Abaddon - lubi

 • Abaddon lubi Komentarz

  I takie wywiady lubię :)
  Polecam też zdjęcia, filmy i stronę Sebastiana Kawy - jest co oglądać :)

 • Abaddon lubi Komentarz

  na sportowych stronach o bandycie?

 • Abaddon lubi Komentarz

  wirtualna polska zeszla na psy, nie ma dla was ratunku. Najpierw puszczacie tu gry komputerowe a teraz musze morde jakiegops zwyrola ogladac? W wiadomosciach sportowych? Wlasnie (w tym momencie) wywalam was ze speed_dial i wrzucam onet/interie. Staliscie sie szmatlawcem. Przykro mi bo bylem z wami od poczatku ( od samego poczatku)

 • Abaddon lubi Komentarz

  szukanie na sile wyzszosci swiat Bozego narodzenia nad Wielkanocą, teraz trzeba sprawdzic ile wlosow wiecej ma w nosie Piatek a ile Ronaldo albo jak daleko sika Piatek a o ile blizej Messi, pieprzenie !!!!

 • Abaddon lubi Komentarz

  Człowiek chory nie jest zły, a oni są chorzy i tyle, a zboczenie to też rodzaj choroby.

 • Abaddon lubi Komentarz

  Światły człowieku, UE uznała, że ślimak jest rybą (na rzecz Francji), marchewka owocem (Portugalii), ogórek lub banan nie może być zakrzywiony o 10% więcej niż jego długość (bardziej zakrzywiony nie jest tym czym jest?), pomarańcza nie jest pomarańczą o ile nie pochodzi z Hiszpanii itd. Cóż, ja jestem nadal głupi, bo marchewka to warzywo, pomarańcza jest pomarańczą, chory jet chorym, nawet jak się tego nie leczy (AIDS, ADHD, SM, ZA, HSCR, Alzheime, Parkinson itd). Kilku ciepłych panów z APP w 1975 r postanowiło, że to już nie choroba(bo siebie musieli by uznać za chorych?), więc mam uznać za normalność zaburzenie rozwoju na poziomie chromosomalnym (nie zagrażające życiu nosiciela), sprzeczne z podstawową funkcją każdego gatunku, czyli przedłużenie jego istnienia? Co miesiąc widuję dzieci z zaburzeniami genetycznymi, których się nie leczy, można z nimi egzystować, żyć, tak jak z homoseksualizmem, więc mi nie mów, że jak czegoś się nie leczy, to to coś jest normalnością i nie jest chorobą.

 • Abaddon lubi Komentarz

  Zaczyna się bicie piany weekendowe z Lewandoofskim. Światowa piłka toczy się bez niego taka jest prawda nawet w reklamie nowej platformy pilkarskiej OTRO
  w której wystąpiła ścisła czołówka gwiazd bylych obecnych ( Mbappe Zidane Beckham Messi ....) a Lewandowskiego tradycyjnie zabrakło . Nie wiem o czym wy piszecie redaktorzyny oczywiscie możecie się podpierać liczbami tylko nie zapominajcie że większość tych liczb zdobyl na rodzimym podwórku czyli bundeslidze . Poza tym kogo wy porownujecie wogole heh.....
  Rozkład jazdy na dziś
  Juventus Milan - Pio Pio Pio vs Ronaldo
  A na deser Barca -Athletico
  ;)

 • Abaddon lubi Komentarz

  Jako kibic Wisły mogę tylko powiedzieć, że najlepszy trener jaki był na Łazienkowskiej to Stanisław Czerczesow. Za jego kadencji piłkarze chodzili jak zegarki i grali jak zegarki... Teraz to "żelusie" takie kaprysy walą, że hej... Co do Fiata Punto - to, powinien wylecieć ten kto go przyjmował... :D żeby chociaż zaglądnał do CV tego człowieka...

 • Abaddon lubi Komentarz

  Ciekawa byłaby też rozprawa na temat " Wpływ księżyca na rozwój dorożkarstwa w Prusach Wschodnich" ha haha !

 • Abaddon lubi Komentarz

  Pani Prosiecka chyba nie rozumie co powiedziała Klepacka. Nie atakowała LGBT bezpośrednio, tylko Trzaskowskiego za promocję i wspieranie zboczeńców. Chcą niech się kołtunią, ale we własnych mieszkaniach, a nie wylewają się na ulice dużych miast przy poklasku lewackich polityków.

 • Abaddon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Abaddon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Abaddon lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Abaddon lubi Komentarz

  Całe to środowisko lgbt na każdym kroku wmawia Nam że są normalni, więc niech w normalny sposób robią sobie dzieci. Co im przeszkadza ??

 • Abaddon lubi Komentarz

  Uważam że nie może być że np ESKIMOSI /przepraszam eskimosów / będą mieć w Polsce większe prawa niż ja tu żyjący czy sasiadka przepraszam o ciemnej skórze , bo maka Polka a ojciec przyjechał z Afryki i tu zyje od 40 lat.
  Jeżeli ktos chce mieszkać ,żyć razem z kolega czy koleżanką tej samej płci proszę bardzo.
  Mogą żyć razem , nawet uprawiać jakiś seks . Sąsiadka inna jest starsza panną ma 7 psów , jej zycie jej wybór.
  Tylko NIE MOGĄ MIEĆ CI CO TAK ŻYJĄ , większych praw niż inni, bo są tej samej płci , nie można zabrać dziecka dla wielodzietnej rodziny i dać dwóm panom BY MIELI.
  Nawet popieram by takie pary miały prawo do zawierania małżeństw, do prawa dziedziczenia .
  Proszę bardzo . Tylko bez przywilejów ,bez pierwszeństwa . Bez mieszania w to INNYCH.
  Wg mnie do seksu służą pewne narządy, jak kran do lania wody , korek do spuszczania . Robienie z korka spustowego zlewu kranu , to nie rzecz normalna !

 • Abaddon lubi Komentarz

  A odpie...cie się od Zoski!

 • Abaddon lubi Komentarz

  I ci niewydarzeni komentatorzy

 • Abaddon lubi Komentarz

  Ja znam. Widziałem całą ulotkę, według której chcą postępować. I jest to pedofilia. 4 letnie dziecko o czynnościach seksualnych, radości z tego płynącej i o zgrozo instruktażu nie ma prawa widzieć! PEDOFILE! Czepiacie się księży, którzy mają zdecydowanie na sumieniu bardzo wiele(chodzi o winnych), a sami idziecie w tę stronę?! Hipokryzja, impertynencja i czysta pedofilia!

 • Abaddon lubi Komentarz

  Otóż ulotka jest oficjalną ulotką WHO, za polskie wydanie odpowiadają włodarze Gdańska. Nosi ona nazwę "Zdrowe Lovve". A po co stworzyli? No chyba nie by 4 letnie dziecko było bezpieczne. Bo założenia programu są co najmniej zatrważające. Polecam poczytać.

 • Abaddon lubi Komentarz

  Znam ten program i dlatego się wypowiadam - jaki miałby być inny powód? Produkcja osób "gender" oznacza nadmierną i intensywną seksualizację i indoktrynację dzieci pod szczytnymi hasłami "tolerancji", "nowoczesności", "równości" i "empatii". Oznacza wtłaczanie do głów najmłodszym w procesie edukacji i wychowania, a więc wtedy gdy dopiero kształtuje się psychika, np. tego że mogą sobie dowolnie, wybierać płeć i wcale nie muszą być tym kim się urodziły, że powinny wyzwolić swoją seksualność, że mogą kochać "inaczej", bo to wszystko jest to samo, itd., itp. To jest przedstawianie wzorców, które mogą zmienić sposób postrzegania własnej tożsamości u malutkich dzieci. Zdaje sobie Pani sprawę co to oznacza? Przecież nawet dla dorosłego to niesamowicie trudny temat i my dorośli na całym świecie nie możemy dojść z tym do ładu od lat, a co dopiero dzieci! One mają decydować w wieku kilku lat gdy ich osobowość, mózg dopiero się kształtuje o tym czym jest ich podstawowa tożsamość i że ona jest zmienna??? To są DZIECI, a nie jakieś zwierzaki doświadczale - rozumie to Pani??? Czy nie widzi Pani różnicy między dzieckiem, a osobą dorosłą? Taki dzieciak, może z powodzeniem przez całe swoje życie nie spotkać ani razu osoby LGBT na swojej drodze tak znikoma jest ich ilość w społeczeństwie. Więc kto robi z tego nagle główny problem ogólnopolski? Kto ma w tym cel i jaki?

  A osoby, które rodzą się z tymi skłonnościami to margines w skali całego społeczeństwa i nie pomoże im to, że przybędzie ich więcej poprzez sztuczną kreację. Myśli Pani, że jeśli byłaby ich większość to nagle LGBT stało by się normą, a środowiska hetero odstępstwem? Od kiedy to prawda, natura czy nauka podlegają przegłosowywaniu? To jest jakiś absurd.

  Trzeba zrozumieć, co podkreślam, że ta sprawa tak naprawdę nie dotyczy środowisk LGBT i rzekomej nienawiści katoli i całej prawicy do tych ludzi. Tutaj chodzi o wykorzystywanie tych środowisk do celów politycznych przez lewicę. Nie wahają się wystawiać na szwank stabilności i zdrowia psychicznego młodego pokolenia byle by tylko realizować postulaty własnej nawiedzonej marksistowskiej ideologii.