• Punktacja

  Tutaj będę wrzucał kolejne zdobycze naszych zawodników. Proszę bez spamu w komentarzach :)

  Więcej

 • NBA S5

  W końcu to ogarnąłem, wymyśliłem sposób grania, punktację i tak dalej. Więc pora zaczynać.Kompletowanie składu Każdy z uczestników wybiera 5 zawodników do swojej piątki. Dwóch z tzw. backcourt (B) i trzech z frontcourt (F). Długo zastanawiałem się nad podziałem frontcourtu na skrzydłowych i centrów, (…)

  Więcej

 • Fantasy NBA

  Wpadł mi ostatnio do głowy pomysł z ruszeniem z NBA. Wiem, że kilku z nas tutaj interesuje się basketem w wydaniu Amerykańskim, więc czemu się nie pobawić w coś a'la Multi? Na razie rzucam tylko hasło, żeby zobaczyć czy w ogóle będzie jakiś odzew. Wiadomo, nagromadzenie typerów i innych zabaw jest dość (…)

  Więcej

 • NBA! Welkam tu, Marcin Gortat!

  Jak już w tytule przytoczyłem nazwisko naszego rodzynka, to wspomnę, że o nim też dzisiaj będzie :) Minął pierwszy pełny miesiąc biegania po parkietach za oceanem, więc czas na pierwsze podsumowanie. pomyślałem, że tak co miesiąc właśnie będę wrzucał kilka słów od siebie, bo jednak co nieco o tej lidze (…)

  Więcej

 • Nieprzespane noce, zarwane dni.

  Nadszedł w końcu ten upragniony czas w życiu każdego fana kszykówki, tudzież tylko NBA - koniec października. Jak co roku rusza sezon zasadniczy w najlepszej koszykarskiej lidze świata. Co przyniesie nowy sezon? Czego można się spodziewać? Jak wygląda obecny układ sił? Postaram się to trochę przybliżyć.Oto (…)

  Więcej

 • Football Manager

  Ostatnio sporo czasu spędzam w domu, więc żeby sobie umilić czas "kupiłem" znaną wszystkim grę - Football Managera 2014. Któż z wasi, piłkarskich laików, nie natknął się nigdy na tę produkcję powinien jak najszybciej się w nią zaopatrzyć. Dlaczego w ogóle poruszam ten temat? Ponieważ wiem, że spora (…)

  Więcej

 • LM wybrane zespoły

  Penhal - Chelsea Fan Sparty Wrocław - PSG Koniu221 - Chelsea DyDek - BVB Greath Death - Bayern nowa - Arsenal Włókniarz Forever - Chelsea Przemek - Porto mks89 - Bayern Qauthros - Real kurs - Real wars - FC Barcelona mikolajczakm - Athletic Bilbao Jankes - Liverpool BBC - Real KSF BVB - BVB pablo80 (…)

  Więcej

 • Typer LM - faza grupowa

  Oto nadeszła ta chwila, po 3 miesiącach oczekiwania powraca Liga Mistrzów w najmocniejszym wydaniu! Zakładam oczywiście, że każdy zna skład grup, dlatego ich nie przypominam. Zasady takie same jak w meczach eliminacyjnych, z tym, że teraz już będą się pojawiały mecze bonusowe. Ile? to zależy od par (…)

  Więcej

 • Klasyfikacja typera.

  po 2 kolejkach: KLASYFIKACJA: 1. KSF BVB - 22 punkty - Pablo80 - 27 - Koniu221 - 24 - EneMene - 22 - nowa - 26 - Limak - 15 - mikolajczakm - 23 2. wislok - 22 3. marco928 - 25 - Włókniarz Forever - 21 - szakaluch - 13 4. grześ258 - 23 - Penhal - 25 5. kasyx - 19 - Duker - 23 6. Śliweczka - 24 8. Qauthros (…)

  Więcej

 • Typer Ligi Mistrzów.

  Nadszedł długo oczekiwany czas powrotu poważnej piłki do kalendarza szanującego się kibica kopanej. Może to jeszcze nie te najsmaczniejsze kąski, ale już będzie na co popatrzeć.Wracamy więc także z typowaniem wyników tej najsilniejszej ligi - Ligi Mistrzów. postanowiłem, że zaczniemy od IV rundy eliminacji, (…)

  Więcej