alfi - lubi

 • alfi lubi Komentarz

  Sparta rozniesie motorek

 • alfi lubi Komentarz

  53:37

 • alfi lubi Komentarz

  kim wy nas chcecie u nas straszyc? miesiac? zagar? jamróg? hehe

 • alfi lubi Komentarz

  Sparta-Motor 41-49 Włókniarz-GKM 51-39 Gorzów-Leszno 54-36 ROW-Falubaz 48-42

 • alfi lubi Komentarz

  Sparta -Motor 55- 35

 • alfi lubi Komentarz

  Panie Kuczera jaka kariera nie bądz pan śmieszny raczej przygoda ze żużlem .Kariere to pan robi strugając pajaca na tym portalu

 • alfi lubi Komentarz

  Jedyna opcja dla braci na 2020 to wypożyczenie do 2 ligi inaczej będą mieli zmarnowany sezon, a dla małolatów to duża strata.

 • alfi lubi Komentarz

  A ja trochę przekornie dziś dla odmiany wezmę w obronę Curzytków:):)
  Pamiętajmy że pierwszy rok startów starszego z braci przypadł na sezon Nawrockiego w Rzeszowie. I jak na debiutanta to był bardzo dobry sezon. Niestety bajka szybko się skończyła z wiadomym skutkiem. Kolejnego sezonu w Rzeszowie nie ma. I to jest największy pech dla nich. Trafili na najgorszy czas w Rzeszowie. Każdy ojciec po obiecującym debiucie miałby prawo pomyśleć że chłopak ma szansę na dobrą karierę więc rozpaczliwie szuka , by zrobić wszystko by jej nie zmarnować, by nie stracić nawet jednego sezonu co uważam za szczególnie uzasadnione w przypadku juniora. Gdyby Rzeszów w kolejnym sezonie pojechał to prawdopodobnie chłopak u siebie byłby jeszcze lepszy ale kiszka bo Rzeszów nie pojechał. Co więc mieli zrobić? Mieli przeczekać i stracić sezon? Poszli do Poznania , chłopak przejechał regularnie sezon ale progresu nie było. Do tego momentu wszystko jeszcze wydaje się ok . Problem pojawił się po tym. Rzeszów w prawdzie powstał ale senior uważa klub za słaby i wydaje mu się że kolejny taki sezon dla syna byłby stratą. Mając poczucie uciekającego czasu próbuje wykreować czynniki które miałyby nadać tempa w rozwoju kariery syna. Niestety to bardzo ryzykowna droga która miała szansę się udać ale przy sprzyjających okolicznościach. A tu okazało się że okoliczności nie będą im sprzyjać. Jak już pisałem Rusko który zapewne od dłuższego czasu kombinował paszport dla Czugunowa nie zdradził tego przed ściągnięciem Curzytków bo i nie wiedział kiedy to się uda. Dziś ich sytuacja w kontekście rozwoju karier jest bardzo zła. Stracą bardzo dużo bo ligi nie uświadczą , zawodów juniorskich pewnie również z powodu wirusa. Dla młodych chłopaków to strata nie do odzyskania. No ale sami dokonali takiego wyboru.

 • alfi lubi Komentarz

  @Franek Dolas: Wrocław nie zrobi im krzywdy. Zainwestowali , będą chcieli aby inwestycja się amortyzowała. Jest instytucja GOŚCIA i to ona przedłuża nadzieję na kariery Curzytków.

 • alfi lubi Komentarz

  przecież cały czas Sparta może ich zesłać do niższej ligi, Patryk Wojdyło rok temu jeździł tak w Opolu.. Krzystyniak wszędzie sensacji szuka, a niech się zajmie swoim zachowaniem

 • alfi lubi Komentarz

  Dlaczego opowiadacie o zachłanności chłopaków? Dlaczego ich obrażacie? Wy wszyscy pewnie pracujecie za darmo, żeby się czegoś nowego nauczyć u pracodawcy. Tak? Poza tym to nie chłopaki Curzytki, tylko ich ojciec o tym zadecydował, i to nie oni dostali pieniądze, a klub z Rzeszowa. To jednak spora różnica. Panie Krzystyniak takimi hejtami nie buduje się psychiki młodych zawodników. Mało było smutnych skutków takich nagonek w żużlu? Kurmanek, Dadi, Ferjan o innych udanych i nieudanych próbach nie wspomnę. Czy opluwając zawodników czuje Pan satysfakcję? Lepiej się Panu śpi? Mnie takie zachowanie w...a do czerwoności, wszystko jedno o zawodników jakiego klubu chodzi. Zastanawiam się dlaczego redakcja i właściciel tego portalu na takie nagonki zezwala. To nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem.
  Bracia Curzytki, uszy do góry! Dobrze robicie, że próbujecie sięgnąć wyżej. Jeżeli nie uda się we Wrocławiu, próbujcie w innym klubie! Sięgajcie wyżej niż niż jest to możliwe. Jak ktoś nie spróbuje, zawsze będzie żałował, że nie pojął rękawicy. Takimi hejterami jak frustrat Krzystyniak się nie przejmujcie. On, jeżeli kogoś nie opluje przynajmniej raz w tygodniu, to żyć nie może.

 • alfi lubi Komentarz

  wypowiedział się ten, który nie ma rozdętego ego i wypowiada się tylko na tematy, na których się zna :D

 • alfi lubi Komentarz

  Niech sobie gada ten Djokovic co chce. A ten Radwanski nie potrafi żyć samodzielnie, tylko słucha Djokovica.

 • alfi lubi Komentarz

  Opinia Radwańskiego jest tyle samo warta co Djokovica, bo żaden z nich nie ma o tym pojęcia. Z elementarnego punktu wolności, nie można nikogo zmusić do szczepień. Co innego szczepienia sprawdzone i dostępne od lat 60, a co innego szczepionka robiona w wielkim pośpiechu co do której nie będzie od razu pewności czy bardziej nie szkodzi niż pomaga, vide szczepionka przeciw świńskiej grypie i liczne powikłania u młodzieży. Nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale nie jestem też tak twardogłowy by uważać, że żadna szczepionka nigdy nie może być szkodliwa, jak uważają niektóre oszołomy myśląc, że stoją po stronie nauki. Radwański ma rację mówiąc o ludziach, którym po osiągnięciu sukcesu totalnie odbiło, ale tu raczej chodzi o Gatesa, który już wyklucza z normalnego funkcjonowania w społeczeństwie osoby niezaszczepione. To jest paranoja.

 • alfi lubi Komentarz

  Szacunek dla Djokowica - potrafi się postawić tej całej zgrai NWO/rotshildo-gateso-podobnych idywiduów dążących do wybicia 90% stanu ludzkości. Czytaj 'event 201' - dowiesz się więcej.

 • alfi lubi Komentarz

  Powiedzial Radwanski,idz baw mala,corka urodzila ??? Djokovic nie chce,nie musi,jego sprawa....poki co nie ma jeszcze szczepionki i dlugo nie bedzie polska cebulo....

 • alfi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • alfi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • alfi lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • alfi lubi Komentarz

  Co to było, 2 i 3 set to kompromitacja Vervy Warszawa. Finał Plusligi to oni obejrzą ale w tv.