• 16 : 15
  • 29 : 12
  • 18 : 12
To już koniec meczu! Serbia w świetnym stylu awansowała do półfinału!
Gra Brazylijczyków w ofensywie woła o pomstę. Za to Serbowie zachwycają nawet w obronie.
Vladimir Stimac zdobył dwa punkty i Serbia ma aż o 31 punktów więcej niż Brazylia. To już nokaut!
To ewidentnie nie jest dobry dzień dla Brazylijczyków. Canarinhos przegrywają nie tylko przez dobrą grę Serbów, ale przede wszystkim przez własną fatalną postawę w strefie podkoszowej.
Tiago Splitter trafił jeden z dwóch rzutów wolnych.
Na parkiecie nadal bez zmian - wszystko toczy się pod dyktando Serbów.
Bojan Bogdanović trafił za trzy z dziewiątego metra! Ależ rzut!
Mecz został pozbawiony większych emocji, ale obie strony jeszcze się starają.
Brazylia próbuje zmniejszyć dystans, ale po prostu jej nie wychodzi.
To już ostatnie dziesięć minut.
Koniec trzeciej kwarty, w której Serbowie wypadli wprost wyśmienicie. Brazylia została rozbita - ani w ataku, ani też w defensywie nie prezentowała się dobrze.
Nenad Krstić znowu skuteczny pod koszem. To już jest koniec. Przewaga Serbii jest ogromna.
Nenad Krstić powiększył prowadzenie Serbów, a po chwili trzy punkty dołożył jeszcze świetnie dysponowany Milos Teodosic.
Larry Taylor spudłował oba rzuty wolne. W ten sposób Brazylijczycy na pewno nie odrobią strat.
Leandro Barbosa zdobył swoje pierwsze punkty w tym meczu.
Czy to już koniec szans Brazylii na zwycięstwo?! Canarinhos popełnili dwa przewinienia techniczne, które na punkty zamienili Serbowie. W jednej akcji drużyna z Bałkanów zdobyła aż sześć punktów, a w jednej z następnych Bojan Bogdanović trafił za trzy!
Znakomicie grają Serbowie na początku trzeciej kwarty. Grają szybko i skutecznie, w efekcie Brazylia jest w poważnych tarapatach.
Ależ wsad Miroslava Raduljicy!
Ruszyła trzecia kwarta.
Koniec drugiej kwarty meczu. Serbia prowadzi, ale przewaga jeszcze nie jest bezpieczna.
Nenad Krstić zdobył kolejne punkty dla Serbów. Drużyna z Bałkanów notuje świetną serię - 8:0.
Milos Teodosic trafił wszystkie trzy rzuty wolne i Serbia znowu prowadzi!
Ależ wyrównany mecz. Kiedy wydaje się, że jedna z drużyn przeważa, to druga natychmiast poprawia się w ofensywie. Tak było teraz z Serbią.
Marquinhos Vieira wykorzystał błąd Serbów, szybko popędził w stronę kosza rywala i zdobył dwa punkty. Brazylia nie tylko dopadła przeciwnika, ale nawet go prześcignęła.
Nene Hilario znowu świetnie znalazł się pod koszem.
W ostatnich akcjach i Serbowie, i Brazylijczycy nieskuteczni.
Nene Hilario wpakował piłkę do kosza i zmniejszył dystans między drużynami. Brazylia nie gra dziś najlepiej w strefie podkoszowej, ale tym razem spisała się dobrze.
Milos Teodosic wszedł jak w masło i pewnie zdobył punkty.
Guilherme Giovannoni popisał się airballem przy rzucie za trzy.
Bojan Bogdanović trafił za dwa, wcześniej Teodosić za trzy i Serbia znowu wyszła na prowadzenie.
Garcia po raz drugi za trzy i Serbia straciła prowadzenie.
Alex Garcia przełamał niemoc Brazylijczyków w rzutach za trzy.
Ruszyła druga kwarta spotkania.
Koniec pierwszej kwarty. Póki co skuteczniejsza Serbia, ale Brazylia jest blisko. Warto zwrócić uwagę na świetną postawę Andersona Varejao, który w 10 minut zanotował 8 punktów i 5 zbiórek.
Nemanja Bjelica świetnie wszedł pod kosz i powiększył prowadzenie Serbów.
Anderson Varejao wykorzystał dwa z trzech rzutów wolnych i Brazylia wciąż tylko krok za Serbią.
Cała pierwsza piątka Serbii już punktowała.
Niepilnowany Tiago Splitter dostał świetne podanie i z łatwością wykończył akcję.
Brazylijczycy nie grają źle, ale mają problemy ze skutecznością rzutów z dystansu.
Dobrze w pierwszej kwarcie prezentuje się Milos Teodosic, który już ma na swoim koncie 8 punktów.
Nikola Kalinić wygrał walkę w strefie podkoszowej i zdobył dwa punkty.
Tylko dwóch graczy zdobywa dotychczas punkty dla Brazylii. Vieira i Anderson Varejao.
Ależ się rozstrzelały obie drużyny. Najpierw Marquinhos Vieira za trzy, a po chwili odpowiedział Milos Teodosic.
Milos Teodosic był faulowany przy rzucie za trzy i dostał trzy rzuty wolne. Wszystkie wykorzystał.
Marquinhos Vieira skutecznie i Brazylia znowu na prowadzeniu.
Miroslav Raduljica miał sporo przestrzeni pod koszem i pewnie wsadził piłkę do kosza.
Anderson Varejao w pierwszej akcji zdobył punkty.