plkfan - lubi

 • plkfan lubi Komentarz

  Nie rób z siebie głupszej niż jesteś bo piszesz sprawnie i intelektualnie możesz sporo ogarnąć jeśli wykażesz odrobine dobrej woli. Co to za pytanie kto ma wybrać ta dyscyplinę - wybierają kibice - czytaj mieszkańcy danego miasta. Powtórzę Ci jeszcze raz: władze miasta są sługami jego mieszkańców i maja służyć im również w zapewnieniu rozrywki i dobrej zabawy. Są teatry, kina, różnorakie dni i świeta danych miast i musi być sport. Kwalifikowany i masowy. Kwalifikowany bo tworzy klimat i zachęca młodych do wynurzenia się z chałupy przez naturalny system naśladowania idola. Najlepiej lokalnego. Proste i na świecie sprawdzone.

 • plkfan lubi Komentarz

  Sorki ale Kairys i Rajkovic mnie trochę wkurzyli....ile musi być przewagi (lub w plecy) 40, 50 pkt żeby wypuścić juniorów??? 30 to za mało??? Po co tam są Jyż i Jakubiak, żeby ręczniki podawać??? Tak samo Pyszniak w Siarce - Wolski, Karliński, Pandura...30 w plecy a ten ich trzyma na ławce. I jak potem młodych zachęcić do grania w kosza skoro są zniechęcani takimi zachowaniami trenerów. I niech nikt nie mówi że są za słabi żeby powąchać parkiet w końcówce rozstrzygniętego meczu, bo jak by byli faktycznie słabi to by grali w I lub II lidze a nie byli w składzie drużyny PLK

 • plkfan lubi Komentarz

  O ile dobrze zrozumiałem Janusza. Musimy wybrać czy chcemy ligę słabą z dużą ilością zawodników - Polaków i zagranicznych średniaków czy też ligi silnej, gdzie ważna będzie nie ilość a jakość mocnych zawodników( jak na nasze warunki) obcokrajowców. A najlepsi Polacy tak czy siak się przebiją i wyjdzie to im jeszcze na plus, bo będą się ogrywać w silniejszej niż obecnie rodzimej lidze.

 • plkfan lubi Komentarz

  Temu że mieliśmy niesamowitego motorycznie( jak na 17 latka) Ponitkę, oraz pod koszem dwóch wielkich gości którzy robili różnicę. 210cm Niedźwiedzkiego i 215 cm Karnowskiego w tym wieku robiło ogromną różnicę. A że jeszcze trafił się dobry strzelec Michalak i ogarnięty na rozegraniu Grochowski, to były i wyniki. Mieliśmy po dobrym graczu akurat na każdej pozycji, a nie np wszystkich z poz 1. Na ławce z sensownych graczy był tylko Gielo i Matczak, reszta to statyści.

 • plkfan lubi Komentarz

  Zadłużają się raczej na polaków, którzy strasznie windują ceny. Daleko szukać nie trzeba... Zamoj, Hrycan czy też Dylu. Koszar też tani nie jest :)

 • plkfan lubi Komentarz

  ja uważam, że Troutman powinien grać więcej, to gracz na 30 minut spokojnie, robi dobrą robotę

 • plkfan lubi Komentarz

  Szkoda tylko że Polfa ma ostatni budżet w lidze a Sopot na pozycje 5-7. To wiele tłumaczy.

 • plkfan lubi Komentarz

  hahah w końcu ktoś utarł nosa tym pyszałkom ! Piękny wieczór Brawo trefl

 • plkfan lubi Komentarz

  czesio_tur będzie beczał,
  a cała reszta ryczy ze śmiechu.

 • plkfan lubi Komentarz

  Dokładnie, ja przed sezonem myślałem, że z tym składem Polpharma ugra w pierwszej rundzie 2-13 no może przy dużym szczęściu 3-12. Po 12 meczach mają 4-8 i chcą wyrzucić trenera, który zrobił im wynik ponad stan. Podkreślę to jeszcze raz, wyniki Polpharmy są dużo lepsze niż wynika to ze składu (spójrzmy na Polaków, można się kłócić, ale jest to chyba koszykarsko najsłabszy zbiór Polaków w plk).

 • plkfan lubi Komentarz

  A co wam Jankowski zrobił?? Czego wy się spodziewacie skoro wasz budżet to pozycje 14-16 a jest 11 to co źle?? Przyjdzie nowy trener i co będzie lepiej??

 • plkfan lubi Komentarz

  jakos kolooryzujesz bo strzalow jak na lekarstwo, dalej jest bida z nedza, pocieszasz sie na sile..

 • plkfan lubi Komentarz

  na Van Persiem w drugiej połowie? nie było faulu.

 • plkfan lubi Komentarz

  Na 22 komentarze może 3 merytoryczne . Ludzie sami karmicie te trole , wypisujecie swoje brednie i wywołujecie ich , a potem płacz i marudzenie . Co do składu Stelmet na papierze wygląda tak samo dobrze jak rok temu i słychać te same ochy i achy nad każdym zawodnikiem . Zobaczymy jaki będzie koniec .

 • plkfan lubi Komentarz

  Tomaszewski ma sporo racji, ale jednego nie rozumiem. Tego ciągłego gadania o Bońku. Jego rzekome koneksje w strukturach UEFA to mit, zwykła gadka. Ta sprawa dobitnie pokazała, że coś takiego nie istnieje.

 • plkfan lubi Komentarz

  gdyby nie to ze musza grac polacy, bysmy mieli niezla lige