Piotr Stelmach opuści kolejne spotkanie?

Piotr Stelmach w ostatnim czasie boryka się z kłopotami zdrowotnymi. Całkiem prawdopodobne, że polskiego podkoszowego zabraknie w meczu z Polskim Cukrem Toruń.

Karol Wasiek
Karol Wasiek

Ostatni raz na parkiecie Piotr Stelmach pojawił się 21 lutego w meczu przeciwko Stelmetowi Zielona Góra. Później polskiego podkoszowego zabrakło w starciu z Jeziorem Tarnobrzeg i Polfarmexem, mimo że był z drużyną w Kutnie. Na boisku jednak go nie było. Dlaczego?

- Piotr był z nami w Kutnie, ale po prostu nie był w stanie pomóc zespołowi. Taka kontuzja jest dosyć nietypowa i do końca nie wiemy, kiedy gracz wróci do pełni sprawności - podkreśla Igor Milicić, szkoleniowiec AZS Koszalin.

Nam udało się dowiedzieć, ze w czwartek zawodnik przechodził badania, po których miała zapaść decyzje w sprawie występu w sobotnim starciu z Polskim Cukrem Toruń. Kłopoty ze zdrowiem ma także Dante Swanson, który w meczu z Polfarmexem naciągnął mięsień dwugłowy.

- Mamy cały czas problemy zdrowotne, ale nie ma co zbytnio narzekać. Sztab medyczny przed meczem wyrazi opinię na temat stanu zdrowia poszczególnych zawodników i wówczas zapadną decyzję. Nie ma co jednak płakać, trzeba grać tym, co mamy. Trzeba wyjść i dać z siebie 120 procent - komentuje Milicić.

W tym biznesie nikt nie jest bezpieczny - rozmowa z Marcinem Kozakiem, prezesem AZS Koszalin

Czy Piotr Stelmach zagra z Polskim Cukrem Toruń?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×