kanibal - lubi

 • kanibal lubi Komentarz

  Kalkulator z Ameryki już wyczuł,że może zarobić kilka groszy więcej,więc chce zmian. Żałosny typek ze sztucznym uśmieszkiem na facjacie.
  Na moje logo sponsora niech sobie wydziara na czole i tyle.

 • kanibal lubi Komentarz

  Wybacz Marku, ale jesli stawiasz sprawe tak stanowczo, to wychodzisz na idiote. Zreszta podobnie jak ci, co twierdza, ze kask na 100% był zapięty.
  Nie wiem ilu motocyklistom w wypadkach drogowych, które koncza sie tragicznie, spada kask, ale niestety byłem swiadkiem takiej kolizji. Na szczescie samego wypadku nie widziałem, tylko kask lezacy kilkadziesiat metrów od kierowcy. Mam nadzieję, ze nie było w nim głowy.
  Po wypadku Krystiana, zasięgałem opinii na ten temat i wiem, że czasem motocyklista traci kask. Wiem, że to inne sytuacje, szybkosć, przeciązenia, ale niestety się to zdarza.
  Dlatego radze poczekać na opinię prokuratury.
  Niestety esbecka szuje włożyła kij w mrowisko i to przed meczem w Tarnowie.

 • kanibal lubi Komentarz

  Jeżeli Żyto porusza już dziś takie tematy to śmiem stwierdzić, że jednak coś na rzeczy jest i po części przyczynili się do wypadku Krystiana. Nie rozumiem po co drąży temat Woryny, skoro on ma na wszystko w****e i nie widać po nim że ta tragedia miała lub mieć będzie jakikolwiek wpływ.

 • kanibal lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • kanibal lubi Komentarz


  To byl Gacek

 • kanibal lubi

 • kanibal lubi Komentarz

  Mam wrażenie, że niektóre pytania zaczynają się powtarzać, chociażby o Rudolfa Breslauera, Michaela Lee czy Józefa Olejniczaka.

 • kanibal lubi Komentarz

  W Rzeszowie ....

 • kanibal lubi Komentarz

  Won z tą niepotrzebną funkcją która tylko usprawiedliwia sędziego który nie potrafi podjąć decyzji że tor jest do dooopy . Niedługo sędzia nie będzie nawet taśmy puszczał bo od tego zrobią kolegów Szymańskiego . Sędzia powinien przyjeżdżać na mecz kilka godzin przed meczem i ustawić toromistrza i prezia danego klubu do pionu . Stangret koleś od Stefańskiego - kolejna osoba która narobiła w KMO długów i dalej bawi się w żużel tak jak Polny . Banda nierobów .

 • kanibal lubi Komentarz

  Artur wczoraj na treningu-po pierwszych dość niewyraźnych kolkach-zasuwal coraz wyraźniej i pewniej,wiele rozmow prowadzil z pawlem baranem i mirkiem cierniakiem tłumaczyli mu długo i cierpliwie tajemnice moscickiego owalu--mysle ze jeszcze niejeden się zdziwi który go skreslil a co do par -najprawdopodobniej będzie z nim w parze vaculik.

 • kanibal lubi Komentarz

  Po toruńsku :)

 • kanibal lubi Komentarz

  Przecież Sademu nikt nie wierzy na dodatek podniósł bilety i myśli że będą mu ludzie chodzić pięknym dniem będzie jego dymisja oby jak najszybciej bo inaczej podzielimy los Gdańska i Częstochowy.

 • kanibal lubi Komentarz

  Sady nie kompromituj się i nie rób obciachu Tarnowskim kibicom wyjazd z klubu.

 • kanibal lubi Komentarz

  Mam nadzieje ze moj śp. przyjaciel z Buczy tego nie widzi z gory......

 • kanibal lubi Komentarz

  Ja wiem kto to? Pamiętam również takich zawodników jak Robert Nogy czy Zlatko Krsznaricz(Nie jestem pewny pisowni więc trochę spolszczyłem) co nie zmienia faktu że Gollob dla tarnowskiego klubu zrobił dużo z kasy wydoił to jasne ale tak samo jak doją inni zawodnicy włącznie z Rickardssonem którego przytoczyłeś wcześniej . Tomek nie spuścił klubu ligę niżej a przyczynił się znacznie do 2 tytułów MP ciągnął za uszy juniorów dał motocykle do szkółki a w meczu o mistrzostwo z Wrocławiem jechał za trzech. Jak wygrywał dla nas medele był cacy teraz wróg bo nie pojechał na kartoflisku w Rzeszowie. Ale już w derbach w Tarnowie jak odbijał się od band żeby wyprzedzić Pedersena??? Mecz był wygrany on wywałczył tym atakieb bonus który wiadomo jak się liczy w derbach. Jestem na tak dla Tomka w Tarnowie pod warunkiem że za rozsądne pieniądze. Z krajowych grajków gwarantujących pkt został tylko on i Walasek

 • kanibal lubi Komentarz

  A Ty myslisz że co? Że przyjdzie Zengota i zacznie komplety walić? Rondel to ty masz ale zamiast mózgu

 • kanibal lubi Komentarz

  Oby jak najwcześniej

 • kanibal lubi Komentarz

  Ale jaja!!!!:) A jeszcze nie tak dawno na derbach w Tarnowie rzeszowscy fani chcąc dokopać kibicom tarnowskim skandowali Krystian Rempała! Krystian Rempała!:) Jeszcze nie tak dawno szydzili tu na tym forum z Tarnowa że nie mają kasy a teraz okazuje się że to my możemy nie pojechać w e-lidze a nawet jak pojedziemy to znów w palnik od Tarnowa:) Jakby nie było i jakby nie patrzyć leje za każdym razem Tarnów tą naszą Ukrainę i za każdym razem mają z nas niezłą polewkę:) Do czego rządy tej telefonistki doprowadziły...:):):) I chyba każdy to pzrysłowie kupi : IŻ RZESZÓW PRZED SZKODĄ I PO SZKODZIE GŁUPI:)

 • kanibal lubi Komentarz

  To jaką tobie dać kare za te mega głupoty...które już od paru dni wypisujesz.

 • kanibal lubi Komentarz

  Chłopczyku...99,9% kibiców tego sportu wiedziało żę Kolodziej jest poobijany z powodu upadku. I zrozum to że w tą niedzielę Janusz nie czuł takiego bólu jak wczoraj czy dziś bo go puściło wszystko a w niedziele był na zastrzykach,tabletkach itp.