BM Slam Stal wygrała ostatecznie 92:78 , a to oznacza, że w piątek będzie mecz numer 4 tej serii!

Jest przełamanie - Kelati zza linii 6,75

Seria błędów po obu stronach - to niejako przybliża Stal do wygranej, bo czas upływa, a przewaga nadal w miarę bezpieczna

Moore odpowiada trójką

W odpowiedzi akcją 2+ popisał się Carter

Dobra akcja Stelmetu, ale Hrycaniuk... zderzył się z obręczą

Przechwyt Kostrzewskiego i kolejne punkty na jego koncie

I kolejna trójka Stali - tym razem Johnson

Ależ otwarcie Stali! Carter zza łuku

Szybka skuteczna kontra w wykonaniu graczy Stelmetu na zakończenie tej kwarty i Stal przed decydującą częścią prowadzi 67:58

Po skutecznych rzutach wolnych Zamojskiego Stal prowadzi już "tylko" różnicą 11 punktów

Ochońko z półdystansu po przerwie

Przerwa dla BM Slam Stali

Trójka Koszarka, kontra Florence'a i Stelmet z 18 zmniejszył straty do 13 punktów

Koszarek z akcją 2+

Tomaszek rozgrywa najlepszy mecz w fazie play-off - waleczny w defensywie i skuteczny w ofensywie

Rozpoczęła się druga połowa meczu

10 punktów - tyle przewagi ma BM Slam Stal po pierwszej połowie meczu. W Ostrowie będą jeszcze duże emocje.

Kostrzewski akcją 2+ kończy czarną serię Stali

Zamojski zza łuku i straty Stelmetu zmalały do 7 oczek, mistrzowie zaliczyli serię 12:0

Seria niecelnych rzutów zza łuku graczy Stali, a Gruszeckie zdobywa kolejne punkty z linii rzutów wolnych

Przerwa dla BM Slam Stali Ostrów Wielkopolski

Lepsza obrona Stelmetu, dzięi której kontrę kończą Moore i Florence

Stelmet zmniejsza systematycznie straty - teraz dzięki Gruszeckiemu

Kelati otworzył się niesamowicie, ma już 9 oczek na koncie

Niesamowita minut meczu - skuteczne akcje po obu stronach, a drugą trójkę w meczu trafił Johnson, który wróciłna parkiet

I kolejna trójka Stelmetu - tym razem trafił Kelati

Trójka na koncie Moora

Doskonała asysta Cartera do Tomaszka i ten drugi miał otwartą drogę do kosza

Chanas trójką otwiera drugą kwartę - Stal prowadzi różnicą 20 punktów!

Równo z końcową syreną faulowany był Carter przy szalonej próbie rzutu za 3 punkty - Amerykanin wykorzystał wszystkie próby. Stal dzięki temu prowadzi 32:15 po pierwszej kwarcie!

Kolejne niewiarygodne zagranie Tomaszka, ależ kapitalny okres gry tego podkoszowego

Tym razem zza linii 6,75 trafił... Tomaszek!

Carter trafił zza łuku i kolejny rekord przewagi Stali

Ochońko z linii rzutów wolnych i Stal znowu ma dziesięć punktów więcej o rywala

Iskrzy na linii Dragicević - Tomaszek, jest gorąco w Ostrowie

Szewczyk stracił piłkę, a po protestach ukarany dodatkowo przewinieniem technicznym

Djurisić aktywny i Stelmet nieco zmniejszył dystans

Cirpliwa akcja Nikołowa i kolejne jego punkty

Gruszecki trafia po raz drugi zza łuku

Zielonogórzanie nie potarfią się wstrzelić, a Stal powiększa przewagę po trójce Johnsona

King ponownie skuteczny i Stalm ma 8 punktów przewagi

Kolejne asysty Johnsona, tym razem do Kinga, a po chwili do Majewskiego

Punkty Nikołowa i kolejna asysta Johnsona - już trzecia

Florence wypatrzył w rogu Gruczeskiego, a ten trafił zza łuku

Ależ otwarcie Stali! Johnson do Kostrzewskiego i efektowny alley-up!

Artur Gronek zdecydował się eksperyment zmieniając kompletnie ustawienie pierwszej piątki, w której znalazł się m.in. Filip Matczak

W dwóch pierwszych meczach w hali CRS w Zielonej Górze Stelmet BC wygrał 94:88 i 89:74

Kwadrans pozostał do rozpoczęcia trzeciego meczu w tej serii półfinałowej. Stelmet BC już dziś będzie chciał zapewnić sobie przepustkę do finału PLK, w którym będzie chciał obronić mistrzowski tytuł

BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski po dwóch meczach półfinałowej serii przegrywa ze Stelmetem BC Zielona Góra 0:2. Chcąc pozostać w grze ekipa Emila Rajkovicia nie może pozwolić sobie na porażkę. Awans do finału PLK wywalczy zespół, który wygra trzy razy.