paracetamol - lubi

 • paracetamol lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • paracetamol lubi Komentarz

  Kuczera, czy ty widzisz co piszesz? to tak samo gdybyś jechał samochodem na drodze dwupasmowej i ktoś z sąsiedniego pasa w ciebie wjechał. Czy to twoja wina - tylko pod warunkiem, że było sporo dębowego mocnego u ciebie we krwi.

  Wydarzenia z jedenastej gonitwy miały ogromny wpływ na losy meczu

  no racja, szczególnie jak się przegrało szesnastoma punktami. Chłopie, wyluzuj i nie szukaj sensacji za wszelką cenę. Ktoś to przeczyta i będzie miał fałszywy wizerunek meczu. takie coś to "fake news".

 • paracetamol lubi Komentarz

  Gratulacje Lublin! Stało się to na co liczyłem, czyli rozstrzygnięcie awansu w ostatnim biegu. Z przekroju całego sezonu jak najbardziej zasłużony sukces Lublina. Na początku byłem troszkę bardziej za Rowem, ale jak usłyszałem, co wygaduje Mrozek przed kamerą, byłem już zdecydowanie za Lublinem :-)

 • paracetamol lubi Komentarz

  Palenie flag Francji i rozboje tych "Francuzow" pewnie bylo powodowane miloscia do Francji. :DD

 • paracetamol lubi Komentarz

  Gdyby ktoś przez mundialem powiedział Górlaskiemu czy Rybusowi, że będzie w jednej jedenastce MŚ z Mullerem czy Khedirą pewnie by się w głowę postukał xd

 • paracetamol lubi Komentarz

  Ooooo kempski był w Puławach czy nabazgrał to na podstawie transmisji TV. Warto było by jednak przyjechać na Lubelszczyznę, odpowiedzieć na już pewnie z 50 razy zadane pytanie czy odsłuchał nagrania w którym kibice Montexu obrażają trener B. Straciłem nadzieję że jednak coś odpiszesz, spróbujesz się bronić ale ty po prostu nie masz JAJ.
  Ps.
  Gratulacje Puławy - sory za powyższy tekst ale w Lublinie od 20,05 czekamy aby ten pismak przesłuchał nagrania z meczu z miedziowymi a nie publikował kłamstwa i oszczerstwa trener B.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Z uporem maniaka pytam po raz kolejny - Panie Redaktorze czy i w jaki sposób weryfikował Pan doniesienia Pani Karkut? Czy jest Pan w stanie napisać w której minucie feralnego meczu najzagorzalsi fani lubelskiej drużyny bluzgali na klub Zagłębia i/lub personalnie na p.terner? Czy Pana dziennikarstwo opiera się na szukaniu taniej sensacji na podstawie niepopartych bzdur głoszonych przez osoby trzecie?
  Jeżeli jednak nie weryfikował Pan zapisu audio lub nie usłyszał Pan jednak żadnych wylgaryzmów kierowanych w stronę ławki trenerskiej Zagłębia z sektorów 10 i 11 to kiedy napisze Pan sprostowanie do farmazonów jakie pan wytworzył?

 • paracetamol lubi Komentarz

  Rozumiem, że kolejny mądry, który był na meczu i słyszał bluzgi kibiców 10 i 11. Więc po raz kolejny proszę ( jak koledzy niżej ) o podanie minuty i sekundy meczu, w którym takowe wyzwiska były słyszane. Zapis całego meczu na stronie tvp sport. Inni " mądrzy " którzy piszą o ukaraniu kibiców olewają nasze prośby i pytania, więc może ty chociaż odpiszesz?

 • paracetamol lubi Komentarz

  pseudo redaktorek moze pisac o Szczecinie bo mieszka koło 50 km od niego to moze gdzie cos do niego dotarło, ale wymyslanie tekstów o Lublinie na podstawie kij wie czego bo na pewno nie transmisji z tv bo wtedy by nie pisał takich bzdur to przegiecie

 • paracetamol lubi Komentarz

  Ja bym tak do końca nie wierzył w to co jest tu napisane. Autorem jest kempski, a jak wiemy nie weryfikuje on swoich informacji i potem wypisuje bzdury nie mające z faktami wiele wspólnego.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Ale takiej porażki w I lidze jeszcze nie mieliśmy :) zdobyć tylko 7 punktów na rywalach to mistrzostwo świata dawno w tej lidze nie było takiej porażki. A potem sie dziwią ze tych ogórków Tv nie chce pokazywać haha

 • paracetamol lubi Komentarz

  Cały czas czekam...
  p.s.
  Cytat z naszej lokalnej prasy:
  "Podobna sytuacja miała miejsce w 2013 roku, a opisywał ją portal handballpl. "Wręczanie medali odbywało się w takiej scenerii (...) za to z trenerką Karkut, która na skandowane hasło "Bożena. Co? 3:0!” odpowiada wulgarnym gestem wykonanym środkowym palcem. To już jest recydywa, pani trener" - możemy przeczytać w artykule sprzed pięciu lat."

  Jak nie idzie to nie idzie, prawda? "pech" że tym razem środkowy palec został uwieczniony na zdjeciu. A mimo, relacji telewizyjnej z całego spotkania nikt do tej pory nie wskazał minuty w której były wulgarne okrzyki.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Ja widzę dwie możliwości. Albo Bożena słyszy głosy, albo "konfabuluje", po to aby swoje prostackie zachowania przykryć zarzucając innym coś, czego nie zrobili. Jeśli jest to pierwszy wypadek pomoże albo odstawienie tego co ćpie, albo lekarz. Jeśli drugi, to nie pomoże nic. Bo jak to mówią - człowiek ze wsi wyjść może, wieś z człowieka niekoniecznie.
  Śpiewanie "Bożena! Co? 3:0!", albo "Jak się masz, Bożena jak się masz? Powiedz nam, co zostało z twoich marzeń" zawiera wulgaryzmy? Bo właśnie z powodu takich przyśpiewek prostują jej się palce. A dlaczego śpiewamy? Nie zastanowiło jej, dlaczego przyśpiewek nie kierujemy w stronę trenera choćby Elbląga? Przecież to właśnie mecze z Elblągiem w poprzednim sezonie były gwoździem do czwartego miejsca dla nas.
  Temat z zawodniczką D* został tu już dawno wyjaśniany, z resztą kto miał rację pokazało jej późniejsze postępowanie w innym klubie. Poza tym Bożena zapomniała choćby o przykładzie Ali Wojtas i jak została w minionym właśnie sezonie przywitana w Lublinie, choć przyjechała tu "na pomarańczowo". Pominęła również to, że kibice pożegnali jedną z zawodniczek Zagłębia kończącą właśnie karierę, skandując jej nazwisko. I to mimo tego, że przez wiele lat, jako piłkarka, zalazła nam mocno za skórę. Zapomniała również swego czasu skomentować zachowanie kibiców z Lubina, gdy w meczu z nami "dopingowali" ZL krzycząc "jazda z k*mi".
  Za przykładem "wiecznie drugiej" trenerki idą niestety niektóre jej zawodniczki. Bo palce na ostatnim meczu prostowały się nie tylko Bożenie.
  (wunder)Baum? Tego kogoś nie warto wspominać. Na jego obiektywizm nie liczę. Jedyne wulgaryzmy jakie w ostatnim czasie szły, adresowane były do ZPRP. Czy niesprawiedliwie? Za ten terminarz, za wałek z karnymi, za klecone naprędce nagrody w PP? Niech każdy sam oceni. (wunder)Baum się po prostu nas czepia i szuka dziury w całym, za to, że wytykamy organizacji, której jest reprezentantem beznadziejność i niekompetencję. Dobrze się z Bożeną skumali, bo wiedzą, że mamy rację, ale zamiast poprawić coś u siebie, to atakują tych, którzy im pokazują ich błędy.
  Przy okazji chciałbym podziękować również tym kibicom Zagłębia, którzy potrafili na sprawę spojrzeć obiektywnie i obiektywnie ocenić postępowanie Bożeny jak i zarządu Zagłębia.
  I jeszcze dwa zdania o autorze wypocin. Rzetelne dziennikarstwo wymaga weryfikacji tego o czym się pisze. Na szczęście o to nietrudno, bo zapis meczu cały czas jest dostępny na TVP Sport. I nie ma najmniejszego problemu, aby autor (podobnie jak każdy, kto zechce zweryfikować jak było naprawdę) zasiadł na te 1,5 godziny i zobaczył, kto mówi prawdę, a kto łże.
  I chciałbym aby autor obejrzał sobie mecz ze zwróceniem szczególnej uwagi na przyśpiewki. A jak już to uczyni, warto byłoby za powielanie łgarstw Bożeny przeprosić. Choćby po to, żeby zachować honor i nie robić z gęby cholewy. Bo na słowo "przepraszam" od Adama Miauczyńskiego żeńskiej piłki ręcznej w Polsce, "wiecznie drugiej" Bożeny, która niechcący mistrzostwo zdobyła gdy się pomyliła i zrobiła co innego niż chciała, nie liczę. Do czegoś takiego potrzeba jednak klasy.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Trans i oprawa skierowana głównie dla "wiecznie srebrnych", ale też do pozostałych ekip. Mimo dobrych prywatnych kontaktów pomiędzy niektórymi z nas a kilkoma chłopakami z Koszalina czy Elbląga, nie oznacza, że przestali być naszymi rywalami. Bluzgać się nie będziemy, ale delikatny pocisk (i tu jak ktoś coś w drugą stronę ciekawego wymyśli to nie będziemy się obrażać) jest wskazany. Fajnie o tym napisał Grzymisław - za dużo cukrowania przyprawia o mdłości.
  A Bożenka jak zwykle łże - nikt za akcje z zawodniczką D.. nie dostał nawet pól mandatu, żadnego wezwania na psy itd., więc nie wiem skąd to info o jakiś sądach. Inna sprawa, że z Lublina przez te dwadzieścia parę lat odchodziło kilkadziesiąt zawodniczek i tylko jakoś na ta jedną się uwzięliśmy, dziwne?
  I czekam na zawiadomienie do organów skoro wg pani trener tysiąclecia się nasze piosenki kwalifikują się by nas skazać.
  PS. Kempski - przestudiowałeś zapis audio z meczu?? Bo wydaje mi się, że nie i łykasz teksty Bożenki o 60 minutach jazdy na nią jak młody pelikan. Poświęciliśmy jej i ogólnie Zagłębiu góra 5, może 7 minut.

 • paracetamol lubi Komentarz

  "Pani Trener" to mam chyba krotka pamiec - kilka lat temu na finale w Lubinie pokazal mi i jeszcze kilku osoba "fakolca" po przegranym meczu gdzie spiewalismy "Bozenko jak sie masz czy ze srebrem Ci do twarz" oczywiscie "strasznie uderzajac w jej trzci i godnosc". Ona zas na tym samym meczu nie miala skropolow nazywac zawodniczek Montexu "lubelskimi Ku*wami". Swietrza od papieza.

 • paracetamol lubi Komentarz

  W sumie to tak Bożena Karkut tymi wypowiedziami i tym gestem, jak i pan redaktor takim tekstem i tytułem kompromitują się. Gościa w ogóle z pewnością nie było na meczu, a wysnuwa takie teorie, które obrażają kibiców Montexu, tym bardziej, że nie raz pokazaliśmy w Lublinie, że doping, jak i frekwencję mamy najlepszą. Może i brzmi to narcystycznie, ale tak jest. Nie ma problemu, żeby nawet na podrzędny mecz ligowy w środę o 18 przyszło około tysiąc osób, gdzie Gdynia miał garstkę ludzi na spotkaniach Ligi Mistrzyń. Słuszna uwaga o tym, że nigdy Karkut nie przyznała się publicznie do błędu, a tak wytyka je innym. Tak jak pisałem, dla nas to tylko dobrze, że u Miedziowych "od 18 lat" nie zmienia się trener. Zagłębie z Panią trener będzie cały czas blokowane i dalej będzie celebrowało swoje srebra, jakby zdobyło mistrzostwo. Bo złoto i srebro mogą być dzielone między Lublin i Lubin, ale proporcja 20-1 pokazuje jaka to jest skala i wybieganie z takimi tekstami zakrawa o śmieszność.

 • paracetamol lubi Komentarz

  A do Pana Krzysztofa Kempskiego - autora artykułu... Niech pan obejrzy mecz, przeanalizuje cały materiał AUDIO, nie WIDEO i jeśli pan nie usłyszy żadnej OBELGI to apeluje o przeproszenie lubelskich kibiców.

 • paracetamol lubi Komentarz

  pani Bożena to taki Spiridonow piłki ręcznej. Sama ma dużo za uszami a usiłuje odwrócić uwagę od problemów swojej drużyny bezczelnie atakując lubelskich kibiców. Najpierw pokazuje ( nie po raz pierwszy zresztą) środkowy palec a potem oczekuje, że będą ją kibice kochali. Dziwię się tylko władzom lubińskiego klubu, że nadal trzymają tak nieudolną trener, biorąc pod uwagę siłę kadrową i możliwości finansowe Zagłębia.

 • paracetamol lubi Komentarz

  Wybraliśmy się z Puław z kumplem na ten mecz i będę obiektywny. Zachowanie całego Lubina po ostatnim gwizdku to normalne buractwo. Prowokowanie ludzi na trybunach jakies dziwne gesty. PRezio Kulesza razem z Bożenką idealnie się dobrali cóź Zagłębie nie potrafiło przyjąć porażki z godnością

 • paracetamol lubi Komentarz

  P.Bozena Karkut jest tak samo kulturalną osobą jak dobrą trenerką!!!.Niech dalej ośmiesza siebie i Zagłębie Lubin. Dla mnie jest to lament rozgryczonej porażką osoby, która nie może zdobyć nic wiecej przez tyle lat jak srebro (po za jednym oczywiście wyjątkiem )Radziłbym udać się p.trener do psychologa, oraz zająć się lepiej trenowaniem bo cienko gra Zagłebie, i mimo srebra w tym sezonie gra w wielu meczach wyglądała fatalnie.Nie sądzicie kibice Miedziowych??? Moim zdaniem p.Bozenko próbuję Wam odwrócić uwagę od prawdziwego sportowego Waszego problemu, radzę się tym zająć. Próbuję się tu przekręcić fakty i zrobić z Nas chamów.A prawda jest całkiem inna!!! To p.Bożena cały czas Nas od lat próbuje prowokować, wielokrotne widzieliśmy fakersa z Jej strony.Oczywiście śpiewamy o Niej piosenki, i co podkreślam,Nie ma w nich wulgaryzmów!!!, i jeśli ktoś twierdzi że jest inaczej powiem Mu prosto w twarz że jest kłamcą!!!Oczywiście ktoś gdzieś krzyknie jakieś słowo nie cenzuralne,ale to się zdarza wszędzie, bo wszędzie są różni ludzie.Nie róbmy z tego wielkiego hallo!!! Już kiedyś pisałem że mecze to nie koło różańcowe. Jak komuś nie pasuje to niech nie ogląda i nie chodzi na mecze.Idźcie sobie na zakupy do marketu( gdzie więcej widzę chamstwa niż na meczach)albo najlepiej do kościoła. Kur...M.. ludzie ogarnijciecie się bo piszecie takie głupoty że zbiera Mi się na wymioty, gdyby tak było jak piszecie nie było by u Nas na meczach rodzin z dziećmi! Jestem kibicem z 10, jeżdżę na wyjazdy, i nie mam najmniejszych obaw zabierając swoją córkę na mecze.Kibice ZL powinniście mieć więcej pokory, tak jak koledzy już wcześniej napisali, jak pojechaliście słowami niecenzuralnymi po naszym zespole ( cała hala to krzyczała !!!) Tacy jesteście kulturalni? !!!Nie był to też jedyny taki wypadek!!! Pytam też kto urządził w Lubinie pod hotelem naszej drużyny koncert w środku nocy??? tak by dziewczyny były nie wyspane przed meczem.U Nas takich rzeczy nie było nigdy.Delagat Baum(Cymbaum!!!,)jak i cały PZPR jest przeciwko Lublinowi, wiadomo dlaczego. Jako kibice Mistrza Polski i zasłużonego klubu piłki ręcznej na każdym kroku podkreślamy co o Nich sądzimy. Tu się zgodzę były nie cenzuralne słowa ZPRP... jeb... ZPRP..., czasami z tym chorym i zepsutym do granic możliwości związkiem inaczej się nie da.Mało tego uważam że wszyscy kibicie bez względu na przynależność klubową powinni na każdym meczu dawać upust nieufności wobec tej instytucji. Inaczej nigdy nie będzie lepiej w naszej dyscyplinie. Po co wyciągacie sprawę ,,Rudej" już dawno na tym forum sprawę rozstrzygneliśmy .P Bożenka próbuje na tej sprawie coś ugrać,ale jest to bardzo słabe jak i słabe są Jej zarzuty.Już kibice Pogonni zmienili zdanie na temat tej pani.Co do naszych wyjazdów, tak jak napisał ,,Prezes " były lepsze i gorsze, cały czas staramy się by było jak najlepiej.Natomiast kibice Zagłębia nie byli u Nas w tym sezonie ani razu( Garbatego nie liczę), gdzie mecz był też w sobotę. Powiem Tak, straszna lipa i Wielka porażka Wasza pod tym względem!!!A na koniec reasumując.Mam wielką nadzieję że p.Bozenka pójdzie do sądu, w końcu wszyscy może otworzą oczy jak jest naprawdę ( to nie jest jeden dowód jaki mamy przeciwko p.trener, są też przeciwko niektórym zawodniczki ZL, same zainteresowane wiedzą o co chodzi)Będzie brechta z p.trener i całego ZL.I juz zupełnie na koniec. Nie musicie nas kochać.Ktoś kiedyś powiedział jesteście jak Legia.Albo Was się kocha albo nienawidzi.My dalej będziemy robić swoje.Pozdrawiam Wszystkich normalnych kibiców Piłki Ręcznej.