Gniazdowy W69 - lubi

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Dla Protasiewicza to spadek był znakomitym rozstrzygnięciem. W I lidze będzie wartościowym zawodnikiem.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  1. Protas jest ikoną Falubazu i basta, ale...
  Od kilku już lat zawala play-offy, czego winą jest wiek i najtrudniejsi ligowi rywale. W sezonie zasadniczym pojechał doskonale.
  2. Dudka nie mogą tłumaczyć upadki, bo cały sezon jechal nierówno, co głównie wynika z braku przygotowania sprzętowego na jego (czyli mistrzowskim) poziomie. To duży problem teamu Dudka do przemyśleń na zimę.
  3. Żyto robił dobrą robotę do play-off, gdzie Falubaz już wręcz się skompromitował i na pewno lepsze widowiska w fazie play-off stworzyłby Motor Lublin. Dodatko Żyto nie wie co to "budowanie młodych zawodników" Puścił Kvecha w meczu o brąz na wyboistym torze i go zapakował w gips. Ucz się panie Żyto od leszczynian jak się buduje z meczu na mecz młodzież.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Cieszę się że p.Piotr ma takie zdanie o tych ekspertach. Mnie jeszcze podoba się p.Dołomisiewicz. I to by były wszystkie nazwiska. Co do magazynu to też przestałem oglądać. Jeżeli każda wypowiedź jest kwitowana salwą śmiechów-to jak wsłuchać się w taką wypowiedź, ale to chyba klasa prowadzącego albo i brak klasy. Czekam na wywiad z p.Piotrem na ten temat.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Hehe widzę, że leszczyńskie wieśniaki widzą tylko czubek własnego nosa i żenująco odwołują się do IMPu żeby przykryć tchórzostwo Panny Pawlickiej :) Różnica jest taka, że w IMPie Pawlicka szuja na pełnej prędkości jadąc na premiowanym miejscu wjechał w prowadzącego prawie prostym motorem. Gdyby Dudek nie zrobił uniku i sam się nie przewrócił to obaj skończyli by na bandzie a tak Pawlicka łajza dalej ma kości. Wczoraj miał 5 metrów do bandy i wolał się położyć bo stracił pozycję. Parę biegów później w bliźniaczej sytuacji Dudek się nie przewrócił. Dzień wcześniej Woofinden wjechał wręcz w Zmarzlika a ten ledwo się utrzymał ale utrzymał a na dodatek dogonił rywala i jeszcze go wyprzedził. Tym się różnią prawdziwi sportowcy od tych Panienek. Tym się różnicą Zmarzlik/Dudek od Pawlickiego. Pierwsi mają Mistrzostwa i Vice Mistrzostwa Świata a leszczyńska panienka będzie tylko beczeć i się przewracać i nie osiągać żadnych sukcesów po za tym kartofliskiem na smoku. Jeżeli to wam imponuje - to brawo leszno. A teraz wypad na pole. P.S. Ciekawe czy liga zajmie się prowokacyjnym skakaniem Panny Pawlickiej po wygranym biegu przed sektorem gospodarzy czy tak samo jak rolnicy z leszna nagle nie widzą problemu i oczywiście Pawlicka dziewczyna nie zrobiła nic złego :) Swoją drogą taka radość po wygraniu z Lindbaeckiem - no rzeczywiście, powód do dumy, dobry jest ten Pawlicki :D

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Powiem wam jak powinny wyglądać PO w EL .... Dwudniowy spektakl na stadionie narodowym ! Sobota-półfinały Niedziela mecz o trzecie miejsce i wielki finał.Nie ma sensu rozgrywać dwumeczy,niech jadą na neutralnym torze o wszystko !!! To by dopiero było święto żużla,co nie ????

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Powinni poszerzyć ligę do 10 zespołów. Będzie dużo dobrych żużlowców którzy będą musieli zejść ligę niżej a i fantastyczni pierwszoligowi zawodnicy z trudnością znajdą/bądź nawet nie znajdą pracodawcy w ekstralidze np Klindt
  Klindt na kontrakt w elidze zasługuje a przez ten przepis szanse są nikłe
  Gdyby tak do eligi wszedł Apator i np Start, Orzeł czy pozostał ROW nikt nie byłby poszkodowany
  Taka moja opinia

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Szczerze powiedziawszy nie widzę w przyszłym sezonie absolutnie Antonia w ZG, to jest bardzo niski poziom. Jeżeli chodzi o zawodnika u24, to mówi się przecież o Jeppesenie czy ściągnięciu Woryny, ale wszyscy chyba zapominają że wszyscy kluczowi juniorzy Falubazu kończą wiek juniora. Jako że jest powszechnie wiadome, że pieniędzy w ZG nie ma, to ja bym zwyczajnie zostawił Krakowiaka, i tyle. Mój taki mały Dream Team na przyszły sezon to:
  1. Oczywiście Dudek, jeden z najlepszych Polaków jakby nie patrzeć + ma kontrakt
  2. Krakowiak jako drugi Polak i u24 w jednym, niewielkie wymagania, chłopak potrafi jeździć i już przywozić "lepszych" seniorów za sobą, a miejsce w 5 seniorskiej to więcej pieniędzy więc co za tym idzie lepszy sprzęt, a potencjał jest oczywiście u Pana Kowalskiego.
  3. Mam nadzieję na pozostanie Martina, choć coraz mniej w to wierzę. Bardzo go lubię i mam nadzieję zwyczajnie. Jakby nie patrzeć, zazwyczaj gwarant punktów o ile idzie wszystko dobrze.
  4. MJJ, wydaje mi się że paradoksalnie najbardziej przywiązany do klubu z nich wszystkich, gościu z niesamowitą psychiką, i jeszcze większymi ambicjami, jak sam mówi, o ile sprzęt pozwoli to nikt nie jest lepszy od niego, tak się składa że z całego naszego składu jego lubię najbardziej
  5. Jakikolwiek przyzwoity zagraniczny senior. Dla mnie niestety PePe to już idzie powoli emeryturka, wielki szacunek, ale też należy spojrzeć na dobro drużyny. Chyba niestety nie ten poziom, spokojnie może sobie za to radzić w 1. lidze. Powiem szczerze, Zagar byłby dobry, no tyle że ja niezbyt za nim przepadam szczerze powiedziawszy, choć pasowałby bardzo dobrze. Artem odchodzi, ale nie dadzą mu w Zielonej aż takich pieniędzy, a szkoda, bo bardzo go akurat lubię. Ewentualne propozycję pod to miejsce proszę pisać :)
  6 i 7. Bodajże Osyczka i Ragus, ale to nie jest nawet wystarczająca 1. liga, więc tutaj i tak najlepszy byłby oczywiście Cierniak, ale to wiadomo nierealne.
  8. Na zmianę Jeppesen i Tonder, w zależności od dyspozycji, jeden wchodzi za któregoś z seniorów. Można nawet któregoś z nich na upartego pod 5 wstawić, może nawet nie być gorzej niż z PePe. Obu dałbym szansę w przyszłym sezonie.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  wreszcie ktos sie wzial za Madsena

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  KSM To największe DZIADOSTWO jakie wymyślono w żużlu to żużel NAKAZOWO ROZDZIELCZY wszystkim "po równo" każdy jest traktowany tak samo czy szkoli młodzież czy nie I NIE MA NA TAKIE DZIADOSTWO ZGODY z jakiej racji Unia Leszno ma pozbywać się swoich wychowanków kosztem klubów co od dekady NIE WYSZKOLIŁY NIKOGO ?

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  A Panie Mrozek w piłce Realowi Madryt też nakażesz KSM? My jako Uniści lub Zielonogórzanie powinniśmy mieć pretensje bo wychowujemy najwięcej wartościowych żużlowców. A takie obiboki jak... tylko czekają, aż mogą kogoś pozyskać. Można mieć zespół teczkę przykład Sparta. Najemników. I my mamy tracić KSM'em? Bo za dobrze nasi wychowankowie jeżdżą? To proponuję inny przepis drużyna jedzie tylko swoimi wychowankami i gdzie będzie pana drużyna? Składu Pan nie skompletuje. Człowieku weź się do roboty, a nie tylko pierdzisz w stołek i narzekasz. Może powinien jeszcze obowiązkowo w każdej drużynie jeden czarnoskóry i jedna kobieta? Załóż szkółkę w Rybniku z prawdziwego zdarzenia i szkól młodzież. Oczywiście efekty będą za 5lat najprędzej. Wiesz Pan, na podwórku 30 lat temu tak graliśmy 1wszy najlepszy do jednej drużyny, drugi do drugiej i tak po kolei. To ekstraliga, a nie zabawa w piasku.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Od razu widać, że szkółka w Zielonej w końcu działa.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Janas wrócił do szkolenia w Falubazie o kilka sezonów za późno. Szkoda straconych lat.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Kurski jesteś nikim!

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Prezes reżimowej TVP Pislam żenada

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Kto takiego patafiana pyta o zdanie.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Oba Kurskie WON!!! Jeden z TVP, drugi z GW.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  Każdy zdjęcie tego dżentelmena zna dokładnie ,Lepiej nie pokazywać niż to z paskiem jakie widnieje ,Przecie to nie Jurand ze Spychowa. Tylko zwykły pijacki uliczny bandyta,Może 12 L nie dostanie ale długo będzie się wczasował.Kariera już wszelaka z czarnym sportem zakończona ,Ile lat się trąbi nie jedź jak degustujesz alkohol .Jeżeli pan ,,Y,, trafił w drzewo przejechał kogoś na pasach lub zrobi dzwon uliczny , nie znaczy to że ktoś inny może jechać na dwóch gazach ,Też może ciebie taka przyjemność spotkać dla drugiego poszkodowanego już nie,Nie żal mi takich ludzi .Za miast wsiądziesz do samochodu lub na hulajnogę po degustacji to się zastanów co robisz.

 • Gniazdowy W69 lubi Komentarz

  1. Bojkot jazdy na całkiem dobrym, ale przyczepnym torze na Narodowym i podburzanie innych zawodników. 2. Spóźnienie na mecz w Toruniu. 3. Przepuszczenie Holdera w Melbourne (takie sytuacje toby się znalazły jeszcze w jego karierze, gdyby dobrze poszukać). 4. Spóźnienie na mecz w Tarnowie (fakt, że wracał z IM USA, ale nie zabezpieczył się na wypadek problemów z dojazdem)
  Taka krótka lista hańby Grega. Właściwie punkt pierwszy wyczerpuje temat, to największa skaza na jego wizerunku o który tak starał się dbać.