NCAA: Jakub Nizioł kończy rok z 3 punktami

W sobotę wieczorem na akademickich parkietach zaprezentował się Jakub Nizioł. Niestety jego zespół przegrał swój ostatni pojedynek w 2016 roku.

Stanisław Grabowski
Koszykówka WP SportoweFakty / Michał Domnik / Koszykówka
Cal Poly przegrało na wyjeździe z Princeton Tigers 53:81. Była to dziewiąta porażka gości w czternastym spotkaniu w bieżących rozgrywkach NCAA. Jakub Nizioł dostał szanse zaprezentowania swoich umiejętności w tym pojedynku w drugiej połowie i ostatecznie w ciągu 10 minut gry zapisał na swoim koncie 3 punkty, trafiając swój jedyny rzut w meczu.

Najskuteczniejsi w szeregach przegranych byli autorzy 8 "oczek": Ridge Shipley, Kyle Toth i Donovan Fields.

[b]Informacje sportowe możecie śledzić również w aplikacji WP SportoweFakty na [urlz=

Czy Jakub Nizioł może za niedługo zapukać do seniorskiej reprezentacji?