TBL: Walka o fotel lidera i awans do play off na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Jacek Konsek
Skomentuj 0
Świetny finisz PGE Turowa - 94:74 dla wicemistrzów Polski, którzy zachowali 1. miejsce!
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Skomentuj 0
40 punktów Dunna - WOW!
Skomentuj 0
PGE Turów na pewno będzie 1. zespołem po serii szóstek. Zgorzelczanie prowadzą 86:70 na trzy minuty przed końcem spotkania.
Skomentuj 0
  • Co wyczynia LaceDarius Dunn we Wrocławiu! 35 punktów, osiem zbiórek i pięć asyst, dzięki czemu AZS prowadzi 80:69 i zagra w play off!
    Skomentuj 0
    Michał Michalak zdobył 19 punktów i poprowadził Trefl do wygranej nad Anwilem 91:78! Włocławianie zajmą jednak 4. miejsce.
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    PGE Turów prowadzi 79:67 i już nie odda zwycięstwa oraz 1. miejsca. Mike Taylor ma 16 punktów i sześć asyst.
    Skomentuj 0
    LaceDarius Dunn ma 29 punktów a AZS prowadzi 69:60 i awansuje do play off!
    Skomentuj 0
    Koniec meczu również w Starogardzie - 102:70 dla Polpharmy!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    Trója Michała Chylińskiego i PGE Turów prowadzi 75:64. Zgorzelczanie coraz bliżej 1. miejsca!
    Skomentuj 0
    Trefl już nie odda zwycięstwa z Anwilem - prowadzi 77:59.
    Skomentuj 0
    Setkę ma też Polpharma po trafieniu z linii Łukasza Paula.
    Skomentuj 0
    Stelmet przekroczył 100 punktów po trójce Macieja Kucharka.
    Skomentuj 0
    Seria 9:0 PGE Turowa i zgorzelczanie w końcu odskoczyli Czarnym na 67:61!
    Skomentuj 0
    Pogrom w Starogardzie. Polpharma - Kotwica 91:61!
    Skomentuj 0
    Dunn bohaterem AZS! Koszalinianie prowadzą po trzech kwartach 57:45!
    Skomentuj 0
    Anwil przegrywa już 55:67, ale może być spokojny, bo Stelmet prowadzi z Rosą aż 94:72.
    Skomentuj 0
    W Zgorzelcu już 12 remis - 56:56 po trójce Mike'a Taylora.
    Skomentuj 0
    LaceDarius Dunn ma już 17 punktów, a AZS prowadzi 51:45 i jest bliżej awansu do play off!
    Skomentuj 1
    Co się dzieje z PGE Turowem? Wicemistrzowie Polski przegrywają 51:53 w połowie trzeciej kwarty.
    Skomentuj 0
    Walka o 4. miejsce rozstrzygnięta. Rosa Radom przegrywa 60:79 na początku czwartej kwarty. Anwil Włocławek rozpocznie zatem rywalizację z radomianami z przewagą własnego parkietu.
    Skomentuj 0
    Trefl odskakuje Anwilowi! 59:51 dla sopocian. Goście mogą być jednak spokojni, ponieważ Rosa na pewno nie wygra w Zielonej Górze.
    Skomentuj 0
    Na pewno wygra też Polpharma, która pod koniec trzeciej odsłony prowadzi 72:51.
    Skomentuj 0
    Vladimir Dragicević - 20 punktów i siedem zbiórek, a Stelmet ma już 23 punkty więcej od Rosy! 75:54
    Skomentuj 0
    Śląsk lepiej zaczął drugą połowę i prowadzi 40:39 z AZS Koszalin.
    Skomentuj 0
    Niespodziewanie Kacper Borowski ma już 10 punktów, a Czarni wciąż prowadzą w Zgorzelcu - 48:46!
    Skomentuj 0
    Trefl - Anwil 50:49 w połowie trzeciej kwarty.
    Skomentuj 0
    Zaczęły się już drugie połowy w Starogardzie i Zielonej Górze. Polpharma prowadzi aż 65:44 z Kotwicą, z kolei już 61:45 z Rosą.
    Skomentuj 0
    Rzut oka na NBA. Marcin Gortat ma 13 punktów, a Wizards pewnie prowadzą z Bulls 77:57!
    Skomentuj 0
    Skomentuj 0
    W Zgorzelcu mała niespodzianka - PGE Turów tylko remisuje z Czarnymi 46:46, w meczu z 10 remisami i ośmioma zmianami prowadzenia. Czy wicemistrzowie kraju utrzymają 1. miejsce przed fazą play off?
    Skomentuj 2
    Dominique Johnson zdobył 17 z 31 punktów Śląska, który do przerwy przegrywa jednak z AZS Koszalin 31:36. Goście są zatem bliżej gry w play off!
    Skomentuj 0
    Sześć zmian prowadzenia i cztery remisy w Sopocie, gdzie Trefl do przerwy prowadzi z Anwilem 43:42.
    Skomentuj 0
    Przerwa w Starogardzie. Polpharma prowadzi z Kotwicą 56:38, a Kevin Johnson ma już 15 punktów i pięć zbiórek.
    Skomentuj 0
    Przerwa w Zielonej Górze. Stelmet - Rosa 58:45. Vladimir Dragicević z 15 punktami prowadzi mistrzów Polski do pewnej wygranej.
    Skomentuj 0
    W Sopocie i Zgorzelcu blisko remisu. Trefl - Anwil 33:35, PGE Turów - Czarni 35:37.
    Skomentuj 0
    2+1 Artura Mielczarka i AZS znów prowadzi we Wrocławiu - 33:28. W tym meczu przewidujemy emocje do ostatnich sekund!
    Skomentuj 0
    14 punktów Łukasza Majewskiego to za mało. Rosa przegrywa 39:48.
    Skomentuj 0
    Polpharma Starogard Gdański prowadzi z Kotwicą 45:34 i wydaje się, że nie odda już zwycięstwa.
    Skomentuj 0
    7:0 Anwilu w drugiej kwarcie i włocławianie prowadzą już 28:20! Michał Sokołowski wywalczył dziewięć oczek dla gości.
    Skomentuj 0
    We Wrocławiu mecz się wyrównał - 25:26. Johnson ma już 14 punktów - czy Amerykanin wprowadzi Śląsk do play off?
    Skomentuj 0
    Mike Taylor i Damian Kulig trafili za trzy i PGE Turów w końcu wyszedł na prowadzenie - 28:25. Wicemistrzowie Polski nie mają jednak łatwego zadania.
    Skomentuj 0
    Stelmet ma już 10 punktów więcej od Rosy - 36:26. "Vlado" jest nie do zatrzymania, na jego koncie 15 punktów i pięć zbiórek!
    Skomentuj 0
    Tymczasem w Sopocie remisowo 20:20 po pierwszej kwarcie. Milan Majstorović z ośmioma punktami jest najlepszym strzelcem spotkania.
    Skomentuj 0
    Udany finisz Śląska i gospodarze przegrywają tylko 17:19. Dominique Johnson zdobył już 10 punktów dla Wojskowych.
    Skomentuj 0
    Mała niespodzianka w Zgorzelcu. Czarni prowadzą 23:18 po 10 minutach. Karol Gruszecki wywalczył dziewięć oczek dla gości.
    Skomentuj 0
    Ostre strzelanie w Starogardzie! 31:22 dla Farmaceutów po pierwszej kwarcie, w szeregach których najlepiej spisuje się na razie Marcin Kosiński, autor 8 punktów.
    Skomentuj 0
    Stelmet - Rosa 23:16 po pierwszej kwarcie. Vladimir Dragicević ma już 11 oczek. Wydaje się, że mistrzowie Polski bez problemu zainkasują dwa oczka.
    Skomentuj 0
    Poważne kłopoty Wojskowych, którzy przegrywają już 6:17! Darrel Harris gra świetne zawody - 10 punktów, trzy zbiórki i dwie asysty.
    Skomentuj 0
    Z kolei PGE Turów przegrywa 8:10 z Czarnymi Panterami. Joseph Taylor ma cztery punkty i pięć zbiórek.
    Skomentuj 0
    Stelmet - Rosa 11:7. 7 punktów dla mistrzów Polski autorstwa Vladimira Dragicevicia.
    Skomentuj 0
    Dobry początek Akademików we Wrocławiu. AZS Koszalin prowadzi 7:2.
    Skomentuj 0
    Polpharma Starogard Gdański prowadzi już 13:0! A mieliśmy nie pisać o tym meczu zbyt dużo...
    Skomentuj 0
    Polpharma Starogard Gdański prowadzi 4:0 w spotkaniu z Kotwicą Kołobrzeg. O tym spotkaniu nieco mniej, obie ekipy grają już tylko o prestiż.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęliśmy pięć ostatnich meczów ostatniej kolejki przed play off!
    Skomentuj 0
    W walce o 4. miejsce więcej szans daje się Anwilowi Włocławek, który na wyjeździe zagra z pewnym 3. lokaty Treflem Sopot. Czy Rottweilery wykorzystają swoją szansę i będą mieć przewagę własnego parkietu w pierwszej rundzie play off?
    Skomentuj 0
    Walczący o 1. miejsce Stelmet będzie miał ułatwione zadanie. W ekipie Rosy Radom nie zagra na pewno Kirk Archibeque.
    Skomentuj 0
    Tymczasem w NBA Washington Wizards prowadzą z Chicago Bulls 43:32. 4 punkty dla Czarodziei wywalczył Marcin Gortat.
    Skomentuj 0
    Przed rozpoczęciem tej kolejki wiemy dwie rzeczy - Trefl Sopot zagra z Energą Czarnymi Słupsk w jednej z par, z kolei Asseco Gdynia na pewno uzyska awans z dolnej szóstki.
    Skomentuj 0
    Czas na najważniejsze rozstrzygnięcia w TBL! Stelmet Zielona Góra lub PGE Turów Zgorzelec zajmie 1. miejsce, o 4. lokatę walczy Rosa Radom i Anwil Włocławek, z kolei o ostatnie miejsce w dolnej szóstce powalczą AZS Koszalin i WKS Śląsk Wrocław.