Francja: 14 punktów Michała Ignerskiego

Zdjęcie okładkowe artykułu:

Bardzo dobry występ Michała Ignerskiego nie uchronił jego zespołu od kolejnej porażki w lidze francuskiej. [tag=8269]Le Mans Sarthe Basket[/tag] przegrało z [tag=8854]Asvel Lyon[/tag] 67:80.

Sobotnie spotkanie już od samego początku nie układało się po myśli ekipy Michała Ignerskiego. Goście w pierwszej odsłonie zdołali zdobyć zaledwie siedem punktów. Gospodarze w tym czasie zdobyli 19 oczek, co pozwoliło im zbudować wyraźną przewagę. W drugiej kwarcie goście nieco nadrobili, ale w kolejnych minutach meczu Asvel Lyon kontrolował wydarzenia na parkiecie. Ostatecznie gospodarze wygrali 80:67.

[ad=rectangle]

Ignerski spędził na parkiecie 25 minut. W tym czasie udało mu się zanotować 14 punktów (5/9 z gry, 2/4 z wolnych) i jedną zbiórkę.

Dla Le Mans Sarthe Basket była to już siódma porażka w tym sezonie. Po piętnastu kolejkach z bilansem 8-7 ekipa Polaka zajmuje siódme miejsce w tabeli. Liderem jest Limoges CSP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty