Michał Jackiewicz - komentarze

  • Michał Jackiewicz napisał/a komentarz do "To była piękna scena". Ekspert wspomina końcówkę meczu Hiszpania - Polska

    Wielkie zwycięstwo. Teraz powinniśmy chwalić Polską reprezentację, która gra mecze międzynarodowe za remisy i utrzymywanie się przy piłce hahaha. Co za bałagan i straszne sparzenie.

  • Michał Jackiewicz napisał/a komentarz do Tomasz Skrzypczyński: Agnieszka Radwańska wciągnięta w polityczne bagno (komentarz)

    W Onecie artykuł o upokorzeniu Radwańskiej, tutaj na WP artykuł, że jest wciągnięta w jakieś polityczne gierki. Powiem Wam jedno, chodź źle Radni Krakowa uzasadnili odwołanie do nadania Honorowego Obywatela Krakowa. Ale nie ma takiej opcji dla zdrowo myślącego człowieka aby, ktoś kto zarabia miliony po przez zawód tenisistki jaki wykonuje został honorowym obywatelem jakiego kol wiek miasta. Dlaczego miała by nim być ??????? Poświęciła swoje życie dla polepszenia bytu obywatelskiego Krakowa? Nie wiem, co jeszcze np. stworzyła 5 tysięcy nowych miejsc prac? Wybudowała hospicjum, itd itp. Nie mam zielonego pojęcia skąd ta Pani ma w sobie zawód, że nie została honorowym obywatelem Krakowa. Po prostu jako rozsądnie myślący człowiek powiem, że sama kandydatura jest dla mnie absurdem.