Adam - lubi

 • Adam lubi Komentarz

  Co tak się podniecacie ? To plebiscyt na najlepszego tylko z nazwy,a w rzeczywistości na najpopularniejszego sportowca. Anitę lubię i szanuję lecz jej popularność jest widoczna tylko w czasie zawodów. Może,gdyby zawody odbywały się np.2-3 razy(jak np.żużel) w miesiącu, to bardziej by była "na widoku",więc i popularność była by większa. Z drugiej strony,my ,Polacy mamy jakąś głupią,złą - chociaż to raczej wada - cechę, że mało kiedy, cokolwiek nam się podoba. Zawsze (tak nam się wydaje) wiemy,umiemy lepiej Taka nasza mentalność, że na wszystko narzekamy i wszędzie węszymy jakieś machlojki,gdy coś nie jest po naszej myśli. Jak sąsiad kupił fajny samochód, to nie myślimy,jak zarobić na taki sam lub jeszcze lepszy,tylko myślimy,jak dobrze by było żeby mu się popsuł,żeby gdzieś nim stuknął etc.etc...

 • Adam lubi Komentarz

  A jakich to sukcesów dla Polski przysporzył drewniak? Odpowiem,żadnych.No to dlaczego toto było nominowane do tytułu,a np.mistrz świata w skokach Żyła nie mieści się w 10,a vice mistrz na żużlu tam jest.Tak dziwnego zestawienia 10 już dawno nie było.

 • Adam lubi Komentarz

  Zawsze tak było kiedyś, że Mistrzowie Olimpijscy byli zwycięzcami plebiscytów !!! Było 5-ciu Mistrzów to i cała Piątka była w czubie. Dziwię się że facet który nic nie zrobił dla Polskiego Sportu, jest zwycięzcą ?!?!?

 • Adam lubi Komentarz

  a co lewy zrobił dla Polskiej piłki w 2021????????????? nic i nigdy nic nie zrobi !!!!!!!!!!!!
  Anicie do pięt nie dorasta , na mamisynka gra jeszcze 10 zawodników

 • Adam lubi Komentarz

  To już jest wstyd dla polskiego sportu. Dołóż nogę ,który gra w Monachium nic dla Polski nie robi wygrywa. Ten wstyd zaczął sie od momentu jak wybitni znawcy sportu wybrali drewniaka najlepszym piłkarzem 100lecia ,któremu do Pana Lubańskiego nie dostoi nawet pilki podawać. Nie oglądam piłki kopanej dopóki ten piłkarzyk gra. Nigdy nie osiągnie poziomu najlepszych pilkarzy ,bo nie ma takigo talentu . A porównywanie osiągnięć indywidualnych do takiego talentu ? Na miejscu Pani Anity zrezygnowałbym z takich konkursów

 • Adam lubi Komentarz

  Halvor dzisiaj miał 9 odległość, a Dawid 2 odległość, tylko ktoś wymyślił przeliczniki i w ten sposób można dowolnie szafować wynikami.