Michał Ignerski zagra o brąz we Francji

Ekipie Michała Ignerskiego - [tag=8269]Le Mans Sarthe Basket[/tag] nie udało się ograć w półfinale [tag=7837]SIG Strasbourg[/tag]. Reprezentanta Polski i jego kolegów czeka walka o trzecie miejsce.

W czwartkowy wieczór Michał Ignerski wraz ze swoją ekipą zakończył rywalizację w serii półfinałowej z SIG Strasbourg. Drużynie Le Mans Sarthe Basket nie udało się nawet wygrać jednego spotkania. Na własnym parkiecie zespół Ignerskiego przegrał dość wyraźnie - 72:85.

[ad=rectangle]

Kluczowa dla losów spotkania okazała się trzecia kwarta, którą gospodarze przegrali aż 5:17! Le Mans miało bardzo kiepską 21-procentową skuteczność z dystansu (4/19).

Słabe spotkanie zanotował również Ignerski, który w ciągu 15 minut zdobył dwa punkty (1/4 za dwa), dokładając do swojego dorobku trzy zbiórki.

W meczu o brązowy medal ekipa Le Mans Sarthe Basket zagra ze Sluc Nancy Basket.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty