forg - lubi

 • forg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • forg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • forg lubi Komentarz

  A o Witalije to juz chyba wszyscy zapomnieli
  Szok i żenujące jest takie zachowanie innych sportowcow
  Niższa liga to juz widac nie sportowcy
  Buhhhhaaaaa
  Widac raczej iz firmy próbują zrobic sobie darmowa reklame na takich akcjach

 • forg lubi Komentarz

  Sportowe Fakty !!!!!!!
  Wam tez by koronka z glowy by nie zapadła
  Za jakis artykuł przypominajacy o mlodym Rosjaninie

 • forg lubi Komentarz

  A może taką akcję dla innych kontuzjowanych żużlowców ? Czy SF , mogą podać co zrobiono dla Warda w Australii , bardzo mnie to ciekawi ile zebrano w jego ojczystym kraju?

 • forg lubi Komentarz

  W Stanach modlą się do Elvisa,a w Argentynie do Diego Maradony natomiast w Polsce ludzie będą modlić się do Warda.
  Mi jest tak samo szkoda tego chłopaka,ale nie dajmy się zwariować.

 • forg lubi Komentarz

  A może też coś o innych ciężko kontuzjowanych?A taki Biełousow nie zasługuje by o Nim pisać i przypominać.Nie tylko Ward został kontuzjowany,sorry ale zaczynam się irytować.

 • forg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • forg lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • forg lubi Komentarz

  Powiem Ci gówniarzu jeden,bo już mnie Twoje teksty przestały bawić,a o milicji i konfidentach,to popaprańcu mogłeś jedynie słytszeć w jakimś filmie z Lindą lub Pazurą,którzy w tamtych czasach nie byyli na takim topie jak teraz...no może Linda więcej,bo starszy.Nie chodzi o lubił czy nie lubił milicji,chodzi o to,że było większe poszanowanie wśród społeczeństwa,a zadarcie z milicją groziło skutkami o których możesz jedynie czytać w starych kronikach.Miałbyś teraz jednoosobowy nalot na chatę,powieźli by Cię na pałownię i lali tak długo,że przyznałbyś się do ukrzyżowania Chrystusa,później wywieźli gdzieś do aresztu np. do Olsztyna i po miesiącu lub dwóch dopiero Twoi bliscy by się dowiedzieli,że nawywijałeś tak,że brak art. kodeksu,żeby Cię prawidłowo osądzić...w areszcie,na dzień dobry,przeszedłbyś ścieżkę zdrowia,zafikasz,to na dźwięki i tak do skutku,a klawisz,dla zabawy walnąłby Cię w uśmiech kluczem,tak,żebyś stracił kilka zębów...to scenariusz mniej drastyczny...bywały gorsze.Jednak ludzie szanowali się i możesz wierzyć lub nie,ale na takim meczu Zgrzeblarki-Stal do pilnowania porządku było ok. 20 milicjantów,którzy oglądali mecz siedząc pommiędzy innymi,a kibic z Zielonej siadał często obok mnie również...było kiedyś tak,że siedziałem pomiędzy 30-toma Zielonogórzanami...razem piło się piwo i dyskutowało,ale każdy kibicował swojemu...co Ty możesz wiedzieć o tamtych czasach? Zapamiętaj tych kilka uwag i nie sadź się więcej.