarz

  Był tu kiedyś taki ktoś jak Ruta, który ogłaszał transfer 100% Emila do Falubazu. A wczoraj następny pelikan łyknął info o budowie toru w 3 dni:)))) Udana była ta miniona niedziela haha

 • Klass lubi Komentarz

  Wroclaw płacze!

 • Klass lubi Komentarz

  Spojrzał Emil na Jarka i wszystko jasne :)

 • Klass lubi Komentarz

  Ja już pisałem, że prawdopodobieństwo że Emil pójdzie w tym sezonie do Zielonej jest takie jak wsyąpienie Tuska do PiS-u. Powtarzam raz jeszcze. Jedyna bomba transferowa jaka może być w mysim świecie to Łaguta albo Zagar a obstawiam na tego pierwszego bo to niebywałt sprzedawczyk. Tak na przeszłość to prezes Zielonej mógłby się nauczyć, że najpierw trzeba się dogadać z zawodnikiem, podpisać kontrakt a potem się chwalić, bo robienie to w odwrotnej kolejności spowodowało że Emil i Bjerre będą punktować dla Zielonej Góry w Lesznie i Grudziądzu. Znając życie skończy się tak, że na Antonio a co najwyżej na Gruszy zakończą się sny w ZG. Swoją drogą, jakbym był takim Emilem z takimi osiągnięciami i zobaczył bym, że ma nade mną czuwać Skórnicki........przedłużył bym kontrakt w Lesznie.

 • Klass lubi Komentarz

  To świetna wiadomość, znamy już drużynowego Mistrza Polski 2020. Reszta bije się jak w tym roku o srebro i brąz.

 • Klass lubi Komentarz

  Niestety kiedy się jest słabszym to kombinacja goni kombinacje.W drugiej połowie sezonu Wrocław lał wszystkich na swoim torze ale wtedy ten tor był robiony pod swoją drużynę a nie przeciwko przyjezdnej.A w finale zrobiono tor który był zagadką zarówno dla gospodarzy jak i dla gości co jest totalną bzdurą.Prezes Rusko ma kompleks trenera Barona który od czasu jak został wyrzucony z drużyny 3 lata temu rok w rok uciera nosa swojemu byłemu klubowi i jego prezesowi.A jaka jest atmosfera we Wrocławiu wszyscy widzą.Rok temu prezesowa WTS-u w telewizji beształa trenera Dobruckiego i widziała to cała Polska.Szymon Woźniak też odszedł z klubu w nienajlepszej atmosferze.W tym roku żonglowanie zawodnikami też było dla niektórych żenujące i wcale się nie zdziwie jeśli Jamróg też po sezonie odejdzie ze Sparty.Milik został zgrilowany,młodzieżowcy Bober i Wodyło to osobny temat.Na tle ich Leszno jawi się o niebo lepiej.Ten sam skład od dwóch lat,jasne zasady jazdy i są tego wyniki.Niech Rusko z Klocową się zastanowią czy trzy ostatnie DMP przegrali na torze czy już w parku maszyn i klubowych kuluarach.

 • Klass lubi Komentarz

  Pan redaktor zapomniał dodać "roztrój żołądkowy" Drabika i "występ" w MPPK.

 • Klass lubi Komentarz

  Rusko nigdy się nie nauczy, że na kombinowaniu tylko traci, wyniku i tak nie ma, a traci twarz (jeśli ją w ogóle ma) i wszyscy po nim jadą (poza lojalnymi Januszami z Olimpijskiego z klapkami na oczach, którym wszystko jedno), zamiast teraz znów kombinować z regulaminem i bezczelnie forsować zagranicznego juniora w składzie, wziąłby się uczciwie do roboty i spróbował w końcu wygrać tę Ekstraligę uczciwie, pracą, choćby dopiero w sezonie'2021, ale za to z Liszką i Paniczem na juniorce, gwarantuję, że cała Polska by mu klaskała, być może włącznie ze mną, wrocławianinem, który po 41 latach chodzenia na Spartę, z powodu kombinacji i kompromitujących oszustw duetu Kloc-Rusko, przestał na nią przychodzić i jej kibicować, bo mój klub ma mieć czyste ręce, ma być ostoją uczciwości, tylko wtedy jest sens mu kibicować, niestety od kilku lat przynosi on tylko powody do wstydu i zażenowania

 • Klass lubi Komentarz

  Darek Śledź też stracił dużo w moich oczach. A to kombinowania z torem a to jako "mechanik" po odsunięciu jako trener w jednym spotkaniu. Po co to ? Żenada a nie sport !

 • Klass lubi Komentarz

  Byłoby super ale to trochę mało realne. Odchodzić z Leszna będąc tam gwiazda ... Chyba że dostane 2 miliony i 10 za punkt :) ale Dudek i Vaculik chyba z zazdrości zeby zjedzą. To by w sumie z 3,5 miliona za sezon wyszło przy dorobku koło 13 pkt na mecz.

 • Klass lubi Komentarz

  Czym tu się martwić?NAJWIĘCEJ TYTUŁÓW NAJWIĘCEJ MEDALI JEDYNA KRÓLOWA MA SIĘ CZYM CHWALIĆ!Będziemy to robić jak ktoś nam w tej klasyfikacji podskoczy, ale naszemu pokoleniu to nie grozi!Hej hej Unia Mistrz!

 • Klass lubi Komentarz

  Będzie dobrze. Strach ma wielki oczy a Unia siłę...

 • Klass lubi Komentarz

  Piotrek damy radę!NAJWIĘCEJ TYTUŁÓW NAJWIĘCEJ MEDALI JEDYNA KRÓLOWA MA SIĘ CZYM CHWALIĆ!

 • Klass lubi Komentarz

  SpartyFan:Lepszy uczciwy cwaniaczek niż mechanik oszust!

 • Klass lubi Komentarz

  NAJWIĘCEJ TYTUŁÓW NAJWIĘCEJ MEDALI JEDYNA KRÓLOWA MA SIĘ CZYM CHWALIĆ!!!

 • Klass lubi Komentarz

  Sądziłem że w materiale pokażą jak Pan Rusko tor orze:) To by były prawdziwe kulisy!!!

 • Klass lubi Komentarz

  Rozumiem, że mecz już dostał status zagrożonego? :E

 • Klass lubi Komentarz

  Dożynki będą ale po tym jak zaoramy sparte

 • Klass lubi Komentarz

  Z tym składem i formą Unia wpada do Czewy czy Wrocka o każdej porze dnia i nocy na twarde na miękkie i załatwia sprawe po swojemu panie osrawszystkich i nie ma to tam to!