• ATP i/czy WTA.

  Lansowaną przez red. Motykę - za /byłym już/ dyrektorem turnieju w Indian Wells Raymondem Moorem - tezę o tenisie lepszego (ATP) i gorszego (WTA) sortu, miały potwierdzić i wesprzeć wyniki zaproponowanej pod artykułem ankiety: "Chętniej oglądam: Tenis męski/Tenis kobiecy" ...z zachętą: "Zagłosuj jeśli (…)

  Więcej

 • Święta, Święta... i... co dalej kibicu...??

  Święta, Święta... i... co dalej kibicu sportowy masz począć?? Całe szczęście, że łaskawy kalendarz obdarzył nas niedzielą i możemy sobie w domowym zaciszu, ze spokojem, przy relaksacyjnej nucie... kontemplować dopiero co przeżyte w odświętnym nastroju, w gronie Rodziny i Przyjaciół dni, często przy (…)

  Więcej

 • Anita Włodarczyk, zjawisko w światowej lekkoatletyce.

  Fenomenalny rekord świata uzyskany przez naszą wspaniałą lekkoatletkę podczas Festiwalu Rzutów im. Kamili Skolimowskiej dostarczył nam, fanom lekkoatletyki mnóstwa radosnych wzruszeń i spowodował ogromny wzrost zainteresowania zbliżającymi się MŚ w lekkoatletyce w Pekinie; Tak się składa, że również (…)

  Więcej

 • LM dla mistrza Gibraltaru.

  Taki wniosek wypływa z treści artykułu: „Raport SportoweFakty.pl: Lech Poznań najsłabszym mistrzem w Europie”, w którym Red. Maciej Kmita wyznacza nowe horyzonty, wytycza nowatorskie trendy w wykorzystywaniu danych statystycznych dla popierania własnych tez. Mógł przecież pan Redaktor wysnuć wniosek, (…)

  Więcej

 • Agnieszka Radwańska: ALE - POMIMO.

  Nasza najlepsza tenisistka od lat wzbudza swoimi występami ogromne emocje - i co za tym idzie - opinie kibiców również bywają emocjonalne, często zupełnie przeciwstawne; Co ciekawe, osoby formułujące te krytyczne, bądź pochlebne opinie używają - zdarza się - identycznych argumentów, a nawet treść wypowiedzi (…)

  Więcej