• 27. powiatowy turniej miast polskich w piłce nożnej

  Już za 3 dni na stadionie mostostalu olsztyńskiego rozpoczyna się 27. powiatowy turniej miast polskich w piłce nożnej. Pierwszy mecz zagrają w ten poniedziałek Koluszki z Kluczborkiem. Natomiast we wtorek Gostynin zmierzy się z Puławami. A już za tydzień będzie starcie : Pułtusk vs. Warka, natomiast (…)

  Więcej

 • 77. wyścig kolarski tour de pologne

  A wczoraj 4. etap w 77. wyścigu kolarskim tour de pologne teamu intel action z Pułtuska do Łodzi, który liczył 195,5 km wygrał Rosjanin P. Sivakov', 2. miejsce zajął Hiszpan J. Izzagueire, a 3. był Holender H. Grennewegen. Dzisiaj jest etap z Koluszek do Radomia. Kolarze przejadą w sumie 187,5 km. A (…)

  Więcej

 • me wioślarskie nad rz. Takamez' w Riobambie

  Jak organizowałem zawody me w wioślarstwie na premię, czas, pomiary nad rz. Takamez' w peruwiańskiej Riobambie nad rz. Takamez', to wygrał te me wioślarskie Ukrainiec I. Krynicajev', który uzyskał czas 4.13.71 ss. A 2. miejsce zajął Bułgarski wioślarz I. Resenov', który przepłynął łódką w czasie 4.15.49 (…)

  Więcej

 • Zawody pś w windsurfingu w Ortigueiri.

  Dziś i jutro organizuję poprzez moją branżę sportową zawody pś w windsurfingu {klasa rsx} w Hiszpańskiej Ortigueiri na premię, czas i pomiary. Dziś 1. konkurs tych zawodów wygrał Kostarykanin J. Arvaresco', który przepłynął żaglem zapieczonym deską w czasie 4.13.51 ss. Natomiast 2. miejsce zajął windsurfer (…)

  Więcej

 • Zawody wioślarskie w Połocku

  Już jutro i pojutrze organizuję przez Fzp. Nowa Polska. com zawody wioślarskie na premię, czas, pomiary zawody wioślarskie na premię, czas, pomiary nad rz. zach. Dźwiną w Połocku na Białorusi. Natomiast w meczu II ligi polskiej piłki nożnej ostatnio Górnik Łęczna przegrał z Gks Katowice 1:2. Bramki (…)

  Więcej

 • 25. powiatowy turniej miast polskich w piłce nożnej

  Od 23 września do 20 pażdziernika organizowałem przez moją branżę sportową Fzp.Nowa Polska.com 25. powiatowy turniej miast polskich w piłce nożnej. I wygrała go drużyna z Koluszek {Koluszki}, która w finale pokonała drużynę z Kluczborka 4:1. Natomiast 3. miejsce zajął Zamość który tym samym zdobył brąz (…)

  Więcej

 • Zawody ps w wioslarstwie nad rz. Hrazdan w Armenii.

  To były bardzo piękne zawody wioslarskie nad rz. Hrazdan w Armenii. Odbyły się one w dniach 24 i 25 listopada {sobota, niedziela}. I wygał je jak zwykle Kostarykanin J. Arvaresco', który uzyskał 4.11.35 ss., a 2. miejsce zajął Grek R. Katsuranis, który przepłynął w czasie 4.13.58 ss. Natomiast 3. był (…)

  Więcej

 • Zawody wioslarskie na premię, czas, pomiary w Pafos/Baf

  To były bardzo piękne zawody wioslarskie na premię, czas, pomiary w cypryjskim Pafos/ Baf nad morzem sródziemnym. I zwycięzcy byli tym razem inni. A w tą sobotę wygrał zawody J. M. Gimenez' z Urugwaju, który uzyskał czas 4.11.35 ss. A 2. miejsce zajął wioslarz z Hiszpanii R. Maranchez', który przepłynął (…)

  Więcej

 • Zakończenie 75. tour de pologne teamu intel action.

  To był bardzo piękny wyścig kolarski, który się zakończył finałem i metą w Krakowie. I wygrał go oczywiście Belg Tim Wellens. który zajął 11. miejsce w ostatnim etapie z Tarnowa do Krakowa. I tam była jazda indywidualna na czas 21 km. {rundy po Krakowie}. Poza tym 7. miejsce w całym wyścigu zajął R. (…)

  Więcej

 • Zawody ps w windsurfingu {klasa rsx} w Riochaha'

  To były bardzo piękne zawody ps w windsurfingu {klasa rsx} w Riochaha' nad morzem karaibskim. {Kolumbia}. Poza tym wygrał je Kostarykanin J. Arvaresco', który uzyskał czas 4.11.35 ss. 2. miejsce zajął Peruwiańczyk L. Perreira, przepłynął żaglem na desce w czasie 4.13.58 ss. A 3. był windsurfer cypryjski (…)

  Więcej