Znicz Pruszków ponownie lepszy od SKK

W piątkowym sparingu rozgrywanym w Pruszkowie miejscowy Znicz pokonał II-ligowy SKK Siedlce. O zwycięstwie podopiecznych Michała Spychały przesądziła trzecia kwarta.

Jakub Artych
W piątkowy wieczór ekipa z Pruszkowa nie bez problemów uporała sie z drużyną Wiesława Głuszczaka. Cały pojedynek był bardzo wyrównany, a o zwycięstwie gospodarzy przesądziła świetna skuteczność w trzeciej kwarcie. W barwach Znicza nie wystąpili Przemysław Lewandowski, Dawid Mieczkowski oraz Marcin Matuszewski, który powinien jednak zagrać w niedzielę w drugim starciu tych drużyn.

Dla Znicza jest to już drugie zwycięstwo nad SKK w tym okresie przygotowawczym. Wcześniej podopieczni Michała Spychały pokonali rywali z Siedlec 72:68.

Koszykówka na SportoweFakty.pl - nasz nowy profil na Facebooku. Tylko dla fanów basketu! Kliknij i polub nas.

Znicz Basket Pruszków - SKK Siedlce 67:61 (19:24, 14:14, 29:11, 5:12)

Znicz Basket: Aleksandrowicz 16, Put 12 (1), Kulikowski 8, Potraski 8 (2), Wojtyński 7 (1), Linowski 6, Malitka 4, Czosnowski 3 (1), Tarczyk 3 (1), Ornoch 0, Fijałkowski 0, Wierzchowski 0.

SKK: Dębski 13 (1), Osiński 10, Ratajczak 9, Sulima 8 (2), Gałan 5, Neumann 5 (1), Nędzi 4, Sobiło 4, Aaron 2, Bal 1.