Rastons - lubi

 • Rastons lubi Komentarz

  Piotrus po finale okazal sie dzieckiem w krotkich spodenkach. Widac, ze ma chlopak kompleks Zmarzlika :-) Po tym finale dla mnie zostal totalnym zerem jako prawdziwy facet, panna ofochana Pawlicka dla mnie od niedzieli :-) I to zachowanie na podium plus te wpisy w mediach. Ale o "dodaciskrzydel" nie zapomnial ;-)

 • Rastons lubi Komentarz

  Mnie się wydaje, że GKSŻ sprawdzi jakie zawody będą się odbywały na tym stadionie 17 maja. Każdy normalny kibic wrocławski powinien tym się interesować by wiedzieć, czy działacze nie zrobili z nich pośmiewisko.

 • Rastons lubi Komentarz

  To nie są Twoje pieniądze, ani moje, tylko kasa zarobiona przez ORLEN. Firma ma fundusz na PR, promocję, reklamę i budowę wizerunku. Może ją wydać tak, jak uważają za stosowne jej zawodowi analitycy, a nie glusie i trolle na forach. I tak te pieniądze są przeznaczone na te cele, a czy wydane będą na msze w Toruniu i Częstochowie, czy na konkursy plastyczne, czy na miejsce w kokpicie F-1 dla Kubicy. Może nie wiesz, ale ORLEN to nie tylko stacje paliw w Polsce, tylko coś koło 200 różnych projektów na całym świecie. W wielu krajach do tej pory nikt nie słyszał o Orlenie, ale słyszał i oglądał F-1 i wie, kto to jest Kubica. Pieniądze włożone w Williamsa - wedle pierwszych sondaży dotyczących zasadności ich wydania - przełożyły się na wzrost rozpoznawalności firmy i zainteresowania nią. I po to właśnie się je wydaje. Fakt - Williams jest pod dnem, ale to już nie wina Kubicy ani Orlenu.

 • Rastons lubi Komentarz

  a jak myslisz czemu tak sie dzieje ? jakos we Wrocku zaden komisarczyk nie podskakiwal i nierobil toru na sile , w Lesznie tez nie , w Czewie dopiero pod koniec ...wiec bylo sciganie ...a do nas zawsze przyjedzie jakis Krzyzaniak , ktory o robieniu toru ma tyle pojecia co ja o neurochirurgii i mamy to co mamy ...

 • Rastons lubi Komentarz

  Warto pamiętać, że:
  - dla Ciebie (i dla mnie) jest to PAN Zmora,
  - w języku polskim mówi się: pytać, patrzeć - bez zaimka zwrotnego "się" ("się pytać", "się patrzeć"). Chyba, że pytasz samego siebie,
  - rozumiem, że PAN Zmora "jest ostatni na liście" stworzonej przez Ciebie.

 • Rastons lubi Komentarz

  To dlaczego nie wykluczyl Kubery w meczu na W69?

 • Rastons lubi Komentarz

  A może Zmarzlik kiedyś szanownemu sędziemu się gdzies naraził no i sędzia wziął odwet.Oby Bartek nie był tak traktowany przez sedziów jak kiedyś Tomek Gollob.

 • Rastons lubi Komentarz

  Powiedzmy sobie szczerze, że pan Meyze źle prowadził te zawody. Wcześniejsze decyzje nie były jednak tak kluczowe dla przebiegu rywalizacji i można było to znieść. W finale sędzia przeszedł jednak samego siebie i wykluczenie Bartosza przelało czarę goryczy. To było bezczelne i tendencyjne. Zawodnik został ograbiony z walki o medal - mówi były żużlowiec i trener.
  I trudno się z Panem Jankiem nie zgodzić.
  Szkoda tylko że to zawodnik[wysokie kary] nie może na gorąco powiedzieć co o tym myśli tylko grać głupa przed kamerami że sędziowanie OK.?
  I tu wielki szacunek dla Bartka.

 • Rastons lubi Komentarz

  Pawlicki lepszy od Neymara!

 • Rastons lubi Komentarz

  Piter, niech sie skonczy mania ubijania to bedzie jazda. Tor u nas jest waski i krotki, zeby niosla zewnetrzna musi byc przyczepnie.

 • Rastons lubi Komentarz

  Odjazd gorzowian rozpoczął się od biegu nr 9, 10. Rzekome "zalanie" nastąpiło na bieg nr 11. W biegu tym prowadził Musielak, i gdyby kalectwo Miedziak sie nie włożył to Musielak by go najprawdopodobniej wygrał. Dziwne ze dla Musielaka tor w tym biegu pasował? i po jego ewentualnym zwycięstwie, tematu by nie było tylko radość obecnie narzekających. Nie rozumiem tego, jeżeli odjazd gorzowian nastąpił w biegu 9 i 10, to szansa dobrej passy miała być nagle przerwana?. Trwała dalej, więc najlepszą okazją do jej przerwania był upadek ofermy.

 • Rastons lubi Komentarz

  Szanowny redaktorze Wesołowski, czytałem też komentarze, że komisarz toru razem z instruktorem Markiem Cieślakiem, od godziny 11.00 w dniu zawodów kierowali przygotowaniem toru. Dlaczego o tych faktach się nie pisze i nie obciąża ich za przygotowanie toru gorzowskiego. Gorzowscy działacze i trener nie mieli nic w tej sprawie do powiedzenia.

 • Rastons lubi Komentarz

  W związku z tym, że Adrian M.(glebogryzarka) wylądował tradycyjnie na torze. Należy przyznać, że tor był regulaminowy. Niepokój mogą budzić tory na których Pan Adrian M. nie zaliczył "gleby" w spotkaniu. ;)
  P.S. Mówi Marek C. do sędziego:
  - widział Pan Adriana M. jak leżał na torze?
  Sędzia: - Nie widziałem.
  Marek C.: Przypadek ??? Nie sądzę ...

 • Rastons lubi Komentarz

  W ramach walki z dezinformacją podaję wyniki, niech każdy sobie oceni kiedy "losy meczu zostały odwrócone':
  bieg 7: 5:1 dla Stali
  Bieg: 8: 3:3
  Bieg 9: 5:1 dla Stali
  Bieg 10: 4:2 dla Stali
  I wtedy wjeżdża osławiona już polewaczka (nie mylić ze znanym trenerem Markiem).

 • Rastons lubi Komentarz

  Czy to czasami Protasiewicz, nie mówił w czasie meczu do Cieślaka: Chcesz nas ku**a pozabijać"? O stanie toru w Gorzowie, to nikt z Falubazu nie powinien się wypowiadać.

 • Rastons lubi Komentarz

  Tu nie chodzi ani o zrywki, ani o rolki ...bo On Adrian zwyczajnie ich nie miał !!! Upadek zrobił pod publike !! Zawodnicy jesli mają załozone zrywki i rolki to wiedza jak ich uzywac, ale powtarzam TRZEBA JE MIEĆ NA GOGLACH

 • Rastons lubi Komentarz

  Dobrze napisałeś "chłop nie wiedział gdzie jedzie"
  Pytanie kiedy on wie?

 • Rastons lubi Komentarz

  A jak cieslak podczas meczu w Tarnowie ze Stala wyj..... całą polewaczkę na tor , że basen był , to kary nie było , a powinna stal dostać walkower .przerwa ponad 45 min . miedzy biegami

 • Rastons lubi Komentarz

  Czemu Miedziński po upadku rozkłada bezradnie ręce do komisarza toru, a ten robi to samo, tak jakby byli na coś umówieni? O CO W TYM CHODZI? Kiedy skończy się kombinatorstwo Cieślaka? Czemu tym się media nie zajmą, tylko torem, który był po prostu nieco śliski bo BETON(PRZYPOMINAM NA ŻYCZENIE CIEŚLAKA) nie przyjął wody i powstała kałużka, która po chwili wyschła.

  NIE POTRAFIĄ PRZEGRYWAĆ. Częstochowa, taka fajna drużyna, z trenerem który PSUJE ich wizerunek. WSTYD!

 • Rastons lubi Komentarz

  Bywały o wiele gorsze, o wiele bardziej spreparowane tory, niż wczoraj. Wczoraj tor, owszem był wymagający, szczególnie po biegu 10, to prawda ale to tylko dlatego, że nie przyjął wody, gdyż był totalnie ubity NA ŻYCZENIE MARKA CIEŚLAKA.
  Chciał się rządzić nie u siebie, to DOSTAŁ BĘCKI.
  Tor był wymagający, ale NIE BYŁ NIEBEZPIECZNY.

  Złej baletnicy, przeszkadza rąbek u spódnicy - CAŁY CIEŚLAK.