sport i łapówki - lubi

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  Jacuś, ile "w piku"? Nie pochwalisz się?

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  taki wystrzal u lekkoatletow juz sie nie powtorzy. caly polski sport to dno. we wszystkich dyscyplinach zdobyc 5 !!!!!!!!!!!!!!! medali. 40 mln kraj....żenada. wychodzi na to, ze my wogole nie zdobywamy medali w MS w zadnej dyscyplinie sportu procz LEKKIEJ.

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  Podnieca się dziennikarzyna oszustem i złodziejem.

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  Często w wypowiedziach jak czytam , kibice tak chwalą Tomasza Golloba , jaki jest opiekuńczy, służy często radami i jest aktywną bardzo osobą i zarazem twarzą Polonii Bydgoszcz . No naprawdę pięknie i tak myślę, że to posty młodych kibiców , którzy żyją obecną teraźniejszością . Ciekawe, czy Ci starsi kibice by wypiowiadali tak ciepłe słowa ? .
  Oczywiście moja osoba nie jest związana z tym klubem , bardzo szanuję Mistrza Tomasza, ale były czasy, kiedy Polonia Bydgoszcz bardzo Go potrzebowała , lecz wybrał zupełnie inne opcje ( by nie pisać zbyt dosadnie ) I startował a to w Tarnowie, a to w Gorzowie, a to w Toruniu, a to w Grudziądzu, byle nie w Bydgoszczy .
  Ciekawe, czy nadal by tak było, gdyby nie ten nieszczęśliwy wypadek na crossie .
  No ale i czasy się zmieniają i okoliczności też się zmieniają .
  Napewno Pan Tomasz obecnie jest osobą potrzebną w Polonii Bydgoszcz, doradza, wspomaga i jest postacią , która przyciąga sponsorów , co dobrze wróży klubowi na przyszłość .

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  Wyglada na to , że najlepszym strzelcem bramek bedzie Szczęsny.

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  Myślę, że stanie się to w ten sposób, że Polonia przegra mecz z Łodzią i nie zdobędzie żadnego punktu, natomiast Loko również przegra mecz z Gdańskiem i również nie zdobędzie żadnego punktu tym bardziej, że nie pojedzie w tym meczu Tarasienko. W kolejnej kolejce natomiast Lokomotiv wygra mecz u siebie ze Orłem za dwa punkty, a Polonia również wygra mecz u siebie z Ostrowem też za dwa punkty i tym samym Bydgoszczanie utrzymają miejsce w pierwszej lidze

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  Jonas Jeppesen fartem trafił na ustawienia a w takich warunkach miało to bardzo duże znaczenie. Nie ujmując nic Ostrovii, w normalnych warunkach bez ryzyka gipsu na każdym okrążeniu nie ujechali by więcej niż 40...

 • sport i łapówki lubi Komentarz

  Lokal mieszkalny "przy Złotej 44. Zdaniem mediów, zapłacili za niego 30-35 mln złotych". Mediów czy paranormalnych pararedaktorków z fabryki propagandy Bobków lewaty[...] czy po prostu niepełnosprawnych intelektualnie? Pytanie nie dla [...]diotów.
  Słynny Zimkowski popełnił wcześniej w sf wpCIKU: „"cena za metr kwadratowy wynosi nawet 30 tys. złotych. Według medialnych informacji, apartament kosztował nawet 35 mln złotych", czyli Bobek kupił "apartament" o powierzchni 1 167 m2 (sł. jeden tysiąc sto sześćdziesiąt siedem m2). Zimkowski - geniusz nieruchomości i matematyki. Kogo zatrudnia arystokrata Kapusta? Bezrobotnych bez kompetencji można znaleźć pod sklepem z piwem. Będzie taniej.