ADE - komentarze

 • ADE napisał/a komentarz do Maja Kostrzewa nie żyje. Nowe informacje o tragicznym wypadku

  Może nie w temacie !

  Każdego razu, gdy wybieram się na rower, m.in. po naszych drogach, to każdego razu doświadczam debilizmu kierowców aut osobowych i o zgrozo ciężarowych !
  Debili na naszych droga całe mnóstwo ! Ot, wczoraj np. kierowca osobówki WB7448 i literka na końcu ... w terenie zabudowanym wyprzedzał mnie z prędkością ponad 100 km /h !
  Z przeciwka auto dostawcze skręcało w lew, ten debil z osóbki musiał nagle hamować. Z takiej prędkości dobrze, że udało mu się zapanować nad autem. Kilka sekund później, to by wybrał opcję zmiecenia mnie z jezdni niż uderzyć w busa.

  Innym razem, kierowca osobówki poza terenem zabudowanym, wyprzedzał szpaler aut. Wykonując manewr wyprzedzania kolumny aut, gnał ze 150 km/h ! Prosto na mnie.
  Jechałem rowerem po ulicy, przy samiuśkim poboczu. , to i tak musiałem ratować się, zjeżdżając na miękkie, [piaszczyste pobocze , rowerem szosowym, na cieniutkich oponach ! Mało nie zaryłem w tym miękkim podłożu. Mało brakowało a bym wyrżnął ! Oczywiście światło przednie i tylne w mam załączone, nawet w dzień. Debil nawet przez ułamek sekundy nie hamował, tylko jechał na czołowe ze mną !

  Inna sytuacja, raz kierowca ciężarówki wyprzedzał mnie z prędkością max dla nich, czyli 90 km/h, przejechał koło mnie na cm. ! Bo z przeciwka jechało inne auto ciężarowe !

  Takich przykładów można mnożyć.

  Kiedyś debil w mercedesie dojeżdżał do mnie. Miał dwa pasy ruchu do swojej dyspozycji.
  Oczywiście nie będzie on zjeżdżał na lewy pas, po mimo, że ten lewy był również dla jego kierunku ruchu !
  Zaczął mi na plecach trąbić ! na cm mnie wyprzedza, przy mojej kierownicy !i gdy mnie wyprzedził, to załączył spryskiwacze, by mnie ochlapać płynem ze spryskiwaczy !