Johson - lubi

 • Johson lubi Komentarz

  Nie mam wątpliwości, że Piotrkowianinowi należał się ten awans. Ale powiedzmy sobie szczerze - tym składem Superligi nikt nie zwojuje. Wzmocnienia będą niezbędne - może ze spadającej Stali (jeśli nie będzie ligi zawodowej) lub ktoś w Śląśku będzie do wyjęcia (Łucak pewnie na dobre wróci z wypożyczenia, ale jednak parę nazwisk jest interesujących).

 • Johson lubi Komentarz

  Brawo KSW!

 • Johson lubi Komentarz

  I bardzo dobrze, że Piotrkowianin przegrał.
  Jak się nie umie wygrać z takimi zespołami to nie ma czego szukać w Superlidze. Mam nadzieję, że nie powiększą Superligi bo to jednak jest pomysł bez sensu. Jak mają grać tam zespoły pokroju Nielby i Piotrkowianina to nie ma to najmniejszego sensu.
  Piotrkowianin nie jest gotowy na Superligę.
  Mogę się mylić, ale pewnie przyczyna przegranej leży w indywidualnych akcjach, które są zmorą tego zespołu. Jak zawodnicy nie zrozumieją, że to zespół jest najważniejszy a nie indywidualne popisy to wtedy może coś z tego będzie.
  Zespoły słabsze które grają jako kolektyw to mogą coś osiągnąć, a tu co mecz zawodnicy chcą nabić sobie licznik i potem wychodzą takie rzeczy jak przegrana z Brodnicą. W sumie gdyby tydzień temu Piotrkowianin grał 20-30 minut tak jak przez ostatnie 10 to z Poznaniem wynik oscylowałby wokół remisu.
  Mam nadzieję, że nie będzie wykręceń, że nie grał Zinchuk.

  Przegrać z zespołem, który wygrał do tej kolejki 2 spotkania, no wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd, albo może żenada totalna.

 • Johson lubi Komentarz

  Brawo Fajnie jest kibicować Polakom. (i Tusk spełnia obietnicę Polacy wracają ;)

 • Johson lubi Komentarz

  Porównując ten spadek do spadku sprzed kilku lat to wg mnie poszły słabe wzmocnienia. Wtedy wzięto z Bochni doskonale rokującego Daćkę i króla strzelców Woynowskiego, w dodatku już trochę ograny w superlidze był Pilitowski, który grał u boku Masłowskiego. A teraz co? Wzięto Zinchuka, wciąż bardzo solidnego zawodnika, ale nie rokującego zbytnio. Doszedł Iskra, który już grał nawet w superlidze i szału nie robił. Jedyny plus to Chełmiński, po którym widać, że będą z niego ludzie. Na skrzydle klub całe nadzieje wiąże z Góralskim, który w sumie nigdy nic wielkiego nie pokazywał - w Wiśle I za wiele nie pograł, w rezerwach też jakoś nie szalał (statystyki miał przeciętne). Trudno oczywiście z dnia na dzień znaleźć lewą rękę i to klasy Trojanowskiego, ale nie wiem czy wśród pierwszoligowych ekip nie znalazł by się lepszy zawodnik. Co gorsza zmiennicy Góralskiego to jest dramat. Szczukocki i Jankowski to są gracze praworęczni, Głowacki to poziom II-ligowy i szczerze mówiąc to prędzej wolałbym zobaczyć w Piotrkowie Witkowskiego z Anilany. W ogóle trochę nie rozumiem, że nie szuka się zawodników z regionu. Można było spróbować nawet takiego Surosza, wciąż dosyć drewnianego gracza, ale już debiutującego w kadrze młodzieżowej, który w sumie coś tam w tym Kaliszu rzuca. Generalnie coś by się znalazło, ale te transfery przedsezonowe wg mnie są na "tu i teraz". Nie wspomnę o Baniuszu, który niestety, żal faceta, ale to już nie jest nawet poziom I ligi. Może to efekt kontuzji z jaką tu przyszedł, ale gra bardzo słabo. Generalnie to wg mnie do awansu i spokojnego utrzymania (albo przynajmniej walki o utrzymanie) potrzeba 4-5 wzmocnień minimum. Tylko lewe skrzydło, środek rozegrania i koło nie potrzebują wzmocnień.

 • Johson lubi Komentarz

  Nie ma problemów na tle Brodnicy czy Warszawianki, ale nie jest przypadkiem, że gramy trzeci trudny mecz (Legionowo, Malbork i Olsztyn) i trzeci raz przegrywamy. Różański to zawodnik solidny, ale ma już swoje lata. To samo Zinchuk. Na rozegraniu wg mnie na superligę to mamy tylko Woynowskiego w tej chwili (Tórz pewnie jak wróci do formy też będzie groźny, Chełmiński to melodia przyszłości, Iskra wg mnie nie nadaje się na superligę niestety). Swat i Mróz - solidne lewe skrzydło, ale już na prawej stronie jest dramat - jeśli z utęsknieniem wyczekuje się na powrót po kontuzji młodego Góralskiego to o czym mowa? Na kole są Pacześny i Pożarek, ale koło samo meczu nie wygra.
  Generalnie Warmia grała w tym sezonie słabiutko, u siebie przegrała nawet z Gdynią - jeśli nie wygrywają takiego meczu to trzeba zapomnieć o awansie. I szczerze mówiąc nie wiem czy taki przypadkiem nie jest plan klubu. Wiadomo, powiększą ligę to spadnie tylko Nielba lub Śląsk - czyli za rok będzie o awans dużo łatwiej (chociaż paru zawodników będzie już dosyć wiekowych, zwłaszcza Różański i Dima). Ale nawet jeśli taki jest plan to wg mnie za mało sprowadzono dobrze rokujących zawodników. Po ew. awansie do superligi (w tym albo w nastepnym sezonie) tak naprawdę będzie musiało przyjść chyba z 5-6 zawodników jeśli Piotrków będzie się chciał utrzymać.
  Generalnie czarno to widzę. W tym sezonie to w najlepszym wypadku baraże z Końskimi, a potem z Nielbą - tylko wg mnie Wągrowiec nas bez problemu pokona.

 • Johson lubi Komentarz

  Ale z drugiej strony popatrz na terminarze Pomezanii i Legionowa. Praktycznie wszystkich poważnych rywali mieli u siebie. Ja np. nie wierzę, że KPR wygra wszystko do końca. W rundzie rewanżowej Legionowo jedzie chociażby do nas, do Olsztyna czy Wolsztyna, a za tydzień zagrają na wyjeździe właśnie w Malborku. Pomezania też się posypie, poza tym jeśli my mamy Zinchuka to oni mają 40-letniego Boneczkę na kole ;)
  Podsumowując - pewnie KPR wyjdzie z pierwszego miejsca (ale nie z kompletem punktów wg mnie), ale my mamy wciąż duże szanse na drugie miejsce, bo nie wierzę, że Malbork nie straci punktów w Legionowie, Piotrkowie czy Olsztynie (w drugiej rundzie). Piotrków paradoksalnie ma teraz wszystkich poważnych rywali u siebie i wg mnie musi wygrać już wszystko do końca. Z tym, że nie starczy to na nic więcej niż drugie miejsce. To oznacza baraże z Końskimi, a potem z ostatnim zespołem w tabeli Superligi (słyszałem plotki, że superliga na pewno będzie powiększona, a decyzja zapadnie w lutym). Wg mnie wygramy z Końskimi, ale z przedstawicielem superligi, jakikolwiek by nie był, mamy baty.

 • Johson lubi Komentarz

  Duże T znaczy Tadeusz ? :) Sorki to taki niesmaczny żart. Oczywiście życzę dobrego trenera.Pozdrawiam

 • Johson lubi Komentarz

  Radek, odpowiadasz sam na swoje komentarze? :-D

 • Johson lubi Komentarz

  Wyluzujcie się już z tymi kibolami w Piotrkowie, to jest jakiś mały procent. Równie dobrze po paru debilach mógłbym źle oceniać kilka innych ośrodków w Polsce, ale nie o to chodzi. Sam klub bodajże w jakiś sposób walczy z chamstwem na hali, ale nie od razu Rzym zbudowano.

 • Johson lubi Komentarz

  A ja słyszałem że Rafał Kuptel idzie do Barcelony albo PSG. Jak tworzyć plotki to na bogato :)

 • Johson lubi Komentarz

  Gdyby Tadzio "Uciekinier" do dzisiaj był trenerem Piotrkowa to już dawno byście podzielili los Legionowa! A tak Rafał pokazał tym chłopakom gdzie mają jaja i efekty tego widać!Szkoda Gwardii i jej kibiców,wolałbym już żeby Zagłębie spadło.Ale cóż wyrzućcie te beztalencie z ławki trenerskiej i za rok wracajcie!

 • Johson lubi Komentarz

  Dokładnie. W ogóle to była dziwaczna decyzja zarządu Gwardii aby I-szym trenerem uczynić dopiero co zwolnionego z Piotrkowa faceta, który owszem w pierwszym sezonie sporo ugrał, ale w obecnym notował same porażki. A teraz trener Jednoróg już za bardzo nie wie co mówić. Doszło trzech zawodników z Bałkanów, zaczęli z wysokiego C, a teraz czytam, że są cieniami samych siebie. Mnie to cieszy, bo Kiper sportowo wygląda bardzo solidnie. Pod wodzą Kuptela gra się znacznie poprawiła. Fajnie byłoby aby Kuptel został na kolejny sezon w razie utrzymania.

 • Johson lubi Komentarz

  Komentarze Jednoroga są po prostu śmieszne, wszyscy są winni tylko nie on !!! Jaki trener zwala winę na zawodników ? Chłopaki z Opola starali się ja mogli, ale wygrał zespół lepiej przygotowany mentalnie i sportowo. Wielka w tym zasługa Rafała Kuptela i sztabu szkoleniowego !!! Szacunek i czapki z głów dla trenerów i zawodników !!!

 • Johson lubi Zdjęcie

   

 • Johson lubi Komentarz

  A kto to jest?

 • Johson lubi Komentarz

  nudny jestes. Przynajmniej tam lekarza potrafią sprowadzić na czas.

 • Johson lubi Komentarz

  Nudne.

 • Johson lubi Komentarz

  Gdyby z Płocka wyjechała, to kto wie?

 • Johson lubi Komentarz

  Dziwne te wasze wnioski. O ile mi się wydaje, superliga startuje wcześniej, dlatego b. prawdopodobne, że obie drużyny są na innym etapie przygotowań. Zapewne nie widzieliście tych spotkań tak samo jak ja, dlatego wstrzymał bym się z tymi opiniami. Liga wszystko zweryfikuje, a póki piłka w grze... Wszystko możliwe jest! Kilkanaście m-cy temu też nikt nie spodziewał się, że w barażu z ligi poleci Nielba.