Marek Jarząbski - lubi

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  W 100% się pod tym podpisuję, w swoim poście zapomniałem dodać o niewyparzonym języku Bońka gdy on grał w piłkę.

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  Bielik , jaj to Ty nie masz . Powiedziałeś prawde , szczerą do bólu a potem Cię rudy z Dorną postraszyli i z podkulonym ogonem przepraszasz . Jak się powiedziało A to trzeba się tego trzymać . Przecież wszyscy wiedzą że masz racje . Tymi przeprosinami się ośmieszyłeś . Potrzebna Ci gra w tak beznadziejnej kadrze ? Jak zmienią się rządzący i prowadzący to i tak Cię powołają .

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  oj panie Boniek..."zapomnial wół jak cieleciem byl"..pan nigdy nie dyskutował?

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  niestety zgadzam się z Bielikiem !!! Nasza liga jest do D... bo trenerzy są do D... Nawałka jest tylko farciarzem który wstrzelił się w super zawodników. Bielik ma rację widząc porównanie treningów w Anglii a w Polsce.
  Niestety mamy bandę nieudaczników.
  Dajcie młodym grać młodym ,żądnym zwycięstw "elito " piłki.

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  Boniek to teraz mądry się znalazł,wielki geniusz piłkarski a na mundialu w 82r.tak z Piechniczkiem kombinował co by Szarmacha nie wpuścić,bo co by to było jakby Szarmachowi wyszedł mecz.Chłopak powiedział prawde i tyle.Ostatecznie gra w lidze Angielskiej a nie polskiej i wie jak trening powinien wyglądac.

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  Panie Bońku niech pan lepiej juz nie gada i nikogo nie upomina ,miał chłopak ochotę to powiedział co go bolało,nie wszystko musi byc pod pana (chlupie) dyktando ..weź się ogarnij trochę i bądź poważny anie dzieciaty ile ty masz lat, przecież to widać ze cos nie gra ,i lepiej sie pomódl żebyśmy sie poprawili bo inaczej będzie lincz w Mediach przez duże MMM

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  Nie widziałem żeby nasze gwiazdy padły po meczu ze zmęczenia. Jak się nie ma umiejętności to trzeba walczyć do upadłego. Niestety nie było ani walki ani umiejętności.No i ten Dorna fatalne wybory. Dawidowski ????? Piach totalny.

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  piłkarz jest od grania a nie od narzekania. To prawda panie Boniek ale ten słabiutki trener wystawił swoich podwładnych na oblewanie pomyjami. Grając w tej młodzieżowej kadrze zawodnicy ryzykują utratą swojej renomy. A Kapustka powinien zapłacić za koszty zgrupowania, jedzenia, kwaterunku i inne oraz zwrócić mi abonament RTV za czerwiec.

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  Jak już tak jątrzysz to pan Paweł szanował śp. Lecha Kaczyńskiego, co miesiąc zapalał znicz na Przedmieściu.

 • Marek Jarząbski lubi Komentarz

  Oczywiście, że wszelkimi sposobami wrogowie ojczyzny będą zniechęcać Polaków do popierania aktualnego rządu. A to obniżą rating Polski, a to podniosą ceny żywności, a to podniosą opłaty w bankach, a to podadzą jakiś fałszywy sondażyk. Wszystko to nie musi się odbywać, ponieważ nie ma do tego przesłanek ekonomicznych, ale robią to ponieważ tu mają jeszcze jurysdykcje i robią to żeby tylko zniechęcić. Ale w tej chwili nasza ojczyzna się oczyszcza. Na Węgrzech protesty tamtego nazwę to "ich kodu" trwały około 9 miesięcy. Potem ustały, wygasły, wymarły, wyginęły... To samo będzie w naszym kraju.