DIVOC - lubi

 • DIVOC lubi Komentarz

  Redaktorze, a kto dobił Twój kochany Falubaz. Stal to przynajmniej zdobyła "srebro", a twojemu klubowi co pozostało. Kontuzje z zielonogórskiego toru. Gorzów to może wiele stracił poprzez chorobę trenerów, którzy nie mogli kierować w czasie meczy finałowych. Ta Stal i jej wyniki bolą redaktora Borka i niektórych kibiców zielonogórskich, ale to ma boleć.

 • DIVOC lubi Komentarz

  @Tak to prawda: Ty masz mózg z biedronki

 • DIVOC lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DIVOC lubi Komentarz

  @Manhattan: po co piszesz swoje nocne przezycia?

 • DIVOC lubi Komentarz

  Panie Cegielski jak się wie, że gwiazdy świecą na niebie to się nie gwiazdorzy. Przed swoimi 'występami' warto zastanowić się nad tym co się chce przekazać. Agresja, którą prezentuje Pan często, cechuje osoby słabe oraz tych co nie mają nic mądrego do powiedzenia, ale koniecznie ich musi być na wierzchu. Dla mnie jest Pan zwykłym graczem i cynikiem.

 • DIVOC lubi Komentarz

  Cegielski to bardzo szczwany i dwulicowy człowiek. Niby to wielki ekspert i komentator, który z Gorzowa pochodzi i w Stali się wychował, ale nader często wbija podobno ukochanemu klubowi szpilę na antenie tv. Niby to eksperckie uwagi, niby bezstronne komentarze, ale tyczą się one w większości jednego klubu, czyli Stali Gorzów. Co za tym idzie? Ano idzie za tym ogromny hejt w internecie, potęgująca się mowa nienawiści i plucie na klub. Stal dzięki takim niby to niewinnym uwagom stała się już ulubieńcem żużlowej Polski. To Stal celowo podpaliła rozdzielnię. To Stal winna walkowera w Czewie. To Stal spreparowała tor. To Stal nasyła lekarzy konowałów, aby ci puszczali na tor pół żywych żużlowców.....To wszystko niby takie niewinne jak dziewica orleańska, ale kropla drąży skałę i szkodzi całej naszej ukochanej dyscyplinie. Prośba to ludzi w Canal Plus odpowiedzialnych za transmisje żużlowe. Niech Krzysztof Cegielski nie komentuje więcej meczów Stali, bo szkody które czyni temu sportowi są b wielkie a chyba nie o to nam wszystkim w tym wszystkim chodzi.

 • DIVOC lubi Komentarz

  oczywiście że Pan Cegielski jest z Gorzowa tu jedził i być może sprzątał ale też i tu w złych czasach dla klubu, kibice na koronie starego jeszcze stadionu składali się dla niego na silnik a on potem odwrócił się od stali i poszedł za kasą do Startu, oczywiście że jest pan stronniczy i często przeciwko stali kombinuje o czym wiedzą wszyscy gorzowianie, w szczególności dzieje się wtedy gdy chodzi o Janusza Kolodzieja. ja to tak czuję i słyszę. Pan Krzysztof któremu też mocno kibicowałem w najgorszych dla niego czasach żeby wrócił do zdrowia i też kiedy jeździł w GP mocno za niego trzymałem kciuki. będąc obecnie ekspertem TV stosuje naciski i bardzo często przeciwko jego macierzystej Stali. Bo tor w Gorzowie był dla wszystkich a zawodnicy stali stracili atut toru, a za to.mecze w leszczynie na rozpadającym kartoflisku są nudne aż ręce opadają być może, tam trzyma ktoś rękę żeby nikt nie ingerował w jego ułożenie. i dzięki temu nikt tam nie wygrywa. I pan Grzyb ma rację że to co robi Pan Cegielski to jest pośrednia ingerencja w przygotowanie "dobrego" toru.

 • DIVOC lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że tor w Lesznie też przygotuje komisarz. Cegła dla Ciebie nie ma już miejsca na stadionie w Gorzowie, zresztą kibice dadzą Ci to odczuć.

 • DIVOC lubi Komentarz

  Soryy Cegła ale od jakiegoś czasu stałeś się bardzo irytujący.

 • DIVOC lubi Komentarz

  Od wczoraj pan ekspert tak uważa i ciekawe czy jutro to potwierdzi jak Unia nie będzie miała swojego toru i stanie się cud :))) Proponowałbym uważać na słowa. Rozumiem, ze ekstraliga, sędziowie, komisarze, jury, trener Cieślak uczestniczą w tym oszustwie panie Cegielski?

 • DIVOC lubi Komentarz

  Ciekawe kiedy Cegielski sobie wreszcie uświadomi, że łączenie funkcji menadżera zawodnika jednego klubu z reprezentowaniem stanowiska wszystkich żużlowców, to klasyczny konflikt interesów ? I gdy wypowiada się na tematy związane z KSUL, to jest postrzegany jako działacz KSUL ? Albo może ktoś mi przypomni, czy w ostatnich latach chociaż raz Cegielski skrytykował za coś KSUL ? Bo inne kluby regularnie dostają od niego po głowie.

 • DIVOC lubi Komentarz

  Kaganiec i cenzura taki mamy klimat w Polsce i to nie od dzisiaj, ludzie po prostu przestali samodzielnie myśleć, zawsze muszą mieć swojego pana, a pan nie musi przestrzegać tego co sam ustanowił :)
  "W Polsce prawo jest sprawą prostą, każdy przejaw inteligencji będzie karany chłostą"

 • DIVOC lubi Komentarz

  jotefix : Ty zakłamany fallusie a Doyle jak u Was jeździł to co zdolny był do jazdy jak paradował o kulach przed meczem, a Saszkę to kto na motor sadzał i kazał jechać jak miał mega gorączkę? Patrz w swój psi talerz siusiumajtku :/

 • DIVOC lubi Komentarz

  jotefiks@ Niels załatwił wam brąz bo tak to byście mieli ten w gaciach tylko.

 • DIVOC lubi Komentarz

  Ile jeszcze będziecie wałkować ten temat, już zostało powiedziane i napisane wszystko, jutro będziecie mieć nową pożywkę

 • DIVOC lubi Komentarz

  Ten artykuł to jest kompromitacja "niby redaktora" Borka. W szpitalu gorzowskim okazało się, że potwierdziła się diagnoza, że Iversen nie poniósł obrażeń. "Najgłupszy" redaktor powinien wiedzieć, że lekarz nie ocenia wypadku, tylko stan pacjenta.

 • DIVOC lubi Komentarz

  dostała okres, krwawi jak studzienka na wts!

 • DIVOC lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • DIVOC lubi Komentarz

  To jest temat dla "pseudokibiców" Lublina , którzy nie chodzą na mecze tłumacząc się że nie mogą ich dostać :) hahahahah , a na forum SF robią syf obrażając i wyzywając innych . Inaczej mówiąc , temat dla wszelkiej maści cebulaków

 • DIVOC lubi Komentarz

  wiktor_k: Wielu tu jest cymbałów ale Ty bijesz wszystkich na głowę, ja rozumiem że można być słabym z matematyki ale żeby aż tak :D
  Zacznij edukację szkolną od nowa bo zginiesz w życiu Pitagorasie :D