Nie ma punktów! Rzut rozpaczy Kelatiego nie znalazł drogi do kosza! Będzie piąty mecz!

Przerwa dla Stelmetu BC Zielona Góra

Stal zagrała pełne 24 sekundy ale punktów nie zdobyła. Stelmet ma 3 sekundy na akcję

Przerwa dla BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski

Koszarek z półdystansu! Tylko punkt różnicy na korzyść Stali

Stal ponownie nie zdobywa punktów!

Moore spod kosza i Stelmet jest tuż tuż

Kolejna dwójkowa akcja Koszarka z Dragiceviciem - ten drugi faulowany myli się dwukrotnie z linii rzutów wolnych

Stal nie może się przebić przez defensywę Stelmetu

Kelati wypracował sobie pozycję do rzutu zza łuku, ale nie trafił

Teraz Kelati pod koszem dostrzegł Koszarka i coraz bliżej Stelmet Stali

Kelati doskonale obsłużył Dragicevicia i Stal ma już tylko 7 punktów przewagi

Kelati wchodzi na boisko i od razu trafia zza łuku

Kolejne punkty Szewczyka i Stal coraz bliżej wygranej

Kolejna trójka Zamojskiego, Stelmet stara się wrócić. W następnej akcji piłkę gubi jednak Koszarek

Mega wsad Kostrzewskiego w kontrze!

Zamojski za 3, ale szybka odpowiedź Kinga

Koszarek do Dragicevicia - ładna dwójkowa akcja tej dwójki Stelmetu

Niesamowita walka pod koszem Stali - najlepszy Szewczyk zdobywa kolejne punkty!

Johnson znalazł na dystansie Szewczyka i trójka na koncie Stali, która wróciła do 12-punktowego prowadzenia

Równo z końcową syreną trafił Djurisić i Stelmet BC ma 9 punktów straty po trzech kwartach

Dobra akcja mistrzów Polski, ale dwukrotnie spudłował Zamojski

Kolejne straty po obu stronach, na boisko wraca Koszarek żeby poukładać grę Stelmetu

Johnson zatańczył z defensywą Stelmetu i zdobył pierwsze punkty po przerwie

Pierwsza minuta drugiej połowy to duży chaos. Ważna informacja dla Stali - Carter zdolny do gry i już walczy na parkiecie

Już za moment zaczynamy drugą połowę, która da odpowiedź czy w tej parze będzie potrzebny piąty mecz

Koniec pierwszej połowy meczu - gospodarze schodzą do szatni na przerwę prowadząc 36:30

Dużo złych decyzji po obu stronach i wynik stanął w miejscu

Carter łądnie pofrunął po zbiórkę w ataku, ale niestety źle spadł i podkręcił staw skokowy od razu udając się na ławkę rezerwowych

Tym razem Florence trafił za trzy punkty i jest remis

Drugą kwartę od przechwytu i punktów rozpoczął Florence

Mokros równo z końcową syreną i pierwsza kwarta kończy się wynikiem 20:15 dla BM Slam Stali

Stelmet BC stanął w ataku i tutaj jest "tajemnica" przewgi gospodarzy

Szewczyk zza łuku i Stal ma rekordową przewagę

Johnson zakręcił obroną Stelmetu, trafił z półdystansu i BM Slam Stal odskakuje

King zebrał piłkę po niecelnym rzucie Szewczyka - Amerykanin dobił i był jeszcze faulowany

Ależ kontrę uruchomiła Dragicević, a zza łuku trafił Moore

Dragicević wykorzystał dwa rzuty wilne i na jego koncie 8 punktów z 10 zdobytych przez Stelmet BC

Kolejna kontra Stali i kolejne punkty Kostrzewskiego - BM Slam Stal na prowadzeniu

Dragicević zaczął bardzo zmobilizowany i na razie jest kluczową postacią Stelmetu

Stratę Moora na punkty zamienił Kostrzewski po asyście Johnsona

Dragicević z łątwością ograł Kinga

Nikołow spudłowałspod samego kosza, zdołał jednak zebrać i dobić

Johnson swojej pierwszej trójki w meczu nie trafił

Wynik meczu z szybkiego ataku otwiera Koszarek

Spotkanie sędziować będą: Marek Ćmikiewicz, Janusz Calik i Grzegorz Czajka

W Ostrowie trwa prezentacja, potem ostatnie chwile rozgrzewki, narady i zaczynamy mecz numer 4 tej serii półfinałowej

Na jedno pytanie odpowiedź już znamy: Artur Gronek wraca do "standardowej" pierwszej piątki

Dużo pytań przed czwartym meczem. Czy Artur Gronek ponownie będzie eksperymentował ze składem? Czy Vladimir Dragicević i Nemanja Djurisić wskoczą na swoje obroty, a może Robert Tomaszek ponownie zadziwi całą koszykarską Polskę? Czy Aaron Johnson ponownie będzie trafiał zza łuku? Początek spotkania już za kwadrans.

O 17:45 w Ostrowie Wielkopolskim rozpocznie się czwarty mecz półfinałowej serii BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski i Stelmetu BC Zielona Góra. Po trzech spotkaniach zielonogórzanie prowadzą 2:1, jednak pojedynek to wygrana Stali 92:78. W piątek ostrowianie będą chcieli powtórzyć ten wynik i wyrównać stan półfinałowej rywalizacji.