KokpitKibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Tenis
  • Zimowe

"Grzecznie przeszły po pasach". Stado dzików zatrzymało Konrada Bukowieckiego

Konrad Bukowiecki wrzucił do sieci nagranie z centrum Olsztyna, gdzie w biały dzień na ulicy pojawiły się dziki. - Ludzie, bierzcie przykład, jak należy przekraczać jezdnię - komentują internauci.

Piotr Bobakowski
Piotr Bobakowski
Konrad Bukowiecki Getty Images / Na zdjęciu: Konrad Bukowiecki
"Ale zdyscyplinowana gromadka!", "To fascynujące. Dzięki powszechnej kwarantannie ludzkie terytoria przejmują zwierzęta", "A jednak mądre, przechodzą po pasach", "Ludzie, bierzcie przykład, jak należy przekraczać jezdnię" - to tylko wybrane wpisy internautów, którzy są pod wrażeniem filmu udostępnionego na Twitterze przez Konrada Bukowieckiego.

Lekkoatleta specjalizujący się w pchnięciu kulą zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, na którym widzimy, jak w centrum Olsztyna przed jego samochodem przechodzi stado dzików - trzy starsze osobniki oraz kilka młodych. Sytuacja miała miejsce na przejściu dla pieszych.

Dziki przebiegały przez jezdnię wprawdzie na czerwonym świetle, ale i tak zyskały sobie sympatię internautów. W komentarzach można przeczytać, że dziki w osiedlach i na ulicach Olsztyna to ostatnio codzienność.

I nie chodzi tylko o Olsztyn. W innych miejscowościach Polski można zobaczyć podobne sceny. Społeczna kwarantanna spowodowana pandemią koronawirusa, a także zakaz wstępu do lasu, sprawiły, że zwierzęta przeprowadziły się do miasta.

Zobacz:
"Nie chcemy siedzieć jak w małym więzieniu", "Zobaczymy, czy ma to ręce i nogi". Sportowcy o powrocie COS-ów
Tokio 2020. Konrad Bukowiecki: Nie wiemy tak naprawdę, do czego trenować

ZOBACZ WIDEO: Polska medalistka olimpijska pomaga seniorom w czasie epidemii. "Jeździliśmy i pytaliśmy, kto jakiej pomocy potrzebuje"
Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×