grudziądzanin z Londynu - lubi

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Przyznam szczerze, że nie bardzo rozumiem te regulacje. Jeszcze gdyby miałby to być tylko Polak u-24,to ok, albo na rezerwie tylko Polak u-23. A tak, to dla wielu naprawdę niezłych
  zawodników zabraknie miejsca, bo maja metrykę za wysoką. A za rok zawodnicy u-24 będą mieli 25 lat i zainteresowanie większością z nich drastycznie spadnie! Niewątpliwie poziom ligi obniżymy. Poza tym dlaczego Polak u-24 nie spełni roli obowiązkowego Polaka w składzie, skoro będziemy mieli np. obcokrajowca u-24?

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Rocznik 1999 (22 lata w sezonie 2021): Liszka , Czugunow , Bewley
  Dziwny zbieg okoliczności.

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Odpowiedź jest bardzo prosta !!! Problemem jest brak trenera z prawdziwego zdarzenia, bo ten co jest to się nie nadaje nawet do drugiej ligi. Kempiński niczego nie osiągnął jako zawodnik, a tym bardziej jako trener. Od kilkunastu lat kiedy jest trenerem nie wychował żadnego zawodnika, który po zakończeniu wieku juniora z powodzeniem rywalizowały z seniorami choćby na poziomie pierwszej ligi. Zarząd klubu zrobił z niego na siłę trenera. Na szybko skończył jakąś roczną wieczorówkę, żeby mieć średnie wykształcenie. Jak taki człowiek, może być autorytetem dla młodzieży, zawodników takich jak Pedersen, Łaguta ? Jak on ma skonsolidować drużynę , jak on nie umie złożyć prostego zdania w języku angielskim. Jak się ogląda filmy z zawodów, to widać co ten człowiek ma do przekazania zawodnikom - jedyna jego rada od zawsze "trzymaj krawężnik". Ale przyczyną tego stanu, że w GKM jest taki trener są członkowie Rady Nadzorczej GKM S.A. w osobach Panów Fijałkowskiego I Cichorackiego. To oni sterują wszystkim z tylnego siedzenia i trener - figurant jest dla nich wygodny.

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Dopytam,KEMPES..A ile zdobyli punktow w/g Ciebie tzw.krajowi zawodnicy?,,,,,Musielak i Buczek/.razem.....5 slownie PIEC...I Ty winisz juniorow a chronisz starych ,,,zawodowcow???.Po co sie ,,wpierda,,,,s w treningi i do szkolki KOSTKA?? .EFEKT widoczny.::(((

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Aha beda Wam Falubazy kibicował w PO. Niespodzianka sezonu. Brawo. Co robi dobry trener. Cały skład jedzie. A GKM w trójkę.

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Widocznie kiepski z niego trener...menager ?
  Proszę spojrzeć na Cieslaka , jak budował Przedpełskiego, idę o zakład ,że gdyby był Miedziak nadal w Częstochowie, też były by podobne wyniki.
  Takimi zmianami pan trener to tylko próbuje ratować swoją dupę ...i to wszystko

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  @KolesGIT: w meczu z Unią: Pawlicki 8+2, Buczkowski 5 w 4 biegach. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że "gość" miałby więcej od któregoś z tej dwojki. Zresztą, kto miałby nim być? Wiadomo, że Polak: Pieszczek, Musielak, Fajfer, Gala, Gomólski, Gapiński? To nie są zawodnicy na 10 pkt. w Ekstralidze

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Kempiński ani z niego był zawodnik, ani teraz trenejro.Przyczepił się do GKM jak gówno do statku i mówi że jakoś popłyniemy, tak samo jak Chomski w Stali.

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  GKM sam sobie strzelił w kolano
  PO pierwsze zmiana nawierzchni przed sezonem, gdzie GKM był idealnie dopasowany i dziwne wszyscy aPolacy jadą do tyłu
  TUROWSKI, Buczek, Przemo
  Zagraniczni....... Oni jeżdżą na tysiącach torówod młodego. Może lepiej się dostosowują.
  W roku pandemi zawodnikom brakuje jazdy, brak innych lig czy turniejów. TO GDZIE TAKI BUCZEK CZY Przemo ma dojść do ładu z ustawieniami i sprzętem?!. Jak nie ma innych startow niż liga a w lidze wielki treniejro buduje zawodnika i puszcza go raz czy dwa razy. I odstawia go i puszcza rezerwowego który nie gwarantuje nic więcej.

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Stal Gorzów to zwykłe piz...y! spier...li z toru bo wiedzieli, że w rewanżu nie byłoby -4 do odrobienia tylko -16 albo i więcej. Sprawą Thomsena powinien zająć się jakiś Trybunał czy coś w tym stylu - na siłę gorzowianie chcieli go puścić do biegu po dzwonie aż do momentu kiedy dowiedzieli się, że to jednak on w nim nie pojedzie. Co to k...a jest? gdzie orzeczenie lekarza? to w Gorzowie o stanie zdrowia decyduje kier. drużyny czy trener, a nie lekarz zawodów? - zawodnik powinien zostać zawieszony na 3 mecze za takie przewały. Kolejna sprawa to ciągłe przedłużanie zawodów przez Gorzów - wyglądało ta tak aby deszcz spadł przed 8 biegiem żeby był powód aby mecz powtórzyć. Żenada Gorzów, żenada - z Motorem pewnie też awaria jakaś się szykuje?

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Nie będę się wbijał w animozje gorzowsko-grudziadzkie...ale ja się pytam co robi gość w składzie gdy drużyna zdrowa???.. pytam i pytam a ekstraliga milczy...na moje wystawienie gościa w sytuacji gdy wszyscy zdrowi z automatu powinno skutkować walkowerem

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Ten Wrocław to jest według mnie jakaś parodia!! Od kiedy wrócił Rusko znów się zaczął burdel robić w żużlu.. Za dużo mu się pozwala żużel robi się taką piłką nożną za czasów Laty gdy był prezesem,. Beton komuna pokazuje się że można wiele a przynajmniej jeden klub może więcej. Gdzie my żyjemy w jakim kraju pytam?! Rosja Putin..!! Tak się zachowuje rusko!! Zrobienie z rosjanina Polaka bardzo szybko gdzie normalnie przy zwykłym śmiertelniku takie procedury trwają od 2do 5 lat.. Drabik.. Przecież po sprawie łaguty zmieniono regulamin by nie było sytuacji ze sprawą Row że było trzeba odejmować pkt.. A teraz co mamy..? Parodię farsę zawodnik jedzie i idę o zakład że prezes tak załatwi że zawieszenie będzie się liczyć od jgptmpad' do marca.. Sytuację gdzie taśma nie działa na nowym stadionie.. Tylko we wrocławiu.. Z bandy schodzi powietrze.. Wrocław tylko.. Tor nie regulaminowy raz za razem są tak bezczelni że nawet na finał po wcześniejszych karach też przygotowują tor nie regulaminowy.. Wrocław!! Jakie kary ?!żadnych!! A przepis z gościem w ekstralidze to już parodia!! Ten przepis powinien istnieć tylko wtedy gdy któryś z zawodników byłby zarażony wtedy i tylko wtedy mógłby jechać gość za zawodnika zakażonego!! Tu akurat Wrocław to wykorzystał ale na to pozwala chory regulamin.. Ja tylko pisze i zwracam uwagę wszystkim inteligentnym kibica tego sportu... Otóż z nas kibiców robi się jakiś debili którym można wszystko wcisnąć nie może być tak że ambicje znajomości jednego prezesa pozwalaja jednemu klubowi na więcej że łamie się wszystkie zasady... To nie komuna to nie prywata jakaś a tak to wygląda z Wrocławiem.. Ten klub może wszystko jedynie czego nie może to zdobyć mistrzostwa bo Unia Leszno walczy jak może z tą komuna prywata ,betonem zwanym Rusko ale przyjdzie taki czas że ten człowiek dopnie swego zniszczy wszystkie reguły tego sportu by tylko osiągnąć swój cel.. Czas by ktoś się wreście wziął za ten beton i tak jak w piłce kopanej wywalili komunistów tak samo trzeba zrobić w żużlu.. Nie chcieli go w piłce kopanej bo nie mógł robić co chciał więc wrócił do żużla.. Tu można przecież dlaczego nie!!

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Kempes ty nawet do tarcia chrzanu się nie nadajesz a co dopiero do zmieniania kogokolwiek!

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Może warto zapytać się samego Franka jak było. Wy tylko słuchacie tego co Ostrovia mówi. Po pierwsze Franek miał cały sprzęt swój co się ostrovi nie podobało. Po drugie od małego jeździ na crossie i Staszewski zbyt dużo mu nie podpowiedział, poza tym że musiał się prosić o możliwość treningu bo ostrovia nic mu nie chciała dać. Postawcie się na jego miejscu, dostajecie wszystko macie tylko jeździć lub nie dostajecie nic, co wybieracie geniusze ?

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Zgadzam się ze wszystkimi którzy piszą o komentatorskiej błazenadzie!!!
  Tego się nie da słuchać. Prostackie jak spod budki z piwem. Trywialne, głupawe i żałosne. Jeżeli ktoś po raz pierwszy przełączy TV na transmisje z meczu żużlowego to po pięciu minutach słuchania pierdół Jabłońskiego pomyśli ze to sport dla ciemniaków, prostaków i nieuków. Nie lepszy był dzisiaj Łopaciński komentujący ze studia wraz ze Swiderskim mecz ROW-ZG. Świderski prezentował jakąś klasę ale Łopaciński to kolejny komentator zakochany w sobie i swoich głupawych żartach. Jak NC+ może tolerować ten cyrk?

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Dryla i Jabol to na jakieś śmichy, chichy przyszli, zero profeski, ciągle podmiechiwanie. Jak dla mnie dramat.

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Chciałem coś napisać na temat transmisji w tv ale chyba już wszystko zostało napisane. Dodam tylko, że komentator w meczu jest jeden i tylko jeden. Jest nim T. Dryła. Natomiast zaproszony gość w tym przypadku pan Jabłoński powinien pełnić rolę eksperta i powinien komentarz uzupełniać o swoje spostrzeżenia. Wczoraj odniosłem wrażenie, że momentami T. Dryła próbował hamować Jabłońskiego w jego prostackich zachowaniach, niestety bezskutecznie. Kiedyś jeden z lektorów filmowych powiedział, że dobrze czytany film jest wtedy gdy widz lektora nie słyszy. Tutaj niestety komentarze przyćmiewały nawet to co się dzieje na torze. Ten mecz, zaraz po mistrzostwach świata w kolarstwie szosowym w 2014 roku (transmisja polat sport) przejdzie do historii polskiego dziennikarstwa sportowego jako totalny gniot. Inną sprawą jest to, że zawsze zdarzają się ludzie, którzy oglądają daną dyscyplinę sportu poraz pierwszy. Gdy taki widz nie do końca orientuje się w danym sporcie zdany jest na fachowość komentatora. Podejrzewam, że po tej transmisji notowania żużla jako sportu zaściankowego mocno wzrosną.

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Zastanawia mnie co Jabłoński robi gorzej, jeździ na żużlu czy komentuje?!

 • grudziądzanin z Londynu lubi Komentarz

  Prawda jest taka ze tor był do jazdy w 100% procentach nie pasował naszym bo na innym trenowali Marek jako ekspert może dużo powiedzieć w jakich warunkach i na jakim torze jeżdził prezes nie ma pojęcia o zuzlu lepiej chłopie się nie odzywaj bo robisz oborę owszem skład skompletowałeś OK ale co do toru i metod itd zostaw to fachowcom