• 23 : 30
  • 11 : 27
  • 25 : 23
  • 12 : 23

Koniec meczu! Wygraliśmy 103:71 i z 2. miejsca awansowaliśmy do dalszej fazy eliminacji MŚ 2019.

Piąta trójka najlepszego dzisiaj w naszych szeregach Karola Gruszeckiego - 21 punktów.

Marcel Ponitka za trzy, potem spod kosza Gielo. Coraz bliżej 100 punktów Polaków, bo zwycięstwo już dawno mamy w kieszeni.

Dominik Olejniczak spod kosza - ładna, ustawiona akcja Polaków i mamy 90 punktów.

Karol Gruszecki ma już 18 punktów - jest najlepszym strzelcem Biało-Czerwonych!

Czwarta trójka Gruszeckiego, ma już 16 punktów.

Marcel Ponitka jako ostatni zapunktował w naszej drużynie na początku czwartej kwarty.

W końcówce wymiana ciosów - Dardan Berisha i Karol Gruszecki za trzy.

Dwa faule niesportowe, ale nie wynikają one z brutalnej gry, lecz walki o każdą piłkę.

Zerknijmy do statystyk. Maciej Lampe ma już double-double w postaci 17 punktów i 10 zbiórek, z kolei Łukasz Koszarek ma już 11 asyst na swoim koncie.

Adam Waczyński za trzy, potem to samo powtórzył Tomasz Gielo i wracamy do spokojnej gry!

Mikaile Tmusic za trzy! Kosowo ma inicjatywę i odrabia straty. Trener Taylor poprosił o czas.

Trochę rozluźnienia w naszych szeregach. Wykorzystał to Erjon Kastrati , który trafił dwie trójki i ma już 21 punktó!

Maciej Lampe z akcją 2+1 - już 15pkt na koncie naszego środkowego.

Aaron Cel otwiera wynik w trzeciej kwarcie.

Efektowny wsad Olejniczaka na zakończenie drugiej kwarty! Prowadzimy różnicą aż 23 punktów, mamy 9/15 za trzy i 17 asyst.

Na parkiecie pojawili się już wszyscy gracze Polski. Dominik Olejniczak i Marcel Ponitka w grze.

Siódma trójka Polaków i mamy 21 punktów przewagi!

13:2 seria Polaków w tej kwarcie! Teraz trafił Mateusz Ponitka.

Mamy do tej pory 10/11 z linii rzutów wolnych - świetny wynik!

Maciej Lampe dostał świetne podanie od Wacy i spod kosza zdobył kolejne punkty.

Adam Waczyński jest dzisiaj w gazie! Kolejna trójka, już +13 dla nas. Czas dla ekipy Kosowa.

Tempo drugiej kwarty znacznie wolniejsze, obie ekipy mają problemy ze skutecznością.

Tomasz Gielo otwiera wynik w drugiej kwarcie, zwiększamy przewagę do dziewięciu oczek.

Mamy 55% z gry, 12 zbiórek, dziewięć asyst. Adam Waczyński 10 pkt - to najlepszy strzelec.

Aż 53 punkty w pierwszej, ultraofensywnej kwarcie. Wygrywamy tę część 30:23.

Erjon Kastrati ma już 11 punktów - trzeba uważać na tego zawodnika.

Kosowo ma przekroczony limit fauli, zatem Polacy powiększają przewagę, trafiając rzuty wolne. Teraz Karol Gruszecki 2/2.

Polacy odjeżdżają! +8 dla Biało-Czerwonych po kolejnej trójce Gruszeckiego.

Bardzo ofensywny mecz. Karol Gruszecki pojawił się na parkiecie i już trafił trójkę.

Maciej Lampe skuteczna akcja pod koszem, nasz podkoszowy ma już 7 punktów.

Kosowo nie daje za wygraną - mają 4/4 za trzy! Praktycznie tylko ten element istnieje w ich grze.

Co za początek Wacy - już 10 punktów naszego skrzydłowego!

Adam Waczyński za trzy po raz kolejny!

Maciej Lampe na linii skuteczny - 2/2.

Dardan Berisha odpowiada trójką - gospoarze mogą liczyć tylko na tego, byłego zawodnika reprezentacji Polski.

Adam Waczyński za trzy na otwarcie meczu!

Pierwsza piątka Polaków: Koszarek, Waczyński, Ponitka, Cel, Lampe.

W Prisztinie czas na hymny.

Już za kilkanaście minut początek szóstego spotkania polskich koszykarzy w eliminacjach do MŚ 2019. Zagramy z Kosowem - zespołem, który pod koniec lutego pokonaliśmy 90:62. W niedzielny wieczór liczymy na podobny rezultat.