BOOrys - lubi

 • BOOrys lubi Komentarz

  Państwo, rękami marionetki PiS mianowanej Prezesem PKN Orlen kupiło Kubicy miejsce kierowcy rezerwowego. Co w tym podniecajacego? Kierowca etatowym jest 40 letni Raikkonen starszy o 5 lat od Kubicy, któremu dla odmiany za prowadzenie bolidu płaci Alfa Romeo.

 • BOOrys lubi Komentarz

  Ile tym razem zapłaciła Polska by inwalida mógł udawać kierowcę Formuły 1 ? Co się musi wydarzyć by w końcu ktoś ukrócił to szastanie państwowymi pieniędzmi ?

 • BOOrys lubi Komentarz

  lepiej jakby orlen te kase zainwestowal w Legie Warszawe aby w koncu awansowali do LM a nie w sport gdzie w Polsce nikt tego nie ogląda

 • BOOrys lubi Komentarz

  marnowanie panstwowych pieniedzy, , , latwo sie / nie swoje / wydaje.

 • BOOrys lubi Komentarz

  Z kierowcy , który co dwa tygodnie startował w F1 będzie rezerwowym , który czeka aż RAI lub GIO dostaną kataru i będzie mógł wystartować a nie siedzieć na krzesełku .

 • BOOrys lubi Komentarz

  Za rok Kuczera będzie opiewał nowy sukces Kubicy jak ten zostanie etatowym cieciem.

 • BOOrys lubi Komentarz

  Nie można tej kasy władowac w młode talenty które musza orqanizować zbiórki żeby uprawiac sport ?

 • BOOrys lubi Komentarz

  Niesamowite sukcesy sportowe Kubicy wyglądają podobnie jak Macieja Kota w skokach.Kot w liczbach bezwzględnych wygląda nieco lepiej.Kubica w swojej karierze w F1 wygrał jeden wyścig,a Kot dwa konkursy.Reszta dokonań to średniactwo albo poniżej tego ale większą gwiazdą jest Kubica bo pisze o nim gwiazda dziennikarstwa polskiego Imć Łukasz Kuczera.

 • BOOrys lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BOOrys lubi Komentarz

  To są jakieś jaja wcześniej pisali że Kubica jeden z najlepszych kierowców na świecie przyszły mistrz świata teraz będzie testował opony i szmatką wycierał kurz na to idą te miliony nasze i to nazywają sukcesem znam powiedzenie od pucybuta do milionera a tu odwrotnie wyobraźcie sobie że tytuł Michael summacher został kierowcą testowym sukces

 • BOOrys lubi Komentarz

  ".....transfer polskiego kierowcy do stajni z Hinwil..."? Bez podniety, gdyby nie "transfer" sporej kasy do owej stajni to nie byłoby transferu naszego miszcza (inwalidy)! Bez tego (orlenowskiej kasy) nie znalazł by miejsca w żadnym zespole! Wzięli go w pakiecie!

 • BOOrys lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • BOOrys lubi Komentarz

  Domyślam się że te pochlebne komentarze niżej to pokłosie aktywności Maxia. No cóż, przykro ale taki jest sport. Mówiłem że ta porażka z Niedźwiedziami może być gwoździem do trumny bo z Bukaresztem i skandynawskimi zespołami będzie trudno. I tak się stało. Trzymam kciuki w kolejnych spotkaniach jednak tylko cud może uratować Wisłę. Szczerze mówiąc to zwycięstwo z Vive bardziej zaszkodziło Wiśle aniżeli dało kopa do dalszej poprawy i rozwoju.

 • BOOrys lubi Komentarz

  "I mam nadzieje,ze pseudotrenerek zostanie rozliczone za te blamaze w lm"
  A jeszcze 3 tygodnie temu było tak :)
  "Sabate to właściwa osoba na właściwym miejscu. Wielu podchodziło sceptycznie ale trener naprawdę zna się na rzeczy i co najważniejsze
  jego wybory personalne są 100% właściwe".
  "Teraz chyba wszyscy czekamy na nowy kontrakt dla trenera i ruchy kadrowe na następny sezon. Tak naprawdę, dopiero teraz zaczyna on budowanie swojej drużyny i widać, że robi to doskonale."

 • BOOrys lubi Komentarz

  No i Wisła wylądowała w piz....du!

 • BOOrys lubi Komentarz

  Nie wiadomo co się stało z tym zespołem ale w 40 minucie meczu praktycznie dali za wygraną. Jakieś animozje wewnątrz zespołu co przenosiło się na grę na boisku.
  W fatalnym stylu niestety żegnamy się z Ligą Mistrzów. Można się skupić na meczach z Wybrzeżem i Azotami Tarnów :)

 • BOOrys lubi Komentarz

  Kurs na gospodarzy 1,85, natomiast goście 2,15, niby wyrównane te szanse, ale jednak różnica klasy. Kurs na handicap najniższy wynosił 1,70. Można było dobrze zarobić.

 • BOOrys lubi Komentarz

  O meczu już chyba zostało wszystko powiedziane więc nie ma co sobie języka strzępić. Mnie martwi sytuacja w klubie, przecież ten sezon miał być przełomowy, wreszcie stabilizacja na ławce trenerskiej, a co za tym idzie zespół budowany ze spójną wizją, a nie co roku rewolucja nowego trenera. Wreszcie udało się wygrać świętą wojną, niby Wisła zaczęła wychodzić na prostą, bo przecież medialnie zrobili mega transfery (z Igropulo na czele) i dupa. Bo w tym zespole brakowało przede wszystkim... zespołu. Na palcach jednej ręki można policzyć bramki po akcjach przeprowadzonych przez zespół od początku do końca (takich gdzie piłka idzie jak po sznurku i kończy się 100% akcją). Komentatorzy ciągle liczyli na przełamanie, ale jak ma się przełamać zespół który zamiast w kryzysie się wspierać to sobie skacze do gardeł? A Sabate ze swoim charakterem tylko dolewa oliwy do ognia.

 • BOOrys lubi Komentarz

  Po tym co zobaczyłem w tv, muszę stwierdzić, że jesteśmy naprawdę głęboko w ... Wszyscy wiedzieliśmy przed tym turniejem, że tak jest ale nie myśleliśmy, że aż tak głęboko i tak bardzo śmierdząco! Nie liczmy na to, że cokolwiek zmieni się na lepsze, bo na środek obrony wróci Chrapek, a na rozegranie (SIC) Dachu. Jesteśmy w prostej drodze donikąd. Przed turniejem napisałem, że całkowicie bezsensu i bezcelowe jest powoływanie do kadry większości starszych zawodników. Z nich akurat Podsiadło wypadł z powodu kontuzji ale co pokazali kolejni? Tacy ludzie jak Szyba, Walczak, Szpera, a przede wszystkich Przybylski już tej kadry nie zbawią, a kadra nie zbawi ich. Można jedynie zastanowić się nad Łangowskim, a ze starszych poczekać na Chrapka, Dacha i pozostawić jedynie Macieja Gębalę, Krajka, Sypę, Kciuka (choć jego ostatnia akcja z Argentyną to czysty sabotaż, zamiast grać do ustawionego na czysto Sypy, to szedł sam środkiem i zgubił piłkę). Do wymienionych powołać najbardziej wyróżniających się młodych (powtarzam: MŁODYCH, nie 26-29 letnich) i wyróżniających się chłopaków. Za 3 lata mamy mistrzostwa u siebie i w Szwecji, a kto niby ma w nich grać? Dzisiejsi nierokujący panowie wokół 30-tki? Za 2-3 będziemy narzekać, że mamy kilku młodych chłopaków ale ie mają ogrania! Nie mają, bo miejsca blokują nim tacy ludzie, którzy w Argentynie zagrali, tak jak widzieliśmy! Nie możemy się absolutnie przyczepić do bramki, a pochwalić Huberta i Loczka i podziękować im, że dzięki im w miarę te wyniki wyglądają. Koła w ataku też się nie czepiajmy ale tu grę nam robi dwóch ludzi, którzy grają w mocnych ligach, a do tego w klubach dostają dużo czasu na grę i ten czas wykorzystują bardzo dobrze.
  Jeżeli nie chcemy stracić kolejnych kilku lat, to naprawdę dajmy szansę tym młodym i najbardziej obiecującym. Niczego tym nie ryzykujemy. Niech pojadą do Szwecji razem z kilkoma starszymi wiodącymi i już niech łapią to granie na najwyższym poziomie. Za pewien czas, to zaprocentuje. Szanse na wyjście z grupy są niemal zerowe, czy to w takim zestawieniu jak w Argentynie, czy w tym odmłodzonym. Do tego, przed mistrzostwami, do rozegrania są jeszcze 2 turnieje międzynarodowe, gdzie naprawdę młodzi mogą już sporo zyskać. Nie traćmy czasu trenerze.

 • BOOrys lubi Komentarz

  Żebym nie był gołosłowny, to wymienię nazwiska młodych zawodników, których widzę w szerokiej kadrze A:
  - Zarzycki, Sićko, Przytuła, Adamczyk, Bondzior, Majdziński (warunek powrót do formy po kontuzji), Komarzewski. W trochę dalszej perspektywie Zieniewicz i Olejniczak na środek rozegrania, Klimków i Landzwojczak na środek obrony, Działakiewicz na prawe rozegranie. Naprawdę nie ma na co czekać jeśli nie chcemy stracić kolejnych kilku lat. Jeżeli ktoś w szale radości myśli, że przyszłość naszej dyscypliny stanowią zawodnicy w wieku 27-32, którzy zagrali taką piękną bajkę w Argentynie, no to już jego sprawa.