Michał Maciupa - lubi

 • Michał Maciupa lubi Komentarz

  To nie kwestia bramkarza ten klub po prostu jest jakiś spie****on.

 • Michał Maciupa lubi Komentarz

  "Petr Cech jest lepszy od niego" chyba ku*wa w tym że nosi ochraniacz na łeb! Szczęsny akurat teraz jak ktoś mecze ogląda jest w super formie... w ogóle dziwie się Nawałce że tak się uparł na tego Fabiana... w 5 meczach eliminacji tylko z Rumunią zachował czyste a tak to w każdym bramki...nawet z Armenią :/ czas go znowu wrócić do bramki. A poza tym lepszą karierę zrobi jak pójdzie gdzieś do Hiszpanii, Włoch czy nawet do Niemiec. Nie rozumiem ciągle tego bumu i napinki (szczególnie polaczków) na tą PL... przecież w tej lidze oprócz forsy nic więcej szczególnego nie ma! Co zresztą pokazują nawet ostatnie lata w europejskich pucharach. Blask i szczyt w Europie ta liga już miała... teraz mogą zazdrościć Hiszpanii czy Niemcom. A taki np Grosicki to samo...kij że gra w strefie spadkowej ale nieeee...PL Anglia i koniec! Trochę to głupie. Szczęsny w takim Napoli czy Sevilli więcej by ugrał w karierze niż w tym Arsenalu (wieczne 1/8 LM) Londyn.

 • Michał Maciupa lubi Komentarz

  Canal+ Sport

 • Michał Maciupa lubi Komentarz

  Ondrej lepiej po polsku pisze niż niejeden rodzimy patriota :)

 • Michał Maciupa lubi Komentarz

  Pytanie do znawców i ekspertów.
  Skoro "Polska dokopała Irlandii Północnej!" i "Obalili mur Irlandii", "zagrali na piątkę a Krychowiak i Kapustka na piątkę z plusem", "Irlandia Północna zagrała słabo, w pierwszej połowie meczu nie miała żadnego strzału na bramkę",
  to ja się pytam: skoro tak to dlaczego nasi nie wkopali tamtym 10 bramek albo i więcej???
  Czy ktoś może mi na to pytanie odpowiedzieć?
  Bo tak na logikę, odpowiedź jest tylko jedna:
  -albo Irlandia Północna wcale nie była słaba, grała bardzo dobrze,
  -albo nasi piłkarze wcale nie są tacy dobrzy i zagrali przeciętnie, tylko odrobinę lepiej od rywala (i dlatego była zaledwie jedna bramka).
  Uważam, że nasi "eksperci" popadają w sprzeczności logiczne.

 • Michał Maciupa lubi Komentarz

  Polska wycofała Żyłę ze skoków treningowych Pucharu Świata.
  Ostatnio skacze on w zawodach Pucharu Kontynentalnego.

 • Michał Maciupa lubi Komentarz

  Ten artykuł nadaje się do takiego momentu, w którym Polska zdobywa mistrzostwo Europy a Krychowiak zostaje królem strzelców.
  Pamiętam, przed poprzednimi ME i MŚ - piłkarze do kamery wypowiadali się w takim tonie, jakby zdobyli mistrzostwo świata lub olimpijskie. Sens był taki, że kiedyś zaczynali od zera a teraz zrobili wielką karierę (a to było zaledwie po wygraniu eliminacji).
  Więc róbcie dalej szanowni dziennikarze z nich bohaterów to na jakikolwiek sukces polskiej piłki poczekacie 25 lat.