David Barlow: Po dłuższym siedzeniu na ławce trudno wejść w rytm meczowy

Po kilku meczach absensji, David Barlow otrzymał od Mihailo Uvalina szansę na grę. Australijczyk w ciągu niemal 9 minut zdobył 8 punktów, dwukrotnie trafiając zza linii 6,75 m.

Dawid Borek
Dawid Borek
Po jednostronnym pojedynku Stelmet Zielona Góra w niedzielę pokonał Stabill Jezioro Tarnobrzeg 98:69. - Jestem zadowolony, że moja drużyna zrobiła dobrą robotę i wygrała po raz kolejny. Cieszę się, że mogłem w końcu zagrać, że miałem udział w tym zwycięstwie. To trudne, aby po dłuższym siedzeniu na ławce wejść w rytm meczowy. Ale było dobrze. To tylko wyglądało, że to było łatwe zwycięstwo, ale na boisku każdy walczy i chce zdobyć punkty - skomentował David Barlow na łamach sport.zgora.pl.

W ciągu niespełna 9 minut Australijczyk pokazał, że jest w stanie zdobywać punkty w TBL. Czy Mihailo Uvalin będzie dawał skrzydłowemu więcej szans na grę? - Będę starał się robić wszystko co w mojej mocy, żeby grać jak najlepiej. To trudna sytuacja dla zawodnika, gdy nie dostaje szansy podczas meczów. Oczywiście każdy chce grać. Ale czasem życie nie daje ci tego, czego chcesz - dodał Barlow.

źródło: sport.zgora.pl

Koszykówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Tylko dla fanów basketu! Kliknij i polub nas!