Marian Barczak - lubi

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Tym z Francji to musi być teraz łyso, Lewy co chwilę dostaje jakieś nagrody, zaraz Fifa The Best, która będzie wisienką na torcie. Wspaniale gdyby Lewy udowodnił to w tym sezonie po raz kolejny, ale będzie to jeszcze trudniejsze niż wtedy.

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  MISTRZ radował swoją jazdą nasze serca przez lata, teraz wsparcie kibiców to dla TOMKA jest najlepsza zapłata.

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Hancock , to jeden z Największych Przekrętów w Polskiej Lidze !!! Niejednokrotnie podpisywał podwójne umowy . W ub. roku wykiwał Zmarzlika !!! Powinien Mieć Dożywotni Zakaz Startów w Polsce !!!

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Tomek jest ikoną Polskiego żużla,Zapracował sobie na to słusznie mu się to należy, Pożegnanie takiego sportowca jak Tomka powinno być godne .Czapki z głów, szacunek, za wszytko co uczynił dla polskiego żużla,oraz klubów co je reprezentował ,

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Nic nie mam do Jacka czy władka ,ale potrzebny jest senior bo kibice nie będą płacić takiej kasy za tą żenade !!!

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Trochę pokory, zrobiliście ludzi w ch*ja, więc nie dziwcie się chcą bojkotowac te imprezę. Do tego osmieszyliscie się zaproponowana "promocja". Nie mógłbym patrzeć na siebie w lustrze gdybym ja przyjal.

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Nikt mnie nie namawiał do żadnego bojkotu "człowieczku mały". Gdybym miał gwarancje,że nie zobaczę ciebie i tobie podobnych na tych zawodach to pewnie bym kupił bilet i załatwił nocleg.

  Niestety, tej pewności nikt mi nie dał. Przyspawali się TACY do stołków i udają znawców i zbawicieli żużla. Tymczasem brak im honoru i zwykłej ludzkiej przyzwoitości.


  Jeszcze taki ma czelność mieć pretensje do tych co namawiali do bojkotu. A co , może mieli bić wam brawo za wstyd jaki przynieśliście polskiemu sportowi?
  Mało wam klakierów z PZM-ocie ?

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Mowie i powtarzam:
  akcja PUSTY STADION na wszelkie SGP !

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Jestem za. Ale ja uważam ze powinien byc bojkot tez ligi polskiej za olanie przez zawodników kibiców. Niech wszyscy przejrza na oczy. Tym panienka zależy tylko na kasie maja w d... kibiców. Pokazali to w Warszawie

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Niech bekają ci co dali ciała i tyle wołać kasę za nędzne Grand Prix !!!

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  " Szanujemy decyzję jury FIM, która postanowiła zakończyć turniej po dwunastu wyścigach ze względu na zły stan toru."
  Oto macie kolejną i kłamliwą kanalię.
  On nawet nie wie ile biegów się odbyło bo z tego co ja wiem to jedenaście bo po upadku nikt nie powtarzał biegu.
  Zakończył? Jego sprawa ale ten sędzia nigdy za pulpitem zasiadać nie powinien. Szkoda też że ten frajer nie mówi dlaczego w Polsce jest tyle rund GP i z czego żyje przez ostatnie lata?
  Przepraszam? Tu skoro taki łaskawy kary powinny się posypać łącznie z zawodnikami!!! To dopiero pijawy.Odjechać tyle aby iść do kasy. W gorszych warunkach jeździli i to wiedzą wszyscy ale skoro w Warszawie zabrakło kogoś w spodniach to co się dziwić.
  Dziadostwo i złodziejstwo. Leczycie skutecznie ludzi z żużla.

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Jakby przerwali po 11 biegach to te gnoje z BSI miałyby problem bo zwrot biletów by był - zawody nieodbyte!! poszli by z torbami. Po 12 biegu to znaczy, że te marionetki tańczą jak im zagrają z naszymi asami KK i Jarkiem włącznie! Było to z premedytacją skok na kasę kibiców!!
  brzydzę się SGP i nie będę tego więcej oglądał. Nie każdy ma pewno tak krytyczne zdanie o tym, ale dla mnie to tak jakby SGP umarło i wbijam w to, która marionetka będzie mistrzem teatrzyku!!

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  Po pierwsze to PZM nie powinien za nic płacić temu Panu.Po drugie nie wiem kto ale nikt nie powinien płacić firmie BSI za prawo organizacji turnieju bo takowy turniej się nie odbył.To polacy i polskie firmy powinny domagać się odszkodowań od Olsena od BSI za cyrk który przygotowali.Kibicom powinno zwrócić się wszelki koszty poniesione na udział w tej parodii. Ciekawe czy w przyszłym roku jeśli będzie GP na Narodowym znajdzie się 50 tyś ludzi....którzy nie mają żadnej gwarancji że podobno profesjonalne firmy przygotują porządne zawody.

 • Marian Barczak lubi Komentarz

  sf to żaden autorytet. Szkoda że 90% ludzi wyznaje zupełnie inną religię! Religię błota i obornika!